Перша на селі• 06 марта в 12:31
Згоджуватися?
Військовий
Я розлучена
Перша на селі
• 06 марта в 16:49
Ответ дляКраля-Галя
Згоджуйтесь , головне щоб не садист , і час проведете гарно і буде ваш вклад в перемогу , ваш донат , і я серйозно, Ви ж теж хочете отримати задоволення ?
Я хочу стосунків ,секс це другорядне
Краля-Галя• 06 марта в 16:49
Ответ дляПерша на селі
Я хочу стосунків ,секс це другорядне
Ну тоді інша справа , тоді краще не треба
Просериарила молодость• 06 марта в 16:51
Ответ дляПерша на селі
Ні,він безкоштовно шукає секс
А ви чого шукаєте? Якщо те саме, згоджуйтнся. Але ви для нього уже в розряді тих, про кого він писав останнє речення. Якщо шукаєте щось інше, то й говорити немає про шо
Перша на селі
• 06 марта в 16:51
Ответ дляКраля-Галя
Так не потрібно,іншого знайду
Краля-Галя• 06 марта в 16:55
Нащо ви тоді взагалі витрачаєте час на таке ? Пишіть тоді в анкеті , тільки для стосунків , прошу не витрачати мій час на дурниці , просто секс не цікавить , Чи ви думаєте як побачить вас , як закохається! Ну може і таке а може і ні , воно вам треба? Повно чоловіків які теж шукають серйозних стосунків , то як в gpt Сформулюйте правильно своі вимоги щоб отримати кращий результат , Не витрачайте час не свій не чоловіка , це найважливіше що є в цьому житті і чого назад не повернеш , Витрачайте на потрібних вам людей і на потрібні зустрічі
Лупаю цю скелю• 06 марта в 16:58
Ответ дляКраля-Галя
Жесть , невже жінка не отримує задоволення ? Що за середньовіччя ? Ну це одне якщо автор хоче будувати нову сімʼю і шукає нові міцні стосунки , але реально не всім це треба , це теж тягар , чоловік і стосунки потребують часу внутрішніх сил , не впевнена що автору потрібно саме це
Гарантоване задоволення жінка може отримати від руки. А від чоловіка дуже сумнівно
Перша на селі
• 06 марта в 16:58
Ответ дляКраля-Галя
Дякую велике!
Лупаю цю скелю• 06 марта в 17:00
Ответ дляПерша на селі
Я хочу стосунків ,секс це другорядне
Тю. Ось ми і дійшли до причини. Цей мужик стосунків не пропонує. Шукайте іншого
ОбережнаЯ• 06 марта в 17:13
Ответ дляПерша на селі
Типу кожній пропонують провести вечір в веранді з чеком на 5 тисяч та букет із великої кількості троянд,ну не фантазуйте ,реалізії зовсім інші
Жінці пропонують рівно те, що вона дозволяє.
Ошеламиссимо• 06 марта в 17:30
Ответ дляПерша на селі
А ви платні?
Все зависит от того, что хотите вы. Но, судя по вашим ответам ему, встречи для секса это не ваш вариант
Ошеламиссимо• 06 марта в 17:34
Ответ дляОбережнаЯ
Глупости. Их придумывают те, которые в любом скотском поведении мужика винят женщину.
Человек ведёт себя ровно так, как ему позволяет его воспитание и моральные принципы. Если он говно, то окружающие в этом не виноваты. Это раз.
Тут они даже не знакомы ещё, не виделись, все на этапе переписки. Он не может знать, что она позволяет или нет, что для неё приемлемо или нет. Он тупо шлёт предложение о сексе всем. Кто-то да согласиться. Это два
Правда, плюс ему в том, что он не несёт бред о чувствах, не грузит проблемами, а просто открыто говорит о своих намерениях, а не водит за нос. Это три
Реанимация• 06 марта в 20:15
Ответ дляПерша на селі
Ні,він безкоштовно шукає секс
Вы посчитай сколько средств личной гигиены вы потратите, даже если просто брить ноги и прочее, косметики, духов, одежду постирай и чистую надень, жевачку для свежего дыхания купи. Если вы еще маникюр и педикюр делаете, даже если сама, то тоже средства и время. Вот я что посоветую, купите хороший качественный вибратор. Окупится за первый месяц, я не шучу, и оргазм будет, а этого халявщика шлите лесом.
Баба_Воля• 06 марта в 20:55
Ответ дляПолБатона
Нет я бы не согласилась. Ему секс нужнее чем вам, что бы себя ему подставлять и он пользовался вашим телом. Нет.
