Я правилно понимаю что теперь мы будем знать о тревоге только по факут пересечения границы шахедом или ракетой?
Ответ дляеліт
Прям это за границей, а в Украине это жизни гражданских людей теперь и не успеешь спустится в подвал, ещё и ракеты про запас на неделю, для Раша мы будем как на ладони, теперь точно не убержешся ни от шахедов тем более ракет , довоевались,что дальше
На території України свої системи. Вже зараз летять шахіди і їх моніторять.
Be.queen.Shop• 05 марта 2025
Ответ дляTeonaa
Я можу заскрінить. Но болгарської там не буде, бо це ми трохи раніше пробували. Я простла складне щось писати на болг, думала що це як польська (тобто майже укр.), але там гайки
Зара, не уходьте
Зара, не уходьте😂😂😂
Теж ніхто б крім украінців не зрозумів
😂😂😂😂😂😂😂
Теж ніхто б крім украінців не зрозумів
😂😂😂😂😂😂😂
Ответ дляеліт
Шахеди бачити завчасно не обов‘язково. І в підвал через них йти - теж.
А тушки злітають все рідше і рідше.
І якщо це такі недоступні для нас дані , то якщо з нами поділиться той де Ізраіль ними, або британія - то в чому проблема. От нехай той, хто займається міжнародними справами - тобто президент - починає ворушитися.
А тушки злітають все рідше і рідше.
Mariya Prokhorova• 05 марта 2025
Ответ для@llesya
Заборонили їм нам передавати інформацію
Не заборонили , повідомили на словах , що не бажано ділитися інформацією , яку ім ( британцям ) надають Штати
А ви думаєте у них власної немає ?
Mariya Prokhorova• 05 марта 2025
Ответ дляеліт
Получается все завязано, оружие все американское даже если не там производят запчасти их
Про це Трамп якось не подумав , коли торговельні війни почав , маразматик старий
Mariya Prokhorova• 05 марта 2025
Ответ дляеліт
У нас с подъезда некоторые сразу на ночь идут в подвалы, но что это за жизнь
Вже як є , у кожного свій поріг страху , читала , коли нацисти бомбили Лондон , багато хто з містян виїзджав на ніч за місто і спали в автівках , навіть в укритті спати боялися
Ответ дляNatka A.
Я ось таке читала
«США не тільки припинили постачання допомоги, а ще й зупинили обмін розвідданими (і Британії заборонили, але там є нюанси).
1. Оці розвіддані - це по суті доступ до супутників, а також передача інформації щодо раннього виявлення активності пускових балістичних ракет (наприклад, 9м723 - ’іскандер-м’). Також сюди відносяться попередження про потенційних ракетних ударів стратегічною авіацією.
2. Те, що описано в п. 1 є не тільки у Штатів чи Британії. Супутники взагалі мають доволі багато країн, які зможуть нам допомогти. І ми самі орендуємо супутники у європейців, що дає певну незалежність від зовнішніх факторів. В тому числі у режимі реального часу.
3. Системи раннього виявлення є ще щойнаменше у Франції. На них Штати не вплинуть.
Попередження про удари за допомогою стратегічної авіації - з цим буде складніше, але ми точно не залишимося в невідомості, бо робота в цьому напрямку проводилася більше, ніж останні 1,5 роки.
4. Памʼятаєте, як в 2022 була можливість накрити КП, де сидів гєрасімов? Американці тоді заборонили це робити.
А звідки ми ці дані отримали? Точно не від союзників :)
У нас є власна розвідувальна інфраструктура, і вона може дуже багато чого💪
Що Штати ще можуть - це відключити старлінки. Я цього очікував ще 1 березня, але поки схоже, що у них банально до цього ’не дійшли руки’.
Плани на цей випадок у нас є, і вони починають імплементуватися безвідносно до ситуації.
Знаєте, є такий чудовий вираз ’Не мечіть бісеру перед свинями’.
Ото він якнайкраще підходить для опису ситуації.
Допомога від Штатів нам зупиняється вже втретє, і скоріш за все, остаточно.
Китай відкрито каже Штатам, що буде впроваджувати дзеркальні тарифи та вести дзеркальну війну.
Коли ’слабкий Байден’ був президентом - Китай не дозволяв собі подібне.
