Эскиз бесконечности• 05 марта в 19:02
Порадьте, де краще зробити УЗД щитовидної залози в Києві на правому березі
Робота знаходиться в Подільському районі, хочу в обід поїхати обстежитись, бо з цією роботою нічого не встигаю
Можливо знаєте та відвідували клініку, яка якісно робить дану послугу
Блиск думки• 05 марта в 19:19
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Інститут Ендокринології на Вишгородській.
Плюсую, узист Шелковой
Неправдиша• 05 марта в 20:38
Ответ дляМerida
От подола не так далеко - Институт на рейтарской
Институт эндокринологии?
Лукава Кішка• 05 марта в 21:14
Ответ дляIncol
Інститут Ендокринології на Вишгородській - маю телефон лікаря Богдан Король
И как он вам, как врач?