Чи нагнітають і лякають просто?
Дева Мария• 06 марта 2025
Якщо політика щодо нас не зміниться . То так . Посадять як мексиканців , ще й літаки дадуть
Я не Сірожа• 06 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Зараз ’ все можливо’
Зараз все є ’ елементом шантажу’, якщо просто шантаж, то може і не будуть змінювати щодо наших біженців
Єдине, що може адміністрація трампа - це не продовжувати гум.пароль. Тобто ті u4u-шники, в яких закінчився дозвіл на перебування в США, не отримають новий. Але депортувати нікого не зможуть, я вище написала, чому.
Татьяна-8275• 06 марта 2025
С точки зрения Трампа логичный шаг. Если нет никакого конфликта больше - то зачем защита?
А тех, кто на должностные оклады в Майами недвижимость накупил, что ждет? С ними Трамп ничего делать не станет? Не известно? А то вдруг недвижимость заберут в счет погашения долгов Украины?
Ответ дляТатьяна-8275
Было бы неплохо.
Татьяна-8275• 06 марта 2025
Ответ дляcoch100
Было бы неплохо.
... если вдруг окажется, что все долги Украины той недвижимостью легко закрываются и Украина больше США ничего не должна...
Ответ дляЯ не Сірожа
Значить шантаж, як все інше.
Достеменно ці всі юридичні тонкощі програм біженців не знаю.
Аня+Федя=Данил• 06 марта 2025
Ответ дляAntoninaya1
Во во і в цієї теж. На кордоні радо зустрінемо, до мого брата в бойову бригаду особисто готова супроводжувати.
А муж ваш чего не воюєт?
Viktoriia2024• 06 марта 2025
Надіюсь правда 😻Війна закінчиться, ми приїдемо , все буде прекрасно