Я правилно понимаю что теперь мы будем знать о тревоге только по факут пересечения границы шахедом или ракетой?
Kot_v_meshke• 05 марта в 22:05
Ответ дляЧупакабраЗеБест
это уже не ваша забота, что мне надо, а что мне не надо.
Ну как знаете. Я берегу нервную систему. Все равно от меня ничего не зависит.
Ответ дляKot_v_meshke
что вы тогда топечетесь и топчетесь во всех моих темах?
Вчасно виявити пуски ракет неможливо без розвідданих США, – шеф-редактор англомовної версії видання Defense Express Рябих ексклюзивно для Труха⚡️Україна.
Основна проблема – це виявлення балістичних ракет «Іскандер-М» і північнокорейських «KN-23» та «KN-24». Тобто, США своїм рішенням поставили під загрозу безпеку мирних людей. На фронті ситуація суттєво не зміниться. У нас є власні розвідники, послуги супутників та агенти в рф. Цього достатньо, щоб бити по стаціонарним об´єктах вглиб рф.
Ответ дляЧупакабраЗеБест
у нас только что тревогу включили и через 4 минуты каак йопнет, аж стены затряслись.
Ответ дляЧупакабраЗеБест
А там нічо страшного і немає. Просто його висновки, і вони в цілому про липень чи червень 2025.
Із страшного лише те що ні крим, ні донбас ми не вернемо, но я це за страшне не вважаю, да пробачить мене бог😀
Ответ дляTeonaa
І ще два буде скріна
а дядька все по сути пишет, и кстати все понятно
Kot_v_meshke• 05 марта в 22:12
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Что хочу, то и делаю. Можно?
Ответ дляKot_v_meshke
Что хочу, то и делаю. Можно?
всмысле ’Что хочу, то и делаю’,
шо ж вы тогда другим тут указываете что делать и что читать?
Ответ дляTeonaa
А мені неясно( можете підсумувати?
ну как бы то что вы и описали. ничего такого сверх. придется ждать, сидеть и смотреть.
Kot_v_meshke• 05 марта в 22:15
Ответ дляЧупакабраЗеБест
всмысле ’Что хочу, то и делаю’,
Я не указывала, просто спросила, зачем вам оно. Читайте внимательнее, что ли.
Ответ дляЧупакабраЗеБест
всмысле ’Что хочу, то и делаю’,
Дядько оно написав, що важливо що буде робить «пекін», тобто китай. А китай, як сьогодні ввійшло в інфополе, «може проти України виступити прям солдатами»
Ответ дляKot_v_meshke
так и я вас спросила ’чего вы здесь топчетесь’. вы тоже читайте как то более тщательнее.
Ответ дляFilomena
Так там же все зрозуміло з першого повідомлення: взяти карту за 22 рік і подивитися поділ. Він вважає що так і буде. От і все.
А терміни? Він мені трохи раніше, може з місяць назад, сказав що його думка, що кінець в червні-липні 2025 (що таке «кінець» ми не поглиблювалися); потім був овальний кабінет, і от я перепитала чи щось змінюється стосовно термінів.
Ответ дляTeonaa
Ви реально вірите що він може знати? Скоро. Все залежить від того, що Трамп подарує пуйлу.