Приму в дар• 07 марта в 23:03

Не хочу щоб мене вплутували в свято 8 березня. Чому я маю дарувать щось?

Медсестричка• 07 марта в 23:03
Хто Вас змушує?
Красота неземная• 07 марта в 23:03
не даруйте, можна)))
я не роблю такого і нічого, всі звикли
автор Приму в дар • 07 марта в 23:04
Ответ дляМедсестричка
Хто Вас змушує?
Ну типу свято ж
Медсестричка• 07 марта в 23:05
Ответ дляПриму в дар
Ну типу свято ж
І що? Я ж так розумію, що Ви жінка. Це жіноче свято. Яким боком Ви до вітань інших жінок? Для цього є мужчини.
А вот недавно• 07 марта в 23:06
На вас ездят ровно столько, сколько вы сами это позволяете
успокойте_Меня• 07 марта в 23:06
Автор мужчина ?
Молчалка• 07 марта в 23:07
Ответ дляПриму в дар
Ну типу свято ж
І що? Мені спать на це свято. Нічого нікому не дарую.
Тра Ля Ля• 07 марта в 23:08
Не даруйте🤷🏼‍♀️ Єдині кому я з задоволенням дарувала це мама і бабуся, їх нема. Всі інші лісом
Підмітайло• 07 марта в 23:12
Ответ дляПриму в дар
Ну типу свято ж
це не свято про дарування подарунків - це, швидше, день боротьби за права жінок.
Це як в день боротьби проти раку дарувати подарунки онкохворим
автор Приму в дар • 07 марта в 23:20
Ответ дляуспокойте_Меня
Автор мужчина ?
Так
Трохи злякана• 07 марта в 23:22
Ви сі вспокоїте чи нє)
Смайлик• 07 марта в 23:29
Я в цьому році не здавала на подарунки вчителям. Мене ще вибісило, що у старшої дочки класний керівник чоловік і половина вчителів чоловіки, а сума збору більша, ніж у молодшої, хоча там всі вчителі жінки. Короче псіханула і сказала, що в мене ще свято асоціюється з кацапами, а я їх ненавиджу, то не чіпайте мене.
Я тут Живу• 07 марта в 23:30
Ответ дляПриму в дар
Так
А наче жінка…
Алина-1240• 07 марта в 23:35
Сядьте и бубните-я бука нелюдимый
Гитта Ягг• 08 марта в 00:15
Вы жадный засранец, я правильно понимаю? И не хотите ничего дарить своей жене/девушке или там маме, коллегам.
Ну так просто им и скажите - «мне жаль тратить на тебя деньги», в чем проблема? Или ссыкотно?
Гитта Ягг• 08 марта в 00:16
Ответ дляМедсестричка
Хто Вас змушує?
Жена вероятно.
Завжди з рушником• 08 марта в 07:56
Ответ дляГитта Ягг
Вы что так можно и без секса остаться на ближайшие пару месяцев и на работе дамы аж бегом воспользуются возможностью подставить.)) А мама наследство оставит младшему брату.))