Так а автор же тоже хочет воспользоваться его телом вроде как. Я так понимаю они нашли друг друга, обоим нужно просто удовлетворить природные инстинкты без каких либо обязательств.
Не рахую, а вважаю• 06 марта в 20:56
Ответ дляПерша на селі
Ну щоб не було сумно самій без чоловіка
Ви секс-волонтьорка? А якби сусід попросив, теж би погодились чи у вас фетиш на форму?
Инста_Богиня• 06 марта в 21:11
Ответ дляПерша на селі
Так без обов´язків ,тобто ніяких побачень,квітів тощо
Воно вам надо, ще тріпак підцепите від тієї шльондри
Перша на селі
• 06 марта в 21:29
Ответ дляРеанимация
Я в курсі про це
Перша на селі
• 06 марта в 21:30
Ответ дляБаба_Воля
Не хочу
Перша на селі
• 06 марта в 21:31
Ответ дляОшеламиссимо
Але сз для пошуку не сексу,а кохання
Для пошуку сексу є інші сайти
НЛОша• 06 марта в 21:38
Якщо вам підходить пропозиція, то дійте. Навіщо питати і перекладати відповідальність за свої дії?
Ошеламиссимо• 06 марта в 22:40
Ответ дляПерша на селі
Але сз для пошуку не сексу,а кохання
Для пошуку сексу є інші сайти
С чего вы решили, что на СЗ сидят исключительно в поисках любви?
Ацетилсалициловая кислота• 06 марта в 23:38
Ответ дляПерша на селі
Ну кто как считает, чего он достоин - тот на то и соглашается.
Готовы на левого чувака, чтоб просто потыкал и ушёл в туман - Ваше право.
Ацетилсалициловая кислота• 06 марта в 23:39
Ответ дляПерша на селі
Він же написав ,що не розглядає повій
только честные давалки?
Ацетилсалициловая кислота• 06 марта в 23:41
Ответ дляПерша на селі
Я хочу стосунків ,секс це другорядне
А где вы увидели у него про ’отношения’?
Помню из молодости выражение ’морду можно и полотенцем прикрыть, лишь бы дала’. Это оно?
Телячі ніжноСті• 07 марта в 00:10
Ответ дляСлава Українi
а в чрму різниця, з перехожим без обов´язків чи з цим без обов´язків? Якщо до автороа ніхто щалицятися не хоче, а сексу з живою людиною хочеться? Як я розумвю, в автора саме така ситуація, інакше б теми не було.
Яке задоволення від сексу без почуттів?
Телячі ніжноСті• 07 марта в 00:25
Ответ дляОшеламиссимо
😊😊😊😁
Жінку, яка продовжує даний діалог автоматом записують в одноразки. Це вона дозволяє так до себе відноситись.
Водить за нос ще й як- побачим шо буде, лапша для наівних дур, які думають, може дам і він закохається
Телячі ніжноСті• 07 марта в 00:30
Ответ дляЗакуйовджена життям
Предложите встречный вариант - обязательства без секса. И скажите, что именно так выглядит его предложение для вас
Це ви десь таке умне почули😁 а на ділі що значить?
Спробуй ім скажи - оплати за мене комуналку
Ото крику буде😂😂😂
Ошеламиссимо• 07 марта в 06:52
Ответ дляТелячі ніжноСті
😊😊😊😁
Ой, оставьте свой сексизм. Она, соглашающаяся на секс, якобы одноразка. А он, готовый спать с любой, кто? Герой молодец?
Закуйовджена життям• 07 марта в 08:34
Ответ дляТелячі ніжноСті
Ото крику буде😂😂😂
Зрозуміло, що звучить трохи абсурдно. Але так само абсурдно має сприйматися жінкою пропозиція сексу без обов´язань
Телячі ніжноСті• 07 марта в 10:01
Ответ дляОшеламиссимо
Ви суть не уловили, справа не в прозвіщах (одноразка, герой) а в психологіі- те що легко дістається, не ціниться.
Потреба чоловіка- секс, потреба жінки -любов
При одноразовому сексі- чоловік отримує що хотів і почувається героєм на коні)) а жінка почувається обманутою, бо не отримала, що хотіла.
Ошеламиссимо• 07 марта в 10:22
Ответ дляТелячі ніжноСті
1. Не все женщины ищут любовь любовную. Многие хотят просто секса, представьте себе. Равно как и не все мужчины ищут исключительно секс
2. В этом вы как раз подчеркиваете свою позицию сексизма. Одно и то же поведение у мужчины и женщины ( поиск только секса на СЗ или секс на первом или начальном свидании), но отношение к этим людям разное как раз в виду их гендера. 21 век на дворе