Я б такое не носила, но продаю• 06 марта в 03:17

Підозріла родимка що робити? Поділіться досвідом.плз

Була в лікарки, родимку спостерігаю в неї рік. Ця родимка в мене з дитинства. Коли прийшла до неї перший раз вона сказала що вона неправильна і є трохи темні вкрапленя. За рік приходила до неї два рази все було ок. Сьогодні прийшла і вона каже що родимка не змінена вони фотографують її але вона не подобається її і вона сумнівається. Радить біопсію. Я дуже налякана. Сказала її може подивимся ще 3 місяці. Вона каже добре. Я не хочу біопсії якщо видаляти то з відступом. Але ще сумніваюся. Хочу почути думки. І чи є наші лікарі які дають консультацію онлайн.
Я знаходжуся за кордоном. Страшно сумно. Боюся що видалю і буде гірше і боюся теж не видалити. Я в паніці
Удачная• 06 марта в 05:51
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Чомусь тема видаленя викликає страх
Секунда дела , лазером .
Одні думки• 06 марта в 05:56
Ответ дляЮлия 0811
Дерматолог казав, якщо у родимці є волоски, вона нормальна. Через погану родимку волоски не проростають
Це поганий дерматолог. От прям взагалі не дерматолог. Прям не лікар.
А вот недавно• 06 марта в 06:11
Автор, лікар робить вам дерматоскопію? На фото у вас звичайна родимка. Вони не бувають прям ідеально рівні і ідеально однотонні. Дерматоскопія відповість на питання про підозрілість
автор Я б такое не носила, но продаю • 06 марта в 06:37
Ответ дляА вот недавно
Вона дивиться через лупу на неї вона робить дивиться говорить що ніби все добре . Не росте.Але по самих законах що вони вчаться має бути кругліша і однотонніша
Минулі 2 рази казала все добре що так думає. Цей раз каже що ніби все добре але вона би радила біопсію
Бо з того дня що я прийшла до неї родимка їй трохи дивна. По тих фото що робили за рік ніби змін нема і міряли її
І фото що я додала це фото під лупою одне з підсвіткою
Злюка бобер• 06 марта в 07:47
Ответ дляВапщета
Говорят что все ок и просто наблюдать
А чому ви їх не видаляєте? Перша вам не заважає?
Злюка бобер• 06 марта в 07:48
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Ну бо ви зачастили до неї, і вона вже не знає шо вам казати. Є сумніви - видаляйте, робіть біопсію.
Таракашечка• 06 марта в 08:02
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
фото
Напішіть в клінику Богомолець, вони онлайн точно консультують
Намакушка• 06 марта в 09:01
Я в Германии все свои родинки удалила. Пусть вырежут, только вырежут скальпелем , после лазера может снова вырасти. И делают биопсию.
Мегрел• 06 марта в 11:13
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Бо я тут одна на чужині розуміння мови так собі. Хочеться почути думку рідних людей рекомендацію на наших спеціалістів може онлайн писати їм
Края не ровные, и эта лучистость как нехороший признак. Почему не сделать биопсию и уже затем принимать решение. Он лайн подобные вещи не решаются.
А вот недавно• 06 марта в 16:23
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Не трогайте її, робіть дерматоскопію в адекватного лікаря, вона відразу дасть змогу запідозрити зміни, а не візуальний огляд. Візуальний то першочерговий, далі уточнення робиться дерматоскопом, далі вже видалення і біопсія за необхідності
Ms. Любмая жена• 05 апреля в 20:35
Краще видалення скальпелем + гістологія. Один раз зробили і забули.