Бентливуман• 07 марта в 17:22

Как завтра сделать узи почек в Охмадите?

У дочки плохая моча, назначили а/б сегодня, семейный дала направление на срочное узи. Звоню по тел кот на сайте, они до 17 раб по будням. Завтра реально сделать?
Электричка• 07 марта в 17:23
Нет.
Пасти Ла• 07 марта в 17:24
У вас же направлення в поліклініку, мабуть. В суботу не працюють.
Не потрібна госпіталізація?
Джинци на Флісі• 07 марта в 17:24
узд принципово тільки в охматдиті зробити?
є купа приватних клінік.
і загалом при призначенні а/б при показах на основі результатів сечі, узд як би і не обовʼязково робити
marata• 07 марта в 17:25
В будь-якій приватній клініці
Обнемашечка• 07 марта в 17:33
краще піти до гарного УЗДфахівця в приватній клініці, буде швидше. ми нещодавно лежали в Охматдиті. у нас було направлення - і дата госпіталізації. коли приїхали, нам медсестри заявили, що киян вони не госпіталізують, тільки денний стаціонар, хоча перед цим в поліклініці лікар сказав, що в домашніх умовах ми не зможемо підготуватись до обстеження і нам потрібна виключно госпіталізація. зрештою нас прийняли, але довелось звернутись до завідуючого відділенням і чекати більше години.

як варіант, можете спробувати приїхати зранку в понеділок на прийом до завідуючого відділенням. госпіталізація, здається з 8 до 14, хоча правила у відділеннях можуть бути різні. в нашому дзвінки щодо госпіталізації приймають до 15.00, до речі.

там є перелік документів, які потрібні для госпіталізації. в тому числі тест на ковід. хоча, може, для термінового УЗД він і не потрібен, хз
Ростки жимолости• 07 марта в 17:45
В приватній
автор Бентливуман • 07 марта в 17:58
Ответ дляОбнемашечка

Дякую за розвернуту відповідь!