Новорічна пальма• Изменено 06 марта в 08:06

Аутизм?

Дитина 1 рік не відкликається на ім´я, махає ручками як крильцями, вказівного жесту ще теж не має. Зажежна від гв, прикладається кожні 40 хв незалежно від прикорму. Іграшками грається, з улюбленого це музичне піаніно. Багато лепече але простих слів ще не має
Начиталася про аутизм, переживаю.
Це вже червоні прапорці?
Місячне Сяйво• 06 марта в 08:10
Идите к неврологу, для начала
Щира українка• 06 марта в 08:12
щшо ви себе накручуєте? сходіть до спеца, ми ж вашу дитину не бачимо. ну от у подруги такий дивний малюк був, я думала точно діагноз, зараз 14 років йому - гарний хлопчина
Кинг-Конгша• 06 марта в 08:12
Вам сказать, во сколько у моего сына появился указательный жест? И все равно психиатр не ставит аутизм, и никто ранее 3-х лет его не поставит
автор Новорічна пальма • 06 марта в 08:15
Ответ дляКинг-Конгша
У подруги в сина 1,8 вже офіційно стояв діагноз
Ответ дляМісячне Сяйво
Идите к неврологу, для начала
Були в 3х. Відправляють до психіатра. Бо аутизм не їх компетенція
Bor bor• 06 марта в 08:20
Я не можу нічого прокоментувати, окрім того, що у мого сина вказівний жест з´явився після року. Ближче до півтора.
Чекаю завтра• 06 марта в 08:20
Ответ дляНоворічна пальма
Це дійсно так. Йдіть до психіатра. Це не страшний лікар. Лікар проведе діагностику, зробите МРТ, ЕЕГ і все стане ясно.
Дама-мадама• 06 марта в 08:21
Я думаю больше да чем нет. Срочно к невропатологу
tarveldy• 06 марта в 08:22
Ответ дляНоворічна пальма
Вірно, неврологи тут не компетентні . Це всеодно що лікувати зуби у отоларинголога
tarveldy• 06 марта в 08:22
Ответ дляЧекаю завтра
+++
Потужна махіна• 06 марта в 08:22
Дуже рано. Займайтесь з дитиною.
Говоріть. Грайтесь.
Я з подібною проблемою почала ходити по психіатрах і неврологах в 1,5. Наразі минув рік.
Зробили адос. Не аутизм.
Продовжуємо заняття з дефектології.
Але рік - це дуже і дуже рано.
Потужна махіна• 06 марта в 08:23
Ответ дляtarveldy
З іншого боку: це ж може бути не аутизм. Тому - невролог ну точно не буде зайвим.
Кинг-Конгша• 06 марта в 08:26
Ответ дляДама-мадама
Для чего вы вот это сейчас пишете ? И невролог в вопросе аутизма некомпетентен совсем
Агент Пинкертона• 06 марта в 08:28
Ответ дляКинг-Конгша
Напевно я безпечна мати, але геть не памʼятаю у якому віці в доньки зʼявився той вказівний жест. А з сином навпаки було, він приблизно в рік всіх задовбав, постійно ходив показував на різні предмети і йому обовʼязково треба було щоб хтось з дорослих назвав що це. Але він мовчав, взагалі нічого не говорив, окрім мама. Гірше за все було зі словом «колонка». Він біг на кухню і тикав у газову колонку, потім у вітальню і тикав на музичну колонку. І так разів по 5 по колу. А я мала спокійно казати що так, і те і інше колонка. А потім через місяць його прорвало і він почав говорити одразу фразами. А до цього взагалі мовчав.
Анчо Ус• 06 марта в 08:32
Автор сходите к психиатру с ребёнком.
Автор, а если вы положите Мишку перед ребёнком. Покажите на себе носик и попросите показать ребёнка. А где у мишки носик? Он вам сможет показать?
Насчет того, что лепечет, у подружки дочка с диагнозом детский аутизм и тоже постоянно лепетала, потом появились слова, но больше неосознанные, как простое повторение. Подружка ходила по психологам с трех лет ребёнка и некоторые специалисты говорили, что все с ребёнком ок, нужна работа дефектолога.
