IQ 80• вчера в 23:27
Про супертривожних мам
Я, мабуть, сама тривожна мама в світі. На все звертаю увагу що стосується дитини ну прям себе накручую по дрібницях. Сьогодні тримала на руках свою дитину 2р., він вдарив мене в носа лобом ( на заборону, маю дитячу травму носа) я як крикнула сильно ( думала носа вже немає) і вийшло прям йому на вухо. він трішки злякався, а потім дивлюся він те вушко почухав об плече. Тепер сиджу і думаю, а нічого я тому вушку не зашкодила ( барабаній перетенці) від своїх дицебел?
Ганцю в кєдах• вчера в 23:33
Так может вам успокоительных попить или к психологу сходить , если вы такая тревожная.
IQ 80
• вчера в 23:39
Ответ дляБаба_Воля
Удалено администрацией...
новых подвезли. Не читала про табуретки. Мабуть, моя ’ подружка’. Пишемо тому що хочему поради з досвіду ( коли вперше мама), а не тому що ми ебобо
Баба_Воля• вчера в 23:38
Ответ дляIQ 80
Как ты за.бал.
IQ 80
• вчера в 23:40
Ответ дляБаба_Воля
Как ты за.бал.
Нафіга читати...не заходьте і не будемо за...ть
Гарантую неперелевки• вчера в 23:45
Нет))))
Уматная Вы мама)
У меня такое тоже раз было) думала, что мне малая нос сломала. Бегаю по дому с зеркалом, сравниваю с архивными своими фотками - чи была горбинка, чи от удара появилась... свекровь успокоила - говорит, ты уже замуж вышла, ребенка родила - нафига тебе тот ровный нос теперь?))))) Поржали вместе)
Это я молодая тогда была, шо капец) смешно вспоминать)
Уматная Вы мама)
IQ 80
• вчера в 23:48
Ответ дляГарантую неперелевки
Нет))))
Уматная Вы мама)
Дякую Вам
Дружная семейка• сегодня в 00:05
Ответ дляГарантую неперелевки
Нет))))
Уматная Вы мама)
мне мой (он уже 20 летний) постоянно нос травмировал, не успевал восстанавливаться
IQ 80
• сегодня в 00:18
Ответ дляУхахайкина
надо было кулаком в ухо зарядить!
ну невже вам цікаво відповідати бредом, не потрібно на таке витрачати свою енергію, знайдіть для себе щось приємніше, наприклад поцілувати чоловіка. не потрібно бути такою злою...фу-фу
сою не люблю• сегодня в 05:23
Я не думаю, що ви щось там пошкодили. Тер вухо бо приємного мало, але ви ж не в саме вухо кричали. Я якось 1 січня, як зараз пам´ятаю, так почухала вухо, що порвала барабанну перетинку))) не повірите. І це не тому, що так глибоко я засунула палець, а тому, що прямо сильно зуділо вухо, я мізинцем постаралася всередині почухати, і коли витягувала, таким чином палець повернула, що створила вакуум і різко витягнула палець, і тут я відчула, як щось наче лопнуло там. Відчуття не сплутаєш ні з чим. Коли лопнувша барабанна перетинка - таке відчуття, що все ’говорить’ в тебе в голові. От наче всі звуки вже десь не ззовні, а в голові, я капец налякалася, приватно шукали лікаря ввечері, підтвердив розрив. Лікування одне - суху вату в вухо і чекати поки заросте. Ні в якому разі неможна нічим мочити. Але сказав, що в нього були випадки, коли мати цілувала в вухо дитину і теж під вакуумом рвала барабанну перетинку. В будь-якому випадку, ви маєте побачити по дитині, що щось її турбує, вона це так просто не зможе перенести. Але я думаю, що це не ваш варіант, тому заспокойтеся. Історію свою написала, щоб ви знали що там нічого такого сильно страшного в будь-якому випадку немає, але на всяк випадок прослідкуйте за дитиною. Все буде добре!