Снідаю авокадо• 06 марта в 18:40
Як ви ставитеся до популярних добавок – колагену, Омега-3, вітамінів?
Приймаєте щось із цього та чи бачите ефект?
Мама фіфті цента• 06 марта в 18:43
как к чему то переоцененному
да, это не плохо, но и не столько всем необходимо как нам вещают
Чесно брешу• 06 марта в 18:44
Науковці стверджують, що це просто маркетинг. Звичайно, класно, що дефіцити якихось мікроелементів можна компенсувати бадами, але пити їх, бо просто вродлива блогерка каже, що її такою робить прийом омеги, це дивно.
Полюю на дрони• 06 марта в 19:09
Омега 3 не пью, по ряду причин
Колаген тоже
Д3 принимаю
Біотин пила і вітаміни для волосся, то дійсно допомогло
Колаген тоже
Д3 принимаю
Душа компанії• 06 марта в 19:14
От хорошей омеги эффект шикарный. А так, витамины после анализов по показаниям
Большой секретик• 06 марта в 19:59
Отлично отношусь только к качественным и имеющим международный сертификат качества