Пульт от линолеума• 05 марта в 21:30

Ваши дети едят сладкое ?

Я имею ввиду часто конфеты, пирожные , пончики , шоколадки , булочки сладкие чай с пару ложками сахара .
Зробіть вибір:
вже голосів: 94
Да едят сладкое часто
Нет не едят сладкое
Очень редко
Налогообложу• 05 марта в 21:31
Варианты ответов странные.
Часто - это сколько?
Физрукая• 05 марта в 21:32
Думаю що часто це кожного дня. А навіщо чай з цукром?
Ух яка ж Я• 05 марта в 21:32
В детстве строго всё под запретом было. Сейчас 15 лет и сама не очень любит
Там все розмивчато• 05 марта в 21:32
Їсть але не часто. Коли хтось пригостить. Я таке не купую
Міряно-переміряно• 05 марта в 21:32
Ответ дляФизрукая
А чому чай без цукру?
Ноу коммент• 05 марта в 21:33
Солодощі їсть, цукор не вживає в чай
Позаземний розум• 05 марта в 21:34
Естественно
Чай с сахаром минимум два раза в день
Тортики,булочки, пирожные я делаю сама
Дома всегда есть выпечка
Сразу напишу, сын подросток рост 185 вес 64 кг)
Физрукая• 05 марта в 21:34
Ответ дляМіряно-переміряно
А чому чай без цукру?
Пусті вуглеводи і смаку і насолоди нуль
Яжбоматуся• 05 марта в 21:34
Чай без сахара
Сладкое каждый день
Позаземний розум• 05 марта в 21:35
Как можно пить чай без сахара
Барвіночка• 05 марта в 21:35
Ответ дляПозаземний розум
Как можно пить чай без сахара
С конфеткой или тортиком отлично без сахара пьется)
Ноу коммент• 05 марта в 21:36
Ответ дляПозаземний розум
Как можно пить чай без сахара
А як можна з цукром пити? )
Позаземний розум• 05 марта в 21:37
Ответ дляНоу коммент
А як можна з цукром пити? )
Без сахара он горький
So_so• 05 марта в 21:38
Каждый день, но ни чай, ни сахар в напитках не любит.
Яжбоматуся• 05 марта в 21:40
Ответ дляПозаземний розум
Как можно пить чай без сахара
Я не представляю как можно с сахаром пить, как и кофе.
#Пойду_кгадалке• 05 марта в 21:41
Кожного дня і багато. Чай з цукром. 17 років.
Я така сама, 41 рік))
Позаземний розум• 05 марта в 21:42
Ответ дляЯжбоматуся
Я и кофе с сахаром пью, и латте и капучино
Причем на стандартный стаканчик два стика сахара
Яжбоматуся• 05 марта в 21:48
Ответ дляПозаземний розум
И моя мама так и свекровь.
Но это они пытаются ’соскочить’ - раньше мама пила с тремя ложками, а свекровь с четырьмя ложками сахара.

Я даже с одной не могу.
Чарівне зіллячко• 05 марта в 21:52
Ответ дляБарвіночка
Я не люблю солодке, торти цукерки, тому чай п´ю з цукром.
Барвіночка• 05 марта в 21:55
Ответ дляЧарівне зіллячко
Пожалуйста, на здоровье) к счастью у нас в стране пока не преследуют пьющих с сахаром чай
Попразендовна• 05 марта в 22:31
Чай с сахаром у нас никто не пьет.
Старший ест барни, пару полосок шоколада, пьет сок. Летом иногда мороженое. Конфеты новогодние до сих пор большая гора лежит, раз в две недели штучку сьест. Ну и киндер иногда. Торты и тд, даже сладкое печенье не фанат.
Младшей два. В принципе, даю по капельке попробовать, что просит из сладкого. Но она пока тоже не особо фанат. Соломку может поесть, от киндер шоколада или милки подобной даже не полоску, а кубик тот маленький, тк ей надо, как всем, касялат. Конфеты у нее это равлик боб и прочая пастила, мармелад медовый. Сок не пьет, только воду.
Интимная• 05 марта в 22:34
Ответ дляПозаземний розум
Естественно
Чай с сахаром минимум два раза в день
Тортики,булочки, пирожные я делаю сама
Дома всегда есть выпечка
Нечем хвалиться, диабет и у худых бывает
Міряно-переміряно• 05 марта в 22:47
Ответ дляИнтимная
И у тех кто не употребляют сахар
Вишня на торті• 05 марта в 23:01
В мене перша дитина до чотирьох років не розуміла що таке цукерки, не іла жодного разу, Кіндер шоколад, в неї думки не було навіть що то є їстівне ))) наразі їй 13 солодке сама не любить, дуже обмежено їсть
Молодший вже в 2 роки їв смоктушки на палиці , типу чупіка, зараз 8 , якщо несховаю щось солодке , з´їсть все ,немає стопу
Тепер я зрозуміла , що сахар це наркотик
Стрекозей• 06 марта в 00:25
Мне кажется возраст ребенка важен. Моему 2 года, иногда ест пастилу, пюре в паучах из сладкого это все
Секс-Бомба• 02 апреля в 23:09
У нас дитина навчилась користуватися ноутбуком швидше, чим читати і писати ( кінець 90-х початок 00-х). Тому немає жодної залежності від гаджетів. Може і з харчами така ж ситуація))
Джинци на Флісі• 10 апреля в 17:58
Мені солодке майже не купували, видавали по конфеті. Зараз аж руки трусяться за солодким. Малій своїй не забороняю, в неї конфети в вільному доступі лежать,скільки завгодно , вона може з´їсти одну конфетку раз в пару днів і то,якщо не приготую вчасно їсти
Форс мажор• 10 апреля в 19:32
Син не їсть цукерок, дуже рідко як заставлю одну візьме. З іншими солодощами таке саме. Чай без цукру.
Я така сама, не люблю цукерки
Електрохарчування• 14 апреля в 13:13
Років до 5 дитина майже зовсім не їла солодке. Не любила. Так, раз на місяць якусь цукерку могла з´їсти, і все. Зате дуже любила м´ясо. А в 5 років потрапили по швидкій в лікарню, з таким ацетоном, що декілька днів крапельницю цілодобово не відключали. І там нам лікар сказав, що неможна зовсім без солодкого, особливо ’м´ясоїдним’ дітям. Так, помірно їсти, фільтрувати, що їсть. Але щось солодке має бути. Хоч просто чай з цукром.
Потроху привчила дитину до солодкого. Хтось обмежує, а мені заставляти доводилося Зараз вже 15 років. Цукерку до чаю (несолодкого) може раз на 1-2 дня з´їсти. Іноді з охотки шоколадку цілу влупити за раз. Але це рідко.
Працівниця року• 26 апреля в 09:48
Син з 16 взагалі відмовився від солодкого і мучного через підліткові нюанси зі шкірою але і раніше солодощів вживав дуже мало.