На фейсбуке есть группа для родителей аутистов там много всего интересного пишут. И специалистов советуют.
Кинг-Конгша• 06 марта в 08:32
Ответ дляАгент Пинкертона
У моего сына он появился в 2.4, и такие красные флаги есть и все равно психиатр ставит зпрр, а не аутизм. Автору ребенка только год, смущает чуть, что ребенок не отзывается на имя, а так ничего пока такого страшного, чтоб прям сразу на аутизм думать
Скоро_вчера• 06 марта в 08:34
Те що ви пишите в моєї сестри у сина. Цоому 4 роки, діагноз аутизм, він не розмовляє, бігає з кухні в коридор махаючи руками як крилами, лепече якісь звуки і граєттся зараз , виключно, тим що видає звуки: піаніно, якісь музисні іграшки. Але йому 4 роки. Сестра помітила зміни після 1го рочку, спочатку не агукав і тд, потім , качелі- він міг сидіти так годинами, і вдома засинав тільки так, потім не реагував ні на що. Але намагається його витягнути ( вона уу Польщі зараз), водить цого на різні заняття і займається сама.
Анчо Ус• 06 марта в 08:36
Группа на фейсбуке называется: Аутизм. Біомед. Відновлення
Зайдите в эту группу, вам родители прошедшие путь диагностики посоветуют врача. И удачи вам!
автор Новорічна пальма • 06 марта в 08:43
Ответ дляАнчо Ус
Автор сходите к психиатру с ребёнком.
Ні не зможе показати
Меломанка Маланка• 06 марта в 08:46
Ответ дляНоворічна пальма
ну то йдіть до пмихфатра в чому проблема
йе такий же лікар як любий інший
автор Новорічна пальма • 06 марта в 08:48
Ответ дляМеломанка Маланка
йе такий же лікар як любий інший
У нас не має в місті психіатра нормального
Свекруня• 06 марта в 09:09
У сина спектр аутизму, можу порадити лише одне, коли щось запідозрили не чекайте що буде далі, одразу йдіть до невролога і до дитячого психіатра, неврологи зазвичай не бачать проблем навіть коли вони є
До психіатра обов´язково на консультацію, тільки вони можуть щось помітити. Шкодую що свого часу ходили до неврологів а не психіатрів
Свекруня• 06 марта в 09:09
Ответ дляКинг-Конгша
Ставлять
tarveldy• 06 марта в 09:27
Ответ дляПотужна махіна
ЗПР, алалії, рдуг, аутизм, рас - це все психіатр, задача невролога виключити епілепсію
Невролог може бути навіть шкідливим
tarveldy• 06 марта в 09:30
Ответ дляСвекруня
Згодна абсолютно
Латвийские_Номера• 06 марта в 09:52
Ні, це не аутизм.по 1 ознаці не ставлять такий діагноз.
Законна дружина• 06 марта в 10:56
Не аутизм.Ще маленька просто
Жерица ночи• 06 марта в 11:16
Еще есть сенсорная алалия, она похожа на аутизм.
Инфотуфелька• 06 марта в 13:42
Основна ознака аутизму - навіть не відсутність мовлення (це наслідок), а порушення комунікації. Чи залучає вас дитина до гри чи «висловлює» прохання невербально. Вказівний формується до 1,5 року в нормі.
Чи присутня в дитини «польова поведінка», чи є концентрація уваги під час спільної діяльності (книжку роздивляється, наприклад), чи шукає вона поглядом вас, якщо губить з поля зору.
Ваша дитина ще дуже маленька. Психіатр навряд візьметься.
Особисто я б почала розвивальні заняття вдома і з дефектологом, якщо ситуація не зміниться протягом 3 місяців.
автор Новорічна пальма • 06 марта в 13:56
Ответ дляИнфотуфелька
В мене враження, що вона взагалі ніяк на мене не реагує, спільні ігри їй не цікаві. Вона часто просто грається музичним піаніно, або залазить і залазить га ліжко. Але її час без грудей максимум 4 години на добу. В мене таке враження що вона постійно з грудьми в роті. Якщо не давати то плаче аж до посиніння