Куда ж без меня• 06 марта в 10:23
Хтось з нуля перевчався на іт спеціальності?
Чи знайшли роботу, як довго шукали, який дохід маєте? Дякую.
Мамзелькіна• 13 марта в 17:33
Ответ дляКуда ж без меня
Мене не бере, мені треба років 3 десь попрацювати, щоб я могла претендувати на вакансію в нього. А хто ж мене нулячу візьме на ці 3 роки? Замкнутий круг.
ну так хай чоловік дає вам якісь завдання, самі примітивні. Користуйтесь цим, що поруч людина яка шарить. Я в свого руку набивала тестуванням, допомогала йому з проектом
А...все, прочитала, що чоловік не айті
Мамзелькіна• 13 марта в 17:40
Ответ дляКуда ж без меня
Я зараз можу працювати лише віддалень, в офіс, якщо їздити, то максимум 1 раз в тиждень, і то проблематично.
для джуна дуже мало вакансій саме віддалено, бо їх за руку треба водити, їх хочуть в офісі бачити.
Знов ж таки, хочете, то нікого не слухайте і пробивайте цю стежку