Украиночка• 07 марта 2025

Ваші діти вітають сьогодні вчителів з 8 березня?

Я навіть забула про це. Але в шкільному чаті виставили відео, як діти вітають вчительку, хто з квітами, хто з цукерками. Окремо подарунок від класу, скидувались всі. Але от окремо ваші діти вітають? І чи зараз ще свято?
Герцогиня• 07 марта 2025
Ответ дляМатраскин Брат
Я купила чай і каву окремо. Мені приємно зробити вчительці трішки настрою.
У вашей от чая настроение поднимается? Как чаёк называется?

Герцогиня• 07 марта 2025
Ответ дляЛепешечка
В нас ніколи не вчилися
Учились до 90-го года
неДодекаэдр• 07 марта 2025
Ответ дляБез Баяна
І що? Чому ви весь час на сусіда озираєтесь? В європейських школах у вчителів зовсім інші зарплати. А батьки дітей офіційно працевлаштовані та всі платять податки і ні в кого навіть думки немає місяцями не сплачувати комуналку. Тому якщо хочете як у Європі, то починайте з глобального, а потім вже переймайтесь за коробку цукерок вчительці
Не знаю, але згідно фільмам, за кордоном вітають (деколи), з Днем народження.
Взагалі, це скоріш за все повага, а не подарунки. Хороші батьки, чкі навчать дітей таким знакам.
Я-ваш шанс• 07 марта 2025
Ответ дляБез Баяна
Так. А подарунок це некультурно? Гроші це ресурс для придбання подарунку.
а ви не вважаєте, що робите гірше, що закладаєте дитині в свідомість, що коли вона стає вже дорослою, й якщо ій не дарують подарунків, вона вже не цінна як людина?
Без Баяна• 07 марта 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
’культурі спілкування’-через подарунки,гроші?
Скажу вам так, я працюю у великій відомій німецькій компанії. Є внутрішня процедура, яка регламентує подарунки клієнтам та партнерам. Тобто ця детектива глобально прийнята в Німеччині і далі розповсюджується на інші країни. Це окрема стаття витрат. У деяких моментах вона ширша ніж дозволяє законодавство України. Тому не треба казати, що в Європі немає практики подарунків.
Я-ваш шанс• 07 марта 2025
Ответ дляБез Баяна
я не проти дарування подарунків, особливо в великих корпораціях, але не коли це стосується безробітних дітей..ваш приклад взагалі не вдалий, чи ви хотіли похизуватися, корпорації і школи зовсім інше
Наизнанку• 07 марта 2025
Ответ дляЗамрійлива
Тут навпаки всі несуть, інакше жлоб.... ніхто не хоче виділятися від стада... одиниці мають сміливість піти проти течії
Я за 2 роки взагалі ні на які фонди класу не здавала. Все нормально. Здала тільки на підручники з англійської і все.

