Последний вагон• 07 марта 2025
Віддушки в помадах
Ви теж не можете користуватись помадами в яких сильні віддушки? На днях купила декілька помад Лореаль(в Єві акція була 1+1=3))). І те відчуття коли сама помада класна, але віддушка якась не зовсім приємна
Фляшунька• 07 марта 2025
А вони всюди…
Дуже неприємно, не користуюсь.
Навіть крем для рук чомусь має смердіти.
Дуже неприємно, не користуюсь.
Смажена полуничка• 19 марта 2025
Саме L’Oréal запах просто жах, мені воняє старою бабкіною помадою. При чому я купую дешевші помади, а це вирішила взяти таку. Гіршої не було за запахом