Забризкана водою• 08 марта 2025

Що за сноб?

автор Забризкана водою • 08 марта 2025
Мост_Устал• 08 марта 2025
Фу, он просто мерзотный
ЗдесяЯ• 08 марта 2025
Жесть, неужели рассчитывет, что на него кто то поведется. По моему троллит просто.
пАлАвинкА• 08 марта 2025
Ответ дляЗдесяЯ
100%
Бавовнятко• 08 марта 2025
почему оно еще не в блоке у вас? от таких лучше держаться подальше, сегодня оно такое строчит, а завтра может и нож в печени оставить
Оябунчик• 08 марта 2025
Мабуть це на данний час стандартні запитання на СЗ )))) Сестра постійно розповідає що всі питають про житло, авто, роботу, і хочуть побільше фото. І питають частіш за все про житло ті у кого його нема, або жонаті. Взагалі чоловіки стали офігєвші, саме може бути старе, страшне, пузате, робить за 20 тис, а запросіки дай Боже, ніби останній мужик з піпіркою на білому світі лишився . Мені як сестра показує які їй пишуть і що пишуть, то ми всикаємось від сміху.
Люблю кетчуп• 08 марта 2025
Мне писали такие красавчики по фото, и что толку, если они все были под прикрытием от жен 😂 с чужими фото
Цукрові вишні• 08 марта 2025
Автор, купите себе словарь иностранных слов, чтобы понимать их значение и не ляпать, где попало.
Лагшмивара• 08 марта 2025
Как на базаре корову покупает. Общение просто Фу..
3@йk@• 08 марта 2025
Це військовий таке пише ? Жах