Трампа перестають боятися. Згодом це дійде до всіх світових лідерів.
І Трамп буде як той пʼятикласник під час гри у ’доту’ - окрім образ та погроз, це далі не піде.
Коли ми кажемо за слабких демократів зараз - ну це смішно. У них лідера немає наразі, вони нічого і не зможуть без цього.
Я не очікую раніше літа, що демократи прокинуться.
Але коли вони це зроблять (оберуть лідерів, визначать стратегію) - то тоді вже банда Тармпа дещо утихомирить свій запал. А поки - маємо шо маємо.
Тепер вся відповідальність за нас лежить на наших та європейських плечах.
Потроху ЄС це починає розуміти та скоро почне діяти, як Мерц стане канцлером ФРН та сформує свій кабінет.
Грошей та зброї на цей рік повинно вистачити. З обмеженнями, але вистачить. На наступний - потрібно роботу проводити. Є гарні шанси, щоб загальний обсяг не зменшився.
Ворог зупинятися не збирається, поки не виконає всі цілі так званої ’сво’.
Всі спроби Трампа допомогти путіну досягти ціх цілей потрібно посилати під три чорти.
Бо від США допомоги все одно більше не буде, щоб вони не казали.
США для себе рішення прийняли. І це - допомагати росії.
У цій парадигмі Україна їм заважає, тому їм потрібна угода по металам, щоб формально після окупації рашкою всієї України, американські корпорації могли спокійно видобувати що завгодно.
Вони саме так і думають.
Але є ми, які у них на шляху.
І нам потрібно продовжувати боротьбу, щоб одного дня не прокинутися в окупації або не писати пости з Парижа/Варшави.»
Вони саме так і думають.
Але є ми, які у них на шляху.
Европа никогда не пойдет против Америки и Франция тоже, тем более из за Украины
Дева Мария• 05 марта 2025
Передвижение и вылет тушек передавались со спутников . Мы не всегда знали , были ли пуски или нет . Наши радары ракеты видят уже на подлёте к границе .
Ответ для Кошкина мать
❗️США надавали дані про зліт російських стратегічних бомбардувальників, розташування балістичних установок, а також дані про маршрути безпілотників, тепер Україна залишилась без цієї критично важливої інформації, - ЗМІ
Тепер ми теоритично можемо не знати про зліт руснявих ’ТУшок’ і бути не підготовленими до ракетних обстрілів. Хіба ми отримуємо цю інформацію ще від Британії, Франції, чи інших країн.
Якесь смертельне комбо від Трампа - зупинка постачання ракет до ППО і припинення надавання розвідданих.
Некогда было новости читать, скажите все таки остановили США ? Вроде же сегодня уже помирились? Что произошло коротко напишите пожалуйста
Ответ дляеліт
Есть только проблемка - война не за Украину, а за восстановление рос империи. Гляньте ее границы. Это глобальный конфликт на европейском континенте, вы спали эти 3 года или в целом таая по жизни?
HelterSkelter29• 06 марта 2025
Ответ для Кошкина мать
Я думала,это наши дают информацию о ракетах и др.
Kolibri_18• 06 марта 2025
Дівчата, а хтось може пояснити, з якого перепугу США дозволяють собі щось забороняти Британії? І чому Франції вони не можуть забороняти?
Mariya Prokhorova• 06 марта 2025
Ответ дляKolibri_18
Штати сказали бритам не бажано ділитися інфой ,яку їм надають Штати
Ответ дляTeonaa
Я теж таке чула від друга, з болгаріі. Серед його інтересів - геополітика і постійне читання різних новин різних країн, поліглот. От він мені з тиждень назад сказав що ці два тижні будуть цікаві. Тобто якісь багаті на подіі чи новини.(конкретні)
Але що це означає? Я-то спитала, але він мені пише на такій ломаній російській, шо це пздц. А болгарську я взагалі не розумію
Хороший полиглот)
Ответ дляTeonaa
А там нічо страшного і немає. Просто його висновки, і вони в цілому про липень чи червень 2025.
Із страшного лише те що ні крим, ні донбас ми не вернемо, но я це за страшне не вважаю, да пробачить мене бог😀
И видео как торт делят, так это жирик и делил торт в виде Украины, нсть такое видео, чи й не эксперт