ЭкстрасенсиХаЯ• 06 марта в 10:13
Перерви між місцями роботи
Маю перерви між місцями в роботі, не декрет, перший, 4 місяці, відпочивала та вчилась на курсах, другий майже рік через виїзд під час бойових дій, вчила мову, підтягнула на досить непоганий рівень, був В1, зараз С1, але не працювала, бо не було потреби. На співбесіді, мої відповіді не сподобались ейчару, але на другий тур запросили. Як краще на майбутнє відповідати на такі питання?
ЭкстрасенсиХаЯ
• 06 марта в 10:21
Ответ дляdiablo12
Вы не должны отчитываться
Взагалі перший раз з таким питанням зіткнулась, мені здавалось в нас час перерви досить логічне явище
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Так почему вы решили что вас спросят о перерывах? Вам самой они наверное не нравятся, но дело не в этом, вам не нужно показывать что вы работали без перерывов, вам нужно показать что у вас есть релевантный опыт и вы подходите на эту должность, вот и все. Удачи, пусть все получится, потому что смотрите, весна пришла, так замечательно)
ХвостПистолетом• 06 марта в 10:35
Ваше резюме так составлено, что перерыв бросился в глаза или так и спросили: а были ли у вас перерывы?
ЭкстрасенсиХаЯ
• 06 марта в 10:39
Ответ дляХвостПистолетом
Вірно, перерви в резюме, одна і раніше була, зараз ще одна додалась, ніхто не питав, а тут прямо детально саме про ці перерви і питали.
ХвостПистолетом• 06 марта в 10:41
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Хотели вывести вас из равновесия. Будьте уверенной в себе. Отвечайте что повышали квалификацию, чтобы получить более высокооплаченную работу
ЭкстрасенсиХаЯ
• 06 марта в 10:43
Ответ дляdiablo12
Запитала, так як не стикалась раніше, одна перева більше 8 років тому, два рази після цього ходила по співбесідах, нікого навіть не цікавило. Тільки те, що я можу робити. Моє ставлення нейтральне, вони просто є
ЭкстрасенсиХаЯ
• 06 марта в 10:45
Ответ дляХвостПистолетом
Та я неначе впевнено відповідала. По суті, кваліфікацію підвищувала, але без зайвих напрягів, їх цікавило, чому я закордоном не працювала.