Перша на селі• 06 марта 2025

Згоджуватися?

Військовий

Я розлучена
автор Перша на селі • 06 марта 2025
Ответ дляОбращеница
Якось були з чоловіком на межі розлучення, ну і думаю знайду собі коханця, вже веселіше жити буде. Так написала такі запроси, по росту, вазі, плюс матеріальне забезпечення зустрічей з нього, гарний готель чи оренда гарної квартири, авто не старіше ніж 5 років ) і що? Було нормально клієнтів))) знайте собі ціну
Звідки ви знаєте ,що в них є то все,що ви написали?)
Особисто перевіряли?
Слава Українi• 06 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
Перехожий поряд і видно в реалі, чи самець.
А віртуальний яким завгодно може виявитися. Дописи його - просто верх хамства.
ну так і цей же коли приїде буде видно в реалі, насильно ж її ніхто не заставить якщо він не сподобається. Я всеодно не розумію чому ви відокремили даного чолоаіка від інших ’перехожих’ які по суті такі ж самі, якщо не гірші.
Обращеница• 06 марта 2025
Ответ дляПерша на селі
Особисто перевіряли?
Тю , фото/відео, з одним зустрілась на каву, але ні до чого не дійшло. Але деякий час просто спілкувались, пару раз каву в обід пили, веселий хлопець був) згодом в родині все прийшло в норму, але тоді я собі самооцінку підняла нормально
Слава Українi• 06 марта 2025
Ответ дляОбращеница
ви все це пишете не бачачи автора. Якщо вона роздумує над даною пропозицією то логічно що все печально в неї. кавалери з грошима на готелі її кружити не хочуть.
Обращеница• 06 марта 2025
Ответ дляСлава Українi
Та я теж не зірка) було 35 років тоді , 160 см зріст, вага 50 і 1й розмір груді)))
Борисфенка• 06 марта 2025
Ответ дляСлава Українi
Бо від перехожого більше шансів отримати квіточку, комплімент і надію на людські стосунки.
А цей хоче безкоштовного швидкого сексу без емоцій. Надувну ляльку.
автор Перша на селі • 06 марта 2025
Ответ дляОбращеница
50 це нормальна вага, струнка
Бюст Березуцкого• 06 марта 2025
Ответ дляПерша на селі
Так без обов´язків ,тобто ніяких побачень,квітів тощо
вы удивительная? в блок и сразу хероя
Бюст Березуцкого• 06 марта 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
Там потрібна не просто підтримка, а довга і дуже дорога реабілітація. І терпіння, бо чоловік може психувати, бити, погрожувати, наставляти зброю, може навіть покалічити і вбити і т.д.
с непонятным исходом, роазошли с бывшим АТО. оно нас доконало
Бюст Березуцкого• 06 марта 2025
Ответ дляОбращеница
как-то скудно .. а где вы в этой схеме?
Лупаю цю скелю• 06 марта 2025
Ответ дляПерша на селі
Чому?
Чим поганий?
Не поважає Вас і навіть не робить побачення, а одразу пропонує секс.
Мотористка• 06 марта 2025
Ответ дляПерша на селі
Чому?
Чим поганий?
Всем. Женщине это все зачем? Зачем ей просто секс?
Слава Українi• 06 марта 2025
Ответ дляМотористка
у вас проблеми з гормонами, чи вам 60+? Живим здоровим людям хочеться сексу і оргазму, це фізіологія
ВсеПроВсехЗнаю• 06 марта 2025
Ответ дляОбращеница
Лише один погодився на каву, а вихвалянь, наче там черга стояла. Хіба що ніщих тролів.
Бо на вимоги невідомої баби с СЗ не поведеться жоден чоловік, який вміє хоть щось заробляти.
Але звісно життя в рожевих окулярах прекрасне, поки скельця не лопнуть
ВсеПроВсехЗнаю• 06 марта 2025
Автор, ну ви серйозно?
Він вас вже в діалозі зневажає своїми вимогами.
Навіть якщо ви погодитесь після цього хамства, ви впадете в його очах ще нижче, він на вас при зустрічі буде дивитись як на якусь браковану, швиденько трахне, збіжить і забуде.
А ви будете сидіти, принижена і роздавлена.
Краля-Галя• 06 марта 2025
Згоджуйтесь , головне щоб не садист , і час проведете гарно і буде ваш вклад в перемогу , ваш донат , і я серйозно, Ви ж теж хочете отримати задоволення ?
Царівна Жабка• 06 марта 2025
Мужик хоче безкоштовних потрахушок.
Повії жаба давить заплатить, то шукає лошицу, яка буде давати безкоштовно.
Краля-Галя• 06 марта 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
Є жінки яким не треба побачення , якби я розлучилась , мені побачень хотілося б менше за все , прийшов зробив діло і пішов , головне щоб було добре вдвох, Не всі хочуть витрачати час на чоловіка , є багато інших цікавих занять , краще в басейн з подружкою Нащо б мені були його побачення
Краля-Галя• 06 марта 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
Мужик хоче безкоштовних потрахушок.
Жесть , невже жінка не отримує задоволення ? Що за середньовіччя ? Ну це одне якщо автор хоче будувати нову сімʼю і шукає нові міцні стосунки , але реально не всім це треба , це теж тягар , чоловік і стосунки потребують часу внутрішніх сил , не впевнена що автору потрібно саме це
ВсеПроВсехЗнаю• 06 марта 2025
Ответ дляКраля-Галя
Жінки, які отримуюють задоволення, пропонуючи себе як бачок для спермозливу байдужого мужика - це не просто дно, це вже психіатрія.
Царівна Жабка• 06 марта 2025
Ответ дляКраля-Галя
Задоволення і без чоловіка можна отримати з морквою, огірком, кабачком, або з вібратором з аліку.
Краля-Галя• 06 марта 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Психіатрія писати дурню про спермозлив Жінка має обирати сама чого вона хоче , і якщо доросла жінка хоче отримати задоволення і не витрачати час на непотрібні побачення вона має на це право
Краля-Галя• 06 марта 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Так і вона ж до нього байдужа , хіба ні? Чи вже закохалась
Шальная коклетка• 06 марта 2025
Як можна себе так не поважати і погоджуватися на таке...
Щебетушка• 06 марта 2025
Ответ дляПерша на селі
Ні,він безкоштовно шукає секс
Вам треба?
ВсеПроВсехЗнаю• 06 марта 2025
Ответ дляКраля-Галя
Байдужа до нього і пропонує секс?
Тобто їй пофіг, хто її буде трахати?
І вам це ок?
Так, це психіатрія, при чому важка.
Співчуваю.
Щебетушка• 06 марта 2025
Ответ дляПерша на селі
Ніхто якби не пропонує то)
Тогда берите, что дают
Обращеница• 06 марта 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Я не вихваляюся, я вибрала одного з, який мені більш за усіх сподобався. Я якби особо ні на що не сподівалася, я писала в образі на чоловіка і задавала параметри такі, щоб якщо щось, то хоча б з нормальним. А оказалось, що і по запросив знайти не довго
автор Перша на селі • 06 марта 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ну попереднє знайомство звісно буде
ВсеПроВсехЗнаю• 06 марта 2025
Ответ дляОбращеница
Ще раз: жоден нормальний/а на запроси невідомо від кого не відгукнеться. Крім тролів.
Так що не льстіть собі, розкидуючись такими порадами.