Бжоли-бандерівці• 08 марта в 15:39
Сколько стоит из бридж шорты сделать в ателье?
Шальная коклетка• 08 марта в 15:42
Згадалося: ’легким движение руки, брюки превращаются, превращаются брюки’😂
Бідося• 08 марта в 16:08
Укоротити штани 100-150 грн. З бріджів зробити шорти це те ж саме що укоротити, то повинно стільки ж коштувати. Ну хіба що ви ще ширину штанки хочете зменшити, або ще щось, то дороще. Ціна в маленькому місті, в звичайній майстерні.
Сплюшка• 08 марта в 18:15
Ответ дляБідося
Прострочить 4 стороны ткани на простынь, то 400 грн за работу . Николаев