Цікаво, коли трамп оголосить шо він нас бросає і іп-ться з росією самі. Обстріли продовжуються. Очевидно, трамп не може радикально повпливати на путіна. Та і не хоче
Анастасия К.• 07 марта в 09:06
Нам - это к кому вы обращаетесь?
И сразу варианты, что должно помочь. Есть ?
Так наче ви вірили в дипломатію? Що трамп порішає. Чи ні?
Пуйло буде робити обстріли і наступати на фронті поки є потенціал, і сцяти, ПоКи, він хотів на команду трампа і спроби про припинення вогню. Він зупиниться ,коли йому потрібна буде пауза чи коли на нього, не на нас, на нього будуть важелі так званих гегемонів.
А йому оно подарунок - припинення розвідданих і т д , вони напевно аж реготали там з цього , такої дипломатії.
Ответ дляLudaSHS
Так ото. Цікаво в який момент трампу це все набридне і він просто забє на нас болт
Ответ дляLudaSHS
Навіть не у являю що в голові трампа буде твориться . І що на це впливає
Як я це бачу (це не пропаганда). Якби в Україні все ще товпи бажаючих у воєнкомати були і менша статистика сзч - трамп був би вимушений допомогти бо це престиж, рейтинги і все таке. А так як цього немає, і вони бачать реальну статистику добровольців , а не мобілізованих у рекрутингових центрах, то вони просто в якийсь момент зроблять морду кірпічом
Просто перемтануть брати трубку
Ответ дляlilu1990
Просто перемтануть брати трубку
Те що ви перерахували, не є факторами впливу на Трампа. Його стратегію зміни порядку. Срати йому на наших мобілізованих.
Може аж десятий чинник.
Головне для Трампа сам Трамп і все що може лібизити перед ним і дає йому рейтингу і грошей. До чого там ставлення до Зсу.
Може аж десятий чинник.
Ответ дляLudaSHS
Може аж десятий чинник.
Ну наша війна явно йому тільки головняка додає
Альфасамка• 07 марта в 09:19
Ответ дляlilu1990
Вони вже і розвідувальну відключили. Жест доброї волі від сша. Не знаю чи були якісь нальоти на інфраструктуру рф з нашого боку. Схоже не було останніми днями
А рашики все одно бють
вони лише починають, бо Україна втратила підтримку. Нашо зупинятись
Ответ дляlilu1990
Але він , повторюю Вам в черговий раз використав Ії як значний елемент пропаганди в передвиборчій риториці. Тому йому треба щось щоб показати результат. Не для нас, я про саму Америку. На нас йому давно по барабану. Тому його командна з штанів вистрибує намагаючись знайти цей результат.
Ответ дляlilu1990
А рашики все одно бють
Так ещё нет никаких догововоренностей или есть? Что рашка нарушила сегодня
Альфасамка• 07 марта в 09:20
Ответ дляLudaSHS
розіграли сценку з нашим бубочкою де він типу не хоче і все. за 100 баксів спектакль засейвили фейс перед ідіотами
Графиня Шезвездицкая• 07 марта в 09:27
Ответ дляLudaSHS
Что Трампу, что американцам на нас плевать.
Основная ставка на его предвыборную компанию - то, от чего устали жители США.
борьба с эмигрантами.
Ответ дляlilu1990
Просто перемтануть брати трубку
только не надо идеализировать этого рыжего пиздуна. клал он на нас, рейтинги и прочее
Nathalie27• 07 марта в 09:28
Ответ дляlilu1990
Якого головняка?
Ответ дляLudaSHS
Так він і завершить - дать нас окупувати
Ответ дляmymoly
А для чого розвід інфу відключали? Та певно що жест доброї волі для росіян
Хіба вони домовились нас покошмарити і нагнати страху шоб ми біжали до зе з криками: підписуй все шо дають
Ответ дляPaolla
Так, в цих ’перемовинах’ вимоги лише до нас. З одного боку Трамп шантажує і примушує до капітуляції, з іншого боку Путін обстрілює і вбиває, щоб ми швидше на все погодилися і капітулювали, щоб виконали всі його хотєлкі, включаючи сдачу Херсона і Запоріжжя
Може, це якась реально змова і їхній хитрый заговір. Рубіо тільки зря км наматує до тих росіян