Несемо світло разом• Изменено 08 марта в 22:59
Видели уже новость про упавший крест в Лавре?
Снова знамение?
Аноним ФЕЯ• 08 марта в 23:16
Ответ дляМлинець Мій
Ну не рівняйте, куди більший гріх має Росія, яка розв´язала війну, нищить все на своєму шляху, вбиває, руйнує, то це хіба не більший гріх?
А вам що не сци то божа роса
сцать не нужно. оставайтесь людьми
Млинець Мій• 08 марта в 23:17
Ответ дляАноним ФЕЯ
сцать не нужно. оставайтесь людьми
ВсУкраїні має бути українська церква,, а якщо комусь щось не подобається то в росію вперед.
Топтунша• 08 марта в 23:17
Ответ дляАноним ФЕЯ
спасибо, мне и в сша неплохо.
но гонение на православие от еврейской власти выйдет боком. жаль, что многие этого не понимают.
хотя давно это предсказывалось
А в Україні вже не православ´я? Нагадайте, скіки у скрєпній мацкві українських православних церков? А на всій сосії? Нуль? Так це вони гонять на українську православну церкву? До речі, а що узькій православній церкві було за відмову від Різдва і перенос свята на незрозуміле 7 січня, ПІСЛЯ народження Христа? А то
Константинопольська, Кіпрська, Елладська, Румунська, Александрійська, Антіохійська, Албанська, Болгарська церкви святкують Різдво 25 грудня і не ’в курсі’, що воно виявляється 7 січня....
ИНЬэтовамниЯНЬ• 08 марта в 23:18
Ответ дляШикаю і викаю
мракобесие как в 1917 году.
Клеветать на монахов и относиться к реликвиям, как к экспонатам.
Кто громче всего кричит : вор?
Кто сам вор тот и кричит....
все по ГОСТу!• 08 марта в 23:19
Ответ дляТоптунша
А чому Великдень не перенесли ’правильно’, а з скрєпами в один день?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 08 марта в 23:19
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ну це ні, тоді від старості сперх і впав🤷🏼♀️
Ага, и война случайно началась?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 08 марта в 23:20
Ответ дляМлинець Мій
Так отпустите, в чем проблема?
Кава з адреналіном• 08 марта в 23:21
Ответ длявсе по ГОСТу!
Удалено администрацией...
Аноним ФЕЯ• 08 марта в 23:21
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ага, и война случайно началась?
Ні. Війну хуютін і москалі планували багато років. Війна не випадкова, а спланований акт геноциду українців , кацапами.
все по ГОСТу!• 08 марта в 23:22
Ответ дляКава з адреналіном
Удалено администрацией...
То чому українська церква не орієнтується на католицьку, а святкує з кацапами?
Ширли-Мырли• 08 марта в 23:22
Ответ длявсе по ГОСТу!
А який Великдень правильний, просвітить??? Ви хоч знаєте як вираховується дата святкування Великодня в католиків і православних, перш ніж щось тут писати?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 08 марта в 23:22
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ну да, какая удобная версия
Кава з адреналіном• 08 марта в 23:23
Ответ длявсе по ГОСТу!
А чому цього року кацапи і католики разом святкують великдень? Тотоже
все по ГОСТу!• 08 марта в 23:25
Ответ дляКава з адреналіном
Це тільки цього року. В минулому разом не святкували.
Що ’тотоже’?
Топтунша• 08 марта в 23:28
Ответ длявсе по ГОСТу!
Пізнаю скрєпний стиль. У них Різдво і Паска приходять виключно ’па мацкві’.
Вас чекає велике розчарування.
Великдень святкується першої неділі після весняного повного місяця». Весняний повний місяць — це перший повний місяць, що настав після дня весняного рівнодення.
І де тут ’перенесли’?
Аи константинопільська церква що ’перенесла’ по-вашому? Різдво у них як було, так і є 25 грудня. Паска рахується як написано вище (скрєпні так само її рахують, чомусь паску вони не ’перенесли’, на відміну від Різдва). А корисні і...оти поширюють байку про ’перенос’ Різдва в Україні. Хоча насправді Україна вернулася до дати Різдва, яку завжди святкувала до приходу срср, у якому релігія була ’опіумом для народу’ і всіляко пригнічувалася....
Вас чекає велике розчарування.
І де тут ’перенесли’?
Кава з адреналіном• 08 марта в 23:28
Ответ длявсе по ГОСТу!
Що ’тотоже’?
Ну от і почитайте як той день хто рахує
Топтунша• 08 марта в 23:29
Ответ длявсе по ГОСТу!
Скрєпним не роздали методички? Ви і православ´я так само близько, як Україна і хуй...лостан.
Телефон Рубика• 08 марта в 23:31
Ответ дляШикаю і викаю
Вчера начали проверять мощи.((
Минкульт создал комиссию по проверке мощей преподобных в пещерах Киево-Печерской лавры. Об этом говорится в приказе от 5 марта.
До 30 мая комиссия должна осуществить проверку ’наличия останков святых в гробницах Ближних и Дальних пещер’, а также ’определить историческую и научную ценность останков святых’. Однако результаты проверки будут засекречены.
Ужас (
Шикаю і викаю• 08 марта в 23:36
Ответ дляТоптунша
зачем такую ерунду писать? Неужели кто то поведется на такие примитивные манипуляции?
L-i-s-a-92af• 08 марта в 23:39
Ответ дляАноним ФЕЯ
Взагалі пофіг, але кончєні зомбо скрєпи мп там вже заговори розганяють
До речі як варіант, це їхніх рук диверсія може бути. Потім ще якусь диверсію зроблять і скажуть, бог пакаранія дайоть шо мп виперли звідти.
Теж подумала,що диверсія мп
Дама_с_коготками• 08 марта в 23:42
Гарне знамення!
В Лаврі одні попи кацапські сидять.
Прийшов їх час та час кацапстану впасти.
В Лаврі одні попи кацапські сидять.
Зайканалужайке• 08 марта в 23:43
Да, знамение для тех кто не дружит с физикой, крест-это просто строительная конструкция, ну а то как наши строят на откатах знают все, ничего удивительного.
L-i-s-a-92af• 08 марта в 23:44
Ответ дляШикаю і викаю
Так,на москальскі прмітивні маніпуляції вже давно в Україні ніхто не зважає.
Хоч ми і бачимо,що ви справно позначаєте свою присутність на українському форусі своїми підписами свино-собачими
L-i-s-a-92af• 08 марта в 23:45
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Так отпустите, в чем проблема?
Вас хтось тримає?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 08 марта в 23:46
Ответ дляL-i-s-a-92af
Вас хтось тримає?
Государство Украина держит, мужа не выпускает.
L-i-s-a-92af• 08 марта в 23:48
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Їдьте сама облаштовуйтесь на своїй ватній батьківщині.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 08 марта в 23:50
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
L-i-s-a-92af• 08 марта в 23:53
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Удалено администрацией...
Шикаю і викаю• 08 марта в 23:54
Ответ дляL-i-s-a-92af
вам еще финансирование не обрезали?
L-i-s-a-92af• 08 марта в 23:55
Ответ дляШикаю і викаю
вам еще финансирование не обрезали?
А вам?