Вапщета• 07 марта 2025

потрібна порада щодо роботи

дівчата, я заплуталась. поможіть.
працюю онлайн з початку війни і живу за кордоном.
і я таааак замучилась, що не передати словами(
відпустки нема, а потім все списують раз в рік.
сил нема, я не належу собі.
але тримаюсь і на стресі постійно, переживаю за роботу, бо не хочу поки повертатись.
тут я роботу не знайду, бо мови не знаю і вивчити її часу і сил нема.
в Україні онлайн я вже не знайду.
і виходить, що я тягну просто все.
я сама виховую дитину і плюнути на всіх і звільнитись не можу.
грошей впритик, є трохи заначка, на пару міс.
Дівчата, що робити.
Була в психолога - але це роботу мою чи відношення не змінить...
Скажений гудзик• 07 марта 2025
Ответ дляВапщета
не справиться. треба мінімум 2
ну тогда просите помощь, если нет, то да, лучше на завод...смену отпахали, и все, голова ничем не занята, и отпуска есть...
автор Вапщета • 07 марта 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Какие? Работать за троих? Вас юзают по полной. Ищите другую работу. Дистанционка нынче не редкость
в моїй сфері ? це ж не ІТ. як я в Україні знайду роботу на постійну удаленку...
автор Вапщета • 07 марта 2025
Ответ дляНаташа_32
Так тут однозначно надо что-то решать. Вы ж так скоро кони двинете!
На себя совсем времени нету???
ні. вихідні я з дитиною..
Наташа_32• 07 марта 2025
Ответ дляВапщета
ні. вихідні я з дитиною..
Так даже погулять некогда? Ужас! А дача, деревня есть???
автор Вапщета • 07 марта 2025
Ответ дляНаташа_32
в тому числі ми гуляємо
Я тут с краю постою• 07 марта 2025
Автор, я вам дуже співчуваю. Хочеться вас підтримати, але як саме.. Сама ніяк не можу змінити роботу, але з іншої причини.
Я не зрозуміла, на яку компанію ви працюєте - на укр-ку, чи іноземну, вам грошей вистачає?
Якщо повертатись, то можна знайти дистанційно чому ні, але питання наприклад , у стабільному зв´язку, інтернеті. Мої колеги вдома підчас відключень як не в офісі, то вдома всього накупили, щоб забезпечити коннект для роботи.
Бо якщо лишатись, то треба шукати іншу роботу, із більш гнучким графіком чи меншим навантаженням..я так розумію, що у вас і на пошуки часу немає. Дуже знайомо((