Светик63• 04 марта 2025

Я не розумію. Це як сон. Такого в світі не може бути.

Чому Україна вимушена робити безліч кроків, віддавати копалини, щоб її перестали вбивати. А той хто вбиває просто чекає коли той хто хоче миру у світі змусить Україну все це зробити. Це якийсь сюр…
Цей світ не врятувати, просто розпач…
coch100• 04 марта 2025
Мир сильных.
lilu1990• 04 марта 2025
Так це і при байдені було. Тіки байден тут гроші американців відмивав, шось трохи нам помагаючи не даючи зовсім загнутись. Ну але при цім гарно посміхався, тут не відняти у нього
Argesha• 04 марта 2025
Так, рожеві окуляри б´ються склом всередину.
У світі якось так: сильніший буде робити те, що вважає за потрібне. І де там правда і справедливість - нікого не піпчить.
LudaSHS• 04 марта 2025
Світ цинічний. Править капітал. А зараз ще зміна світового порядку і ми на ’передку’’. Заспокойтеся і робіть, що від вас залежить.
Надіюся, за чорною полосою - біла
LudaSHS• 04 марта 2025
Я ще йду читаю пости людей в таких аках
https://m.facebook.com/WhiteHouse
сладкий_ноябрь• 04 марта 2025
А чому ви вирішили, що нам повинні допомагати безкоштовно? Якби не підтримка Америки і Європи, то вже б не було України.
Але ж ні, знову щось не так.
А скільки бабок напиз@лось, відбилось, купа підрозділів, які існують лише на паперах, заробіток на безвісти зниклих, і тд. Ви думаєте про це ніхто не знає? Ви думаєте від а ого хочеться допомагати ще більше?
Ви знаходитесь в якійсь іншій реальності, де всього цього не має?
lilu1990• 04 марта 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Але ж ні, знову щось не так.
В Афганістані все те саме було. Мертві душі, підрозділи на папері, на які гроші виділялись, на всьому наживались. І угода про копалини так само була...
Seehund• 04 марта 2025
Ладно все бяки, несострадательные, а что сделала сама Украина, чтобы как-то меньше зависеть от помощи из вне?
lilu1990• 04 марта 2025
Невідомо шо ше трамп сьогодні скаже і які факти видасть. Може взагалі там нас від влади відверне.
Аnnеt• 04 марта 2025
принудят нас к ’миру’ на людоедских условиях, заткнут и прикажут больше по возврату территорий не смыкаться, поснимают с раши санкции, починят/запустят Северные потоки и будет у всех с рашей, дружба-жвачка и взаимовыгодная торговля.
МаМарго• 04 марта 2025
Ну в 19 році народ повівся на легкі рішення.
Те саме зараз і в сша.
Тупий народ забув що таке вмирати на морозі в окопах і пухнути з голоду в своїй хаті, так от і результат
Танюша• 04 марта 2025
Зовнішній світ безперечно впливає на нас.
Але спробуйте в цьому хаосі зберегти внутрішнє світло і гармонію.
Це як на вулиці льодяний дощ зі снігом, а у вас в будиночку тепло, затишно і пахне випічкою
lilu1990• 04 марта 2025
Ответ дляАnnеt
Ну та вже не хочуть тратити на нас гроші. Хазяїн барін
lilu1990• 04 марта 2025
Ответ дляМаМарго
Те саме зараз і в сша.
Треба було байдену не затягувати війну. Завдяки ньому росія розвинула впк і укріпилась. І тепер світу приходиться з цим рахуватися. А Європі не варто було розкормлювати путіна ці 30 років
ellllena.ua• 04 марта 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Але ж ні, знову щось не так.
По-вашему, отдать третий в мире запас ядерного оружия взамен на гарантии безопасности и целостности границ - это бесплатно?!
ellllena.ua• 04 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Конечно, где такое было, чтобы колония сама собой распоряжалась.
МаМарго• 04 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Росія вже ослами воює.
Нас просять здатись на фініші.
ok1904• 04 марта 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Але ж ні, знову щось не так.
чого на безкоштовно роззброїли?
Natal_ka91• 04 марта 2025
Бо все має своє логічне завершення. Ніхто не буде допомагати вічно. Сильні світу цього диктують свої умови, Трамп особливо не приховував свої плани. Якщо ми не стали сильними у воєнному плані, погрузнувши в корупції - тепер маємо те що маємо. Дай Боже зберегти те, що є.
GaleTTa• 04 марта 2025
Вам сколько лет? Это обычный процесс. Мир не справедлив изначально.
Natal_ka91• 04 марта 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Але ж ні, знову щось не так.
100%
Just a crow• 04 марта 2025
По правді кажучи в світі все може бути, навіть отак як зараз, нами грають, а ми зробити нічого не можемо, бо для них наші людські слова не мають ніякої сили.
класс123-7dcf• 04 марта 2025
Это только в сказках ’Добро завжди перемагає Зло’
Olvia1987• 04 марта 2025
Ответ дляNatal_ka91
Є корупція.Зберегти її?
ellllena.ua• 04 марта 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Але ж ні, знову щось не так.
Удалено администрацией...
Ирина_Б_• 04 марта 2025
возвращайтесь в реальность
diana32• 04 марта 2025
Ответ дляJust a crow
Уже было, совсем недавно, евреев грузили в вагоны и отправляли в камеры, европа делала вид что ничего не знает или очень обеспокоена. Кто то с берлинского вокзала ехал в швейцарию на курорт, а кто то с того же воезала в лагерь
Манула• 04 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Надіюся, за чорною полосою - біла
І агресор виявляється не агресор, він лише хоче миру ...
Дивіться не переплутайте
Just a crow• 04 марта 2025
Ответ дляdiana32
Для них всіх звичайні люди це іграшки, які якщо не приносять їм добру користь, то й не потрібні.
LudaSHS• 04 марта 2025
Буде і про нас сьогодні