Замрійлива• 07 марта 2025
Ответ дляГерцогиня
Дарунки більше потрібні тому, хто дарує.
Замрійлива• 07 марта 2025
Ответ дляБез Баяна
Навчити дитину культурі спілкування, вміти робити приємно тому, кому вдячний за щось.
Аби дитина під час таких уроків не засвоїла іншого - маніпуляції через подарунки – використання дарунків як способу контролю або тиску на інших, наприклад, коли людина очікує взаємних послуг або почуття вдячності у відповідь.
Матраскин Брат• 07 марта 2025
Ответ дляГерцогиня
Прикро, щоб для того щоб піднявся настрій, вам потрібно щось приймати. В моєму середовищі в людей підіймається настрій від знаків уваги.
Замрійлива• 07 марта 2025
Ответ дляБез Баяна
От діти прям відчувають вдячність своїм вчителям може через років 10-15 до них дійде, але не під час навчання... взагалі вдячність можна виражати не лише матеріальними речами... чемно сидіти на уроці - чим не дяка хорошій вчительці?
Ласую колобками• 07 марта 2025
Мои дети поздравляют только учителя фортепиано,потому что она замечательная. Это от души и дети сами хотят. В школе сбрасываемся классом. Отдельно никто не носит. А вообще такое в школе надо запретить. Обязаловка без желания.
Рву и мечу• 07 марта 2025
Моя понесла конфеты, сама решила и сама купила, за свои карманные деньги. Сказала, что хочет поздравить двух любимых учительниц по предметам плюс учительницу младших классов (она в 6 классе, но до сих пор постоянно бегает к первой учительнице). Не вижу в этом ничего плохого, просто коробка конфет, выражение своего хорошего отношения и уважения.
Рву и мечу• 07 марта 2025
Ответ дляЗамрійлива
Молодці. Якби ваш приклад та на всю країну поширити... бо це якийсь маразм з цими подарунками... мені не шкода, якщо що... просто це перетворюється згодом на підлабузництао, здирництво, вибіркове ставлення до учнів, класів, толерантність до корупції.
Вас заставляют поздравлять? Или вы не в состоянии принять какое-то решение без указки или без запрета свыше?
Замрійлива• 07 марта 2025
Ответ дляБез Баяна
Немає там такого культу подарунків як у нас, і точно не в школах - вчителі дарують дітям подарунки, а не навпаки... у нас все навиворіт..день вчителя, 8 березня, день захисника, свято знань, новий рік, Пасха, останній дзвоник, свято букваря і день народження вчителя, і безкінечно...немає в Європі такої практики- при випуску можливо подарунок від усього класу та й по тому.
Рву и мечу• 07 марта 2025
Ответ дляЗамрійлива
Не всі, чесно кажучи.... взагалі не знаю, як моральні якості вчителів дозволяють брати від дітей будь-які подарунки, не кажучи вже про конверти. .
Взять подарунок вид дитей - это ж яки моральни якости должны быть, ужас, полное моральное разложение, подонки, сволочи, расстрелять!
Рву и мечу• 07 марта 2025
Ответ дляЗамрійлива
Так вы стадо, которому нужен запрет, чтобы перестать что-то делать?
Рву и мечу• 07 марта 2025
Ответ дляЗамрійлива
От я теж не знаю, як можна від дітей оці конверти з грошима брати... я б на місці вчительки не змогла б...
А вы стоите над учительницей и свечку держите, что видите, как ей конверты с грошима дают? И она при вас пересчитывает?
Замрійлива• 07 марта 2025
Ответ дляБез Баяна
В деяких випадках навіть дуже некультурно. Особливо гроші. Подарунок- це насамперед прояв уваги. А гроші, тим більше не близькій людині - це як образа, типу вам не вистачає... я від близької людини навіть не розумію цих подарунків у вигляді грошей .. грошової скрути в мене немає, а гроші як подарунок це не вияв уваги, а так на відчепись, щоб рахувалось подарунком

Замрійлива• 07 марта 2025
Ответ дляРву и мечу
Ні, батьк.комітет відчитується в чатах фотозвітом конвертів, приготовлених на подарунки
Рву и мечу• 07 марта 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
бо приймати ’дань’ від непрацюючих дітей, для мене це якось аморально...а для вас все гаразд
Какую дань? От детей - это подарок от чистого сердца. А если ваши непрацюючи дети идут на др - они дарят рисунок своими руками или тоже несут дань?
Агент Пинкертона• 07 марта 2025
Ответ дляТигрЛьвович
Господи, да что такого страшного в том цветочке и конфетах? Совсем люди подурели с этой пропагандой.
На всех крупных предприятиях и в госструктурах премии женщинам дают и не считают это чем-то унизительным
Це на яких на всіх ?
Рву и мечу• 07 марта 2025
Ответ дляЗамрійлива
Ну так это рк дарит, а вы пишете, что дети несут конверты.
Замрійлива• 07 марта 2025
Ответ дляРву и мечу
Уявіть,, щоб стадо змогло досягти цивілізайниго розвитку на нього довелось накласти заборони у вигляді норм і права, інакше не виходило навчити всіх адекватної поведінки
Замрійлива• 07 марта 2025
Ответ дляРву и мечу
Сертифікат в Єву- подарунок від чистого серця ? от правильно написали - малюнок - це від чистого серця. .
Я-ваш шанс• 07 марта 2025
Ответ дляРву и мечу
вы учитель?!...у вас неудачный пример, день рождение-это ,взаимообмен,традиция, и свобода выбора-хочешь приходи, хочешь нет, именник готовится к празднику-стол, досуг., конечно это не уважение к нему прийти без подарка....а учитель в этот день девочек почему не поздравляет, как вы пишите от чистого сердца?
Замрійлива• 07 марта 2025
Ответ дляТигрЛьвович
Давно вже не дають
Я не в теме• 07 марта 2025
Ответ дляМатраскин Брат
А прибиральниці, на теріторії вашого будинку ви не хочете трішки настрою зробити?
Замрійлива• 07 марта 2025
Ответ дляРву и мечу
Ні, рк купує, а діти урочисто вручають
Я не в теме• 07 марта 2025
Ответ дляУси Пуси
Мои поздравляют , и в музыкальной школе и на кружках , но в тоже время все равно кто этого не делает и не хочет это делать имеет право , в этом вопросе личное дело каждого
А она вас тоже поздравляет, учитель? Почему это работает только в одну сторону?