Я правилно понимаю что теперь мы будем знать о тревоге только по факут пересечения границы шахедом или ракетой?
Ответ дляTeonaa
Та прям
что прям? откуда мы теперь будем знать что вылетел ТУ или были пуски ракет, вот откуда?
trickywicky• 05 марта в 21:53
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Від Британії наприклад
trickywicky• 05 марта в 21:53
Ответ дляTeonaa
А хто весь цей час повідомляв? Я пам‘ятаю систему раннього оповіщення, яка була надана Ізраілем. Що з нею сталося?
Продали мабуть
Кошкина мать• 05 марта в 21:53
❗️США надавали дані про зліт російських стратегічних бомбардувальників, розташування балістичних установок, а також дані про маршрути безпілотників, тепер Україна залишилась без цієї критично важливої інформації, - ЗМІ
Тепер ми теоритично можемо не знати про зліт руснявих ’ТУшок’ і бути не підготовленими до ракетних обстрілів. Хіба ми отримуємо цю інформацію ще від Британії, Франції, чи інших країн.
Якесь смертельне комбо від Трампа - зупинка постачання ракет до ППО і припинення надавання розвідданих.
Ответ дляЧитака
а ви думаєте з даних США інфа? мені здавалося, що то якісь радари відслідковують
а радары от какой сети работали? все, нет сети.
Kot_v_meshke• 05 марта в 21:56
Ответ дляЧупакабраЗеБест
А вы думаете эту информацию передавала исключительно Америка?)
Ответ для Кошкина мать
то в новинах писали, що США не так і допомагали і не такі і важливі, а тепер виходить, що все через них йшло, нічого не зрозуміло, то одне то друге пишуть, хоч не читай
Модная и Голодная• 05 марта в 21:56
Не надо паниковать, ближайшая неделя всё покажет как оно будет
Я не Сірожа• 05 марта в 21:57
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Не знаю, як буде, але в нас сьогодні і про ракети повідомляли, і от зараз про траєкторію мопедів, і про час підльотів.
Kot_v_meshke• 05 марта в 21:57
Ответ для Кошкина мать
Кто писал сие? Он же не в курсе откуда еще берется эта информация. «Хиба»»….
Ответ дляМодная и Голодная
вот я этой недели и боюся. у меня енрвы не железные
Kot_v_meshke• 05 марта в 21:58
Ответ дляЧупакабраЗеБест
А от какой сети?
Ответ дляЯ не Сірожа
а вы где? на киевщине?
Модная и Голодная• 05 марта в 21:58
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Тогда ходите сразу на ночь в то ваше убежище.
Я не Сірожа• 05 марта в 21:59
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а вы где? на киевщине?
На Півдні.
А ви тільки за Київ переживаєте?
Ответ дляЯ не Сірожа
На Півдні.
А ви тільки за Київ переживаєте?
Лично я переживаю за всю планету Земля.
Ответ дляМодная и Голодная
Я теж таке чула від друга, з болгаріі. Серед його інтересів - геополітика і постійне читання різних новин різних країн, поліглот. От він мені з тиждень назад сказав що ці два тижні будуть цікаві. Тобто якісь багаті на подіі чи новини.(конкретні)
Але що це означає? Я-то спитала, але він мені пише на такій ломаній російській, шо це пздц. А болгарську я взагалі не розумію
Ответ дляМодная и Голодная
та вот думаю чтл делать и как быть.
Kot_v_meshke• 05 марта в 22:00
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Лично я переживаю за всю планету Земля.
Так у вас очень много причин для переживаний, не только ракеты), напр., глобальное потепление.
Я не Сірожа• 05 марта в 22:01
Ответ дляKot_v_meshke
Або ціни на яйця в США...
Ответ дляTeonaa
слушайте, если вам нетрудно, накидайте сюда , мы разлберемся, у меня и родня в БОлгарии есть, есил очень надо то переведут.
Ответ дляTeonaa
Гарри ?
Kot_v_meshke• 05 марта в 22:02
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Зачем вам оно? Еще одна причина для нервов? Не знаете кто это, о чем речь, на основании чего он делает выводы.
Ответ дляKot_v_meshke
это уже не ваша забота, что мне надо, а что мне не надо.
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Я можу заскрінить. Но болгарської там не буде, бо це ми трохи раніше пробували. Я простла складне щось писати на болг, думала що це як польська (тобто майже укр.), але там гайки
Зара, не уходьте