Теща дочки• 08 марта в 22:02

Питання до фанатів фантастики. Може нагадаєте назву оповідання??

Колись читала якусь добірку фантастики і мене вразило одне оповідання. Думала, що точно запам´ятаю, але ні. Тепер шукаю і не можу знайти назву.
Сюжет такий: Земля на межі апокаліпсису, але прилетіли іншопланетяни і відібрали деяких людей, аби врятуватися. У кожної людини, яку відібрали, є можливість взяти з собою ще одну людину. Головний герой стоїть перед дилемою кого взяти, бо має двох доньок близнючок. Врешті, вирішує не рятуватися зовсім, бо не може вибрати яку доньку рятувати, а яка загине. І тут приходить чоловік його колишньої дружини, який є художником, і каже, що його також відібрали, але в них з дружиною (колишньою героя) дітей немає і дружина відмовилася рятуватися, аби він взяв з собою другу доньку.
Сюжет я добре пам´ятаю, але, як бачите, в моїй пам´яті, все дуже "плоско". А в оповіданні підіймалося стільки цікавих питань. Хотіла б перечитати, але знайти не можу. Може хтось читав і пам´ятає назву? Була б дуже вдячна.
Seehund• 08 марта в 22:04
Похожие темы любит Артур Кларк
автор Теща дочки • 08 марта в 22:09
Ответ дляSeehund
Похожие темы любит Артур Кларк
Дякую. Пошукаю в нього. Але проблема в тому, що це доволі коротке оповідання. А перечитувати знов Кларка... :)
Seehund• 08 марта в 22:10
Ответ дляТеща дочки
Я такой рассказ не читала, если найдете, напишите.
Домашня Зюзя• 08 марта в 22:13
Трешовый сюжет. То есть два мужла выжили, а их жены нет?
Детей понятное дело жалко и хорошо что у них есть шанс.
Домашня Зюзя• 08 марта в 22:13
Вангую, что автор этой пурги мужло. Тупое и мизогинное.
Домашня Зюзя• 08 марта в 22:14
Ответ дляSeehund
Похожие темы любит Артур Кларк
Где убивают женщин чтоб спасти мужиков?
Seehund• 08 марта в 22:14
Ответ дляДомашня Зюзя
Где убивают женщин чтоб спасти мужиков?
О конце света.)
Домашня Зюзя• 08 марта в 22:17
Ответ дляSeehund
О конце света.)
И? то есть один летит с дочкой, убив тем самым жену. Второй летит с чужой дочкой. Убив тем самым жену.

’Весело’.
Особенно учитывая склонность некоторых мужиков к педофилии.
Омерзительный сюжет.

Лучше бы спаслись сами дети. Или одна женщина и дети тогда уж.
Seehund• 08 марта в 22:20
Ответ дляДомашня Зюзя

’Весело’.
Омерзительный сюжет.

Советую выпустить свой пыл на романе ’Последняя из рода Амазонок’ Стива Прессвилда.))
Домашня Зюзя• 08 марта в 22:20
Даже здесь сегодня один мужик изврат постил темы о голой 10летней девочке, а второй мужик(Осьминожко) писал что взял бы ее за 200 долларов
ни одна женщина в мире не написала бы так о 10летнем мальчике или девочке.
Домашня Зюзя• 08 марта в 22:21
Ответ дляSeehund
Это не пыл, а факт. Даже я когда была ребенком, клеились взрослые мужики, я это хорошо помню.
Seehund• 08 марта в 22:22
Ответ дляДомашня Зюзя
Мне-то зачем факты из вашей жизни, ко мне никто не клеился.
автор Теща дочки • 08 марта в 22:22
Ответ дляДомашня Зюзя
Там одна жінка. Для героя - колишня, для іншого - поточна дружина. І, водночас, мати тих дівчинок близнючок.
Як на мене, то там, як раз, сюжет дуже феміністичний, бо колишній чоловік залишається з двома доньками і має вирішувати їхню долю. І, саме моральний вибір батька, його вагання і неможливість якогось рішення, яке б було сприйнятним для нього, є основою оповідання.
Зазвичай, в таку ділему автори ’ставлять’ матір.
Домашня Зюзя• 08 марта в 22:22
Ответ дляSeehund
К вам никто, а ко многим детям да.
Seehund• 08 марта в 22:23
Ответ дляДомашня Зюзя
К вам никто, а ко многим детям да.
Ну и что с этого?
Домашня Зюзя• 08 марта в 22:23
Ответ дляSeehund
Ну и что с этого?
Ничего. Вы женщина без эмпатии.
Seehund• 08 марта в 22:24
Ответ дляДомашня Зюзя
Ничего. Вы женщина без эмпатии.
Да, так оно и есть.
автор Теща дочки • 08 марта в 22:26
Ответ дляДомашня Зюзя
Где убивают женщин чтоб спасти мужиков?
Блін, та ви сюжету толком не знаєте. Лише мій стислий переказ. Щось мені підказує, що ви це оповідання і не читали. А вже стільки засудження! Як в тому анекдоті: ’Та фігня ваш Бітлз. Мені Мойша телефоном заспівав ’
Домашня Зюзя• 08 марта в 22:51
Ответ дляТеща дочки
Бітлз до речі переоцінені. Навіть Металіка чи Скорпіонз набагато кращі рівнем.
Домашня Зюзя• 08 марта в 22:52
Ответ дляТеща дочки
Бітлс щаблем нижче Елвіса, наприклад, що був до них ;)
автор Теща дочки • 08 марта в 22:57
Ответ дляДомашня Зюзя
Точно не читали! Розуміння суті прочитаного - не для вас )))
Капитанша• 08 марта в 23:01
Ответ дляДомашня Зюзя
Ничего. Вы женщина без эмпатии.
а ви лінива людина, яка досі не пропрацювала травми. або жирна троляка. То що краще?
Тумба-юмба• 09 марта в 09:34
Ответ дляТеща дочки
чат жпт попитайте
Тумба-юмба• 09 марта в 09:34
Ответ дляДомашня Зюзя

’Весело’.
Омерзительный сюжет.

а таки хвореньке у нас бабйо