Все і одразу• 08 марта 2025

Вам чоловік успішний?

Реалізував себе, амбіційний, пишаєтесь?
Результат:
вже голосів: 95
42 (44.21%) Успішний
27 (28.42%) Нічого не досяг
26 (27.37%) Міг би досягти більшого
Нічна ненажера• 08 марта 2025
В професії ні, я також не успішна. Живемо без успішного успіху.
Меряю от 0• 09 марта 2025
Ответ дляFistashka_ya
’по дефолту’ - это не о дефолте)) Это с англ ’по умолчанию’.
Странно, почему бы тогда так и не написать.
Кофр для ноги• 09 марта 2025
Ответ дляFistashka_ya
Вот она моя минута славы. Налетайте девки на успешно успешного, пока другие не заарканили
Расхватали - не берут
Приходится на мамском форуме стрёмные темы создавать, зазывать и рекламировать, но увы. Никто всё равно не клюёт
Аль де Барановна• 21 марта 2025
він вважає себе успішним, а я його - ні.
генерал. але він і досі - колишній хлопчик з дисфункціональної сім´ї, хоча вже трошки набрався розуму та соціальних навичок.