Вітаю. Не відкривається додаток. Просто чорний екран. Може так "висіти" декілька хвилин, а потім закривається. Це вже вдруге. Минулого разу створила новий аккаунт. Пропрацював місяць. І знову те ж саме. Хто знає, чому так може бути? (Додаток обновила, кеш видалила)
Кросівки оригінал• 06 марта 2025
Ответ дляЖдушечка
Радуйтесь, столько свободного времени можно с пользой провести
Поїсти?))))
Я очікувала тут отримати реальні поради, а не насмішки. Ви може не повірите, але іноді, соцмережі можна використовувати не лише для марнування часу, а й для роботи. До прикладу, я вчитель, і ми працювали з дітьми спільно над роликом, а я тепер не маю можливості завершити розпочате. Якось так