ЧупакабраЗеБест• 05 марта в 21:48

Мы больше не будем знать заранее о вылетах?

Я правилно понимаю что теперь мы будем знать о тревоге только по факут пересечения границы шахедом или ракетой?
Teonaa• 05 марта в 21:50
Та прям
автор ЧупакабраЗеБест • 05 марта в 21:51
Ответ дляTeonaa
Та прям
что прям? откуда мы теперь будем знать что вылетел ТУ или были пуски ракет, вот откуда?
trickywicky• 05 марта в 21:53
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Від Британії наприклад
Teonaa• 05 марта в 21:53
Ответ дляЧупакабраЗеБест
А хто весь цей час повідомляв? Я пам‘ятаю систему раннього оповіщення, яка була надана Ізраілем. Що з нею сталося?
Читака• 05 марта в 21:53
а ви думаєте з даних США інфа? мені здавалося, що то якісь радари відслідковують
trickywicky• 05 марта в 21:53
Ответ дляTeonaa
Продали мабуть
Кошкина мать• 05 марта в 21:53
❗️США надавали дані про зліт російських стратегічних бомбардувальників, розташування балістичних установок, а також дані про маршрути безпілотників, тепер Україна залишилась без цієї критично важливої інформації, - ЗМІ

Тепер ми теоритично можемо не знати про зліт руснявих ’ТУшок’ і бути не підготовленими до ракетних обстрілів. Хіба ми отримуємо цю інформацію ще від Британії, Франції, чи інших країн.
Якесь смертельне комбо від Трампа - зупинка постачання ракет до ППО і припинення надавання розвідданих.
автор ЧупакабраЗеБест • 05 марта в 21:55
Ответ дляЧитака
а радары от какой сети работали? все, нет сети.
Kot_v_meshke• 05 марта в 21:56
Ответ дляЧупакабраЗеБест
А вы думаете эту информацию передавала исключительно Америка?)
Читака• 05 марта в 21:56
Ответ для Кошкина мать

то в новинах писали, що США не так і допомагали і не такі і важливі, а тепер виходить, що все через них йшло, нічого не зрозуміло, то одне то друге пишуть, хоч не читай
Модная и Голодная• 05 марта в 21:56
Не надо паниковать, ближайшая неделя всё покажет как оно будет
Я не Сірожа• 05 марта в 21:57
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Не знаю, як буде, але в нас сьогодні і про ракети повідомляли, і от зараз про траєкторію мопедів, і про час підльотів.
Kot_v_meshke• 05 марта в 21:57
Ответ для Кошкина мать

Кто писал сие? Он же не в курсе откуда еще берется эта информация. «Хиба»»….
автор ЧупакабраЗеБест • 05 марта в 21:57
Ответ дляМодная и Голодная
вот я этой недели и боюся. у меня енрвы не железные
Kot_v_meshke• 05 марта в 21:58
Ответ дляЧупакабраЗеБест
А от какой сети?
автор ЧупакабраЗеБест • 05 марта в 21:58
Ответ дляЯ не Сірожа
а вы где? на киевщине?
Модная и Голодная• 05 марта в 21:58
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Тогда ходите сразу на ночь в то ваше убежище.
Argesha• 05 марта в 21:58
А який сенс про це взагалі знать?
Влучить в твій дім чи ні - ти все одно не взнаєш.
Ну можна й так посидіти потруситися собі, як дуже хочеться.
Я не Сірожа• 05 марта в 21:59
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а вы где? на киевщине?
На Півдні.
А ви тільки за Київ переживаєте?
автор ЧупакабраЗеБест • 05 марта в 22:00
Ответ дляЯ не Сірожа
На Півдні.
А ви тільки за Київ переживаєте?
Лично я переживаю за всю планету Земля.
Teonaa• 05 марта в 22:00
Ответ дляМодная и Голодная
Я теж таке чула від друга, з болгаріі. Серед його інтересів - геополітика і постійне читання різних новин різних країн, поліглот. От він мені з тиждень назад сказав що ці два тижні будуть цікаві. Тобто якісь багаті на подіі чи новини.(конкретні)
Але що це означає? Я-то спитала, але він мені пише на такій ломаній російській, шо це пздц. А болгарську я взагалі не розумію
Ответ дляМодная и Голодная
та вот думаю чтл делать и как быть.
Kot_v_meshke• 05 марта в 22:00
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Лично я переживаю за всю планету Земля.
Так у вас очень много причин для переживаний, не только ракеты), напр., глобальное потепление.
СИРЕЛИ• 05 марта в 22:01
Ответ дляМодная и Голодная
у нас из него можно вообще не выходить. орет круглосуточно.
Я не Сірожа• 05 марта в 22:01
Ответ дляKot_v_meshke
Або ціни на яйця в США...
автор ЧупакабраЗеБест • 05 марта в 22:01
Ответ дляTeonaa
слушайте, если вам нетрудно, накидайте сюда , мы разлберемся, у меня и родня в БОлгарии есть, есил очень надо то переведут.
СИРЕЛИ• 05 марта в 22:02
Ответ дляTeonaa
Гарри ?
Kot_v_meshke• 05 марта в 22:02
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Зачем вам оно? Еще одна причина для нервов? Не знаете кто это, о чем речь, на основании чего он делает выводы.
автор ЧупакабраЗеБест • 05 марта в 22:03
Ответ дляKot_v_meshke
это уже не ваша забота, что мне надо, а что мне не надо.
Teonaa• 05 марта в 22:03
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Я можу заскрінить. Но болгарської там не буде, бо це ми трохи раніше пробували. Я простла складне щось писати на болг, думала що це як польська (тобто майже укр.), але там гайки
Зара, не уходьте