Вапщета• 07 марта 2025
потрібна порада щодо роботи
дівчата, я заплуталась. поможіть.
працюю онлайн з початку війни і живу за кордоном.
і я таааак замучилась, що не передати словами(
відпустки нема, а потім все списують раз в рік.
сил нема, я не належу собі.
але тримаюсь і на стресі постійно, переживаю за роботу, бо не хочу поки повертатись.
тут я роботу не знайду, бо мови не знаю і вивчити її часу і сил нема.
в Україні онлайн я вже не знайду.
і виходить, що я тягну просто все.
я сама виховую дитину і плюнути на всіх і звільнитись не можу.
грошей впритик, є трохи заначка, на пару міс.
Дівчата, що робити.
Була в психолога - але це роботу мою чи відношення не змінить...
сил нема, я не належу собі.
в Україні онлайн я вже не знайду.
і виходить, що я тягну просто все.
Дівчата, що робити.
Вапщета
• 07 марта 2025
Ответ дляКозяка-маляка
А какой совет вы хотите получить?
може що я не одна.
а може послати всіх нафіг і піти шукати щось інше.
чи вчити мову і йти на завод
Дон Пэдро• 07 марта 2025
Для багатьох робіт мова не потрібна.Бери больше-кидай дальше,образно говоря.
Скажений гудзик• 07 марта 2025
Ответ дляВапщета
за ноутом постійно
я это поняла, за ноутом это размытое понятие, айти например или колл центр...пытаюсь понять что или кто вас так выводит онлайн
Вся в кредитах• 07 марта 2025
Ответ дляВапщета
може що я не одна.
чи вчити мову і йти на завод
Ага, на заводі вам прямо легше стане
Вапщета
• 07 марта 2025
Ответ дляСкажений гудзик
проектами займаюсь. не іт. фінансова сфера.
Козяка-маляка• 07 марта 2025
Ответ дляВапщета
може що я не одна.
чи вчити мову і йти на завод
Вы не одна. Вы с ребёнком. И вы за него в ответе. Завод -это не страшно, если нормальные условия труда и оплаты.
Вся в кредитах• 07 марта 2025
Ответ дляВапщета
Попросіть відпустку, або за свій рахунок. Ви ж не робот
Вапщета
• 07 марта 2025
Ответ дляВся в кредитах
Ага, на заводі вам прямо легше стане
вот точно((
чи хороше життя мені вже не бачити.
оці мами -одиначки - може це завжди жах...
чи хороше життя мені вже не бачити.
Скажений гудзик• 07 марта 2025
Ответ дляВапщета
так кто вас выводит?
Вапщета
• 07 марта 2025
Ответ дляВся в кредитах
А графік який?
з 9 до 18.
а потім ще допрацьовую, бо весь час завал
Вапщета
• 07 марта 2025
Ответ дляВся в кредитах
просто у відпустці я маю закривати все одно всі питання
Скажений гудзик• 07 марта 2025
Ответ дляВапщета
з 9 до 18.
почему завал? почему не организован рабочий процесс?
Вапщета
• 07 марта 2025
Ответ дляСкажений гудзик
навантаження як на 3
Вапщета
• 07 марта 2025
Ответ дляСкажений гудзик
а я не в офісі працюю як інші, тому і ось так.
і так маю привілеї
Козяка-маляка• 07 марта 2025
Ответ дляВся в кредитах
Ага, на заводі вам прямо легше стане
У нас юрист уволилась и пошла на завод паять схемы. Ей реально легче. Денег больше, рабочих часов меньше. По ночам над документами не сидит, голова свободна
Скажений гудзик• 07 марта 2025
ну тогда просите у руководства вам помощника, скажите что не справляетесь, думаете другой человек сможет ваш объем потянуть, объективно?
Вапщета
• 07 марта 2025
Ответ дляСкажений гудзик
ні.
але мені заміну знайти можна.
а от я заміну роботи не знайду
але мені заміну знайти можна.
а от я заміну роботи не знайду
Скажений гудзик• 07 марта 2025
Ответ дляВапщета
ні.
але мені заміну знайти можна.
а от я заміну роботи не знайду
але мені заміну знайти можна.
а от я заміну роботи не знайду
что нет, один человек не справиться на ваш объем? или вы не справляетесь?
Козяка-маляка• 07 марта 2025
Ответ дляВапщета
і так маю привілеї
Какие? Работать за троих? Вас юзают по полной. Ищите другую работу. Дистанционка нынче не редкость
Скажений гудзик• 07 марта 2025
Ответ дляКозяка-маляка
ну это она считает что работает за 3-х, невозможно оценить объем не зная либо специфику, либо не работая именно с автором..
Амелі на мілені• 07 марта 2025
Ответ дляВапщета
Я теж і у відпустці на звʼязку
На лижах їду - зупиняюсь
Відповідаю пишу
В морі плаваю - то саме
Кругообіг
Але я все одно їжджу раз на три місяці сім днів в інші країни
На лижах їду - зупиняюсь
Відповідаю пишу
В морі плаваю - то саме
Кругообіг
Козяка-маляка• 07 марта 2025
Ответ дляСкажений гудзик
Возможно. У нас работало в отделе 8 человек, с началом войны объёмы упали, осталось 3е. Сейчас объёмы даже больше довоенных, люди сидят сверхурочно, тащат работу домой. А руководству норм. Зарплату никто и не думает поднимать, пользуются отсутствием нормальных предложений работы. Я ушла, но у меня была подработка
КонФФетОшка• 07 марта 2025
Просто може уявіть себе на іншій роботі і порівняйте зі своєю. Я, наприклад, цілу зміну на ногах і бувають нічні зміни. Останнім часом часті головокружіння і біль в ногах.
Відкласти гроші майже не вдається, тому також розслабитися не можу. Відпустка правда в мене є, але я нікуди не їздила вже давно.
Щоб отримати хоч якийсь дофамін, я за хорошої погоди їжджу на велосипеді.
Вам ще більше потрібно фізичних навантажень ніж мені, бо у вас малорухлива робота. Треба робити хоча б зарядку. Спочатку розтяжку, а потім більш інтенсивне щось. Купіть може скакалку і вчіться вправах на скакалці. На ютюбі є уроки як навчитися це робити. Це добре для дофаміну і для здоров´я. Може щось інше робіть. Плавання, теніс, танці, тощо.
Вапщета
• 07 марта 2025
Ответ дляСкажений гудзик
не справиться. треба мінімум 2