Vaselyna• 06 марта 2025

Не працює tik tok

Вітаю. Не відкривається додаток. Просто чорний екран. Може так "висіти" декілька хвилин, а потім закривається. Це вже вдруге. Минулого разу створила новий аккаунт. Пропрацював місяць. І знову те ж саме. Хто знає, чому так може бути? (Додаток обновила, кеш видалила)
побольшомусекретику• 06 марта 2025
Слава Богу!)
Ждушечка• 06 марта 2025
Радуйтесь, столько свободного времени можно с пользой провести
Люблю ХОЛОСТЯКА• 06 марта 2025
Перевірила, працює
Кросівки оригінал• 06 марта 2025
Ответ дляЖдушечка
Поїсти?))))
Ліньки гуглить• 06 марта 2025
Вам повезло
Ждушечка• 06 марта 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Поїсти?))))
Поспати
автор Vaselyna • 06 марта 2025
Я очікувала тут отримати реальні поради, а не насмішки. Ви може не повірите, але іноді, соцмережі можна використовувати не лише для марнування часу, а й для роботи. До прикладу, я вчитель, і ми працювали з дітьми спільно над роликом, а я тепер не маю можливості завершити розпочате. Якось так