Украиночка• 07 марта 2025
Ваші діти вітають сьогодні вчителів з 8 березня?
Я навіть забула про це. Але в шкільному чаті виставили відео, як діти вітають вчительку, хто з квітами, хто з цукерками. Окремо подарунок від класу, скидувались всі. Але от окремо ваші діти вітають? І чи зараз ще свято?
Пез Году Неделя• 07 марта 2025
Ответ дляАльфасамка
не знаю шо було, але зараз принизливо отримувати вітання, я повносправна жінка і букет собі куплю сама якшо схочу. Мені не треба шоб штани купували підкреслюючи мій статус. Хай собі дарують теж, якшо такі розумні.
От не така радикальна схожа позиція на роботі, точніше службі, викликала пасивну агресію проти мене. Замість скидуватися скинула донат
Людям нецікава така позиція, про що свято. Я не бажаю щоб виділяли мій гендер і мене за це вітали.
Scarlet-flower• 07 марта 2025
Я щороку вітала і з усім класом і від себе. Цього року ні. Бо син з своєю посварився вчора, а донька цей тиждень на он-лайні.
Привітали нашу вчителя репетитора англійської. Подзвонила їй і зайшли на хвилину. Син її дуже поважає. Подарувала пʼять тюльпанів і Рафаело від щірого серця.
ДлинноНожка• 07 марта 2025
Зараз на карантині, тому- ні
А так завжди квіти від усього класу. Діти ще часто дарують шоколадку улюбленому вчителю
Ответ дляЯ-ваш шанс
в европ.школах, не ждут подарков учителя
Ну я в отличии от вас в Европу не хотела,и мне по фик на их нравы .А мы живем в прифронтовом городе и сегодня такой был ажиотаж на цветы,подарки ,что многие даже забыли о войне ,хотя утром как всегда проснулись от взрывов.Я хочу видеть улыбки на лицах наших!! женщин,слышать смех наших!! детей и чувствовать на себе взгляд умного мужчины!!!ЭТО МОЯ РОДИНА которую украли!
Ашотакоя• 07 марта 2025
Звісно вітали.
Учні зробили креативні листівки ,де запросили на концерт,в якому вони співали,танцювали,читали вірші вчителям і іншим жінкам школи.
Украиночка
• 07 марта 2025
Ответ дляАшотакоя
Звісно вітали.
Оце справжній подарунок від дітей, а не конверти і подарунки, які дітям дали батьки.
Матраскин Брат• 08 марта 2025
Ответ дляЯ не в теме
А прибиральниці, на теріторії вашого будинку ви не хочете трішки настрою зробити?
В мене приватний будинок
Я-ваш шанс• 09 марта 2025
Ответ дляmari262
вы смешали,все что можно -одно дело праздник, цветы и улыбки это есть и в Украине и в Европе , другое-ждать и собирать с родителей на подарки учителям, а некоторые учителя лишенные морал.качеств еще и любимчиков отбирают по этим признакам,я про это
Ответ дляЯ-ваш шанс
Ну что Вам сказать,по этому поводу ?Правду?Во многих городах нашей страны дети не ходят в школу уже 3 года, есть онлайн и частные уроки,кто может себе позволить,так вот эти дети почти все поздравляют своих учителей .Я имела ввиду что у всех разные реалии жизни в нашей стране
Я-ваш шанс• 09 марта 2025
Ответ дляmari262
соглашусь с вами