Я б такое не носила, но продаю• 06 марта в 03:17
Підозріла родимка що робити? Поділіться досвідом.плз
Була в лікарки, родимку спостерігаю в неї рік. Ця родимка в мене з дитинства. Коли прийшла до неї перший раз вона сказала що вона неправильна і є трохи темні вкрапленя. За рік приходила до неї два рази все було ок. Сьогодні прийшла і вона каже що родимка не змінена вони фотографують її але вона не подобається її і вона сумнівається. Радить біопсію. Я дуже налякана. Сказала її може подивимся ще 3 місяці. Вона каже добре. Я не хочу біопсії якщо видаляти то з відступом. Але ще сумніваюся. Хочу почути думки. І чи є наші лікарі які дають консультацію онлайн.
Я знаходжуся за кордоном. Страшно сумно. Боюся що видалю і буде гірше і боюся теж не видалити. Я в паніці
годовасик• 06 марта в 03:26
Нууу...даже не знаю как можно решать такой серьёзный вопрос на Советчице, я бы советовала биопсию, и знать, а если нет- вы будете переживать все это время и не находить себе место.
Вапщета• 06 марта в 03:27
Ответ длягодовасик
На фото обычная родинка
Я б такое не носила, но продаю
• 06 марта в 03:31
Ответ длягодовасик
Бо я тут одна на чужині розуміння мови так собі. Хочеться почути думку рідних людей рекомендацію на наших спеціалістів може онлайн писати їм
Вапщета• 06 марта в 03:33
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Можете онлайн.но на фото родинка и родинка.Вы б мою увидели и в обморок упали бы))
Я б такое не носила, но продаю
• 06 марта в 03:34
Ответ дляВапщета
На фото обычная родинка
Дай Бог. Ця родимка має в мене трохи зубчастий край памятаю з дитинства і за темні місця здається були теж я звертала увагу. Але немаю давніх фото моніторю тільки рік.
Я б такое не носила, но продаю
• 06 марта в 03:35
Ответ дляВапщета
Ці фото від лікарки. Ви спостерігаєте її?
Вапщета• 06 марта в 03:36
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Да и не одну и все ок.и Ваша вообще ок в сравнении с моими))стыдно показать))
Я б такое не носила, но продаю
• 06 марта в 03:46
Ответ дляВапщета
Лікарка каже що її смущає край і темні вкрапленя.
Вапщета• 06 марта в 03:47
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Поменяйте врача
У меня тоже есть и контуры не такие и одна огромная как фаланга пальца.это не показатель.я хочу Вас успокоить.
Ок.хотите сфоткаю свои реально страшные?
Педиатор_я• 06 марта в 04:02
Чому ви з нею взагалі носитеся як з писаною торбою, треба було видалити ще рік назад і забути.
Я б такое не носила, но продаю
• 06 марта в 04:08
Ответ дляВапщета
Поменяйте врача
Буду вдячна,що лікарі вам кажуть?
Я б такое не носила, но продаю
• 06 марта в 04:09
Ответ дляПедиатор_я
Чомусь тема видаленя викликає страх
Педиатор_я• 06 марта в 04:10
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Чомусь тема видаленя викликає страх
Мені наче страх почути діагноз меланома набагато страшніше чим видалення, яке ви навіть не відчуєте , бо вам зроблять укол.
Я б такое не носила, но продаю
• 06 марта в 04:21
Ответ дляЮлия 0811
Але сходіть до іншого лікаря, якщо переживаєте
Я ходжу до того що по страховці бере. Буду шукати в нас онлайн .
Ну ниче се• 06 марта в 04:28
А почему вы вдруг решили что с ней что-то не так? Если она у вас с детства и все это время всё было как бы в порядке? Или чего вы боитесь? Что она переродится во что-то? Так подобное и без родинок бывает как бы. Для меня это выглядит так, будто вам совсем скучно. 😐 не ищите у себя проблем на ровном месте, вот честно.
Я б такое не носила, но продаю
• 06 марта в 04:31
Ответ дляНу ниче се
Дякую. Мене просто налякала лікарка. Цілий рік вона казало що все ок все без змін. А сьогодні каже так без змін але вона трохи дивна з самого початку. Тобто збила з пантелику мене.Сказала фоткати дома кожен місяць. І якщо недай Бог щось іти до неії швидко . Наступний апойтмент за 3 місяці. Я. вже себе накручую думаю чого я сказала що хочу спостерігати.
Вапщета• 06 марта в 04:34
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Буду вдячна,що лікарі вам кажуть?
Говорят что все ок и просто наблюдать
Ну ниче се• 06 марта в 04:34
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Ой господи, они сами не знаю что и к чему. Хороших врачей сейчас единицы. Им абы накрутить и вызвать панику. Уже родинки им странные 🙈 фоткать каждый месяц это вообще жесть)) забейте, правда. Ну или удалите и забудьте об этом.
Вапщета• 06 марта в 04:38
Ответ дляНу ниче се
Согласна.у меня у мужа голубой невус,опасный,и то сказали раз в год фоткать и проверять.сравнивать.ну каждый месяц то ппц...
Я б такое не носила, но продаю
• 06 марта в 04:39
Ответ дляНу ниче се
Дякую
Я б такое не носила, но продаю
• 06 марта в 04:39
Ответ дляВапщета
Дякую
Я б такое не носила, но продаю
• 06 марта в 04:41
Ответ дляВапщета
Говорят что все ок и просто наблюдать
І я теж думаю спостерігати
Вапщета• 06 марта в 04:43
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
І я теж думаю спостерігати
Я бы с Вашей родинкой вообще не паниковала бы.не переживайте.все ок.
Бабульція• 06 марта в 05:32
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Забейте, автор, все норм, вас зациклило. Или забейте в гугл ленс, оно хорошо ищет по фото. И всегда можно проконсультироваться онлайн с Украиной. Но думаю, незачем
Удачная• 06 марта в 05:49
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
фото
У меня визуально похожая 2 фото , удалила и забыла