Несемо світло разом• Изменено 08 марта в 22:59
Видели уже новость про упавший крест в Лавре?
Снова знамение?
L-i-s-a-92af• 09 марта в 00:30
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Удалено администрацией...
За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримала зрадниця, яка «зливала» рашистам позиції ЗСУ на Донеччині*
За доказовою базою Служби безпеки 15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримала агентка фсб, яку у січні 2024 року затримали на Донеччині.
Мова йде про 33-річну працівницю будинку культури у місті Новогродівка, яка передавала окупантам бойові позиції Сил оборони на найгарячішому напрямку фронту – Покровському.
За даними контррозвідки СБУ, тоді ворога найбільше цікавили геолокації укріпрайонів, блокпостів та артилерійських позицій українських військ.
Для збору розвідданих жінка на маршрутних таксі долала сотні кілометрів у районах Курахового, Мирнограда, Новогродівки, Селидового та Михайлівки.
Там вона приховано фіксувала ймовірні локації ЗСУ і месенджером передавала координати своєму російському куратору. Його особу вже встановлено Службою безпеки.
L-i-s-a-92af• 09 марта в 00:32
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Удалено администрацией...
Завдяки СБУ на 15 років сів агент гру, який шпигував за військовими ешелонами ЗСУ на Черкащині.
Сергій Жаданов з Луганщини переїхав на Черкащину як переселенець, а згодом його дистанційно завербувало гру. Зрадник отримав завдання відслідковувати ешелони ЗСУ та локації вузлових станцій Укрзалізниці, на яких вони робили зупинки. Крім того, окупанти сподівались отримати від агента координати складів із озброєнням Сил оборони та шпиталів, де проходять лікування українські воїни.
СБУ затримала зрадника у лютому 2024го. Також тоді були проведені заходи для убезпечення локацій Сил оборони. Вироком суду йому призначено 15 років тюрми з конфіскацією майна.
L-i-s-a-92af• 09 марта в 00:34
Ответ дляВот Она Я
А як же бронь ’ благоверного’. Неужто бронь с него сняли????
СБУ затримала посадовицю Укрзалізниці, яка через свого чоловіка-бойовика «зливала» до фсб інформацію про ешелони ЗСУ*
Служба безпеки викрила на співпраці з фсб головну бухгалтерку однієї з філій АТ «Укрзалізниця» у Полтавській області. «Зв’язковим» агентки виявився її чоловік – бойовик окупаційних угруповань рф, який воює проти України на східному фронті.
За матеріалами справи, посадовиця «зливала» окупантам час, напрямки та особливості вантажу військових ешелонів, що рухалися залізничним сполученням у регіоні.
Найбільше ворога цікавили потяги Сил оборони, що перевозили на передову важку бронетехніку, артилерійське озброєння та боєприпаси.
Щоб отримати розвіддані, посадовиця використовувала службову документацію, з якою працювала як головбух держустанови. Також вона розпитувала «додаткову» інформацію про перевезення у своїх колег.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 09 марта в 00:34
Ответ дляL-i-s-a-92af
И? Мне зачем этот бред?)
L-i-s-a-92af• 09 марта в 00:35
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
И? Мне зачем этот бред?)
Удалено администрацией...
ИНЬэтовамниЯНЬ• 09 марта в 00:36
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Володарка мрій• 09 марта в 00:39
Ответ дляviter33
Ну от там собі в штатах в москальських церквах і моліться
До київських церков яке відношення маєте ?
Сколько у нас зомбированных людей. Вам не приходило в голову, что так называемые ’московские’ батюшки это ведь не московские, а наши украинские батюшки, которые родились здесь, у нас, а не в Москве. И кому-то очень выгодно настраивать одних украинцев против других украинцев, особенно во время войны.
Вот Она Я• 09 марта в 00:40
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Удалено администрацией...
ИНЬэтовамниЯНЬ• 09 марта в 00:41
Ответ дляВолодарка мрій
Удалено администрацией...
L-i-s-a-92af• 09 марта в 00:41
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Удалено администрацией...
Ще раз відповім: москальським собакам-собача смерть.Щоб в муках подихали ждуніхи і бачили,як їх отрод´є здихає.
’Озброєні люди вимагали, щоб родина звільнила будинок для проживання одного з підрозділів російської армії’, - йдеться у повідомленні.
Люди відмовилися надавати житло. Нападники пригрозили сім’ї розправою та пішли.
27 жовтня, як заявили у прокуратурі, російські військові повернулись до будинку і розстріляли усіх 9 членів родини.
Серед вбитих – троє жінок та двоє дітей. Наймолодшому хлопчику було 5 років, дівчинці – 9.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 09 марта в 00:42
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ваш муж и сыновья где?)
Кава з адреналіном• 09 марта в 00:43
Ответ дляВолодарка мрій
Янукович теж був нашрадной
L-i-s-a-92af• 09 марта в 00:43
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ваш муж и сыновья где?)
А ваш де,розкажи матрьошка?
Чоловік позиції зсу здає,а отродьЄ військові машини палить?
L-i-s-a-92af• 09 марта в 00:45
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
И? Мне зачем этот бред?)
СБУ та ДБР затримали ще одного охоронця російської катівні, яка діяла під час окупації Херсона*
Служба безпеки та ДБР затримали у Херсоні ще одного посадовця-зрадника, який співпрацював з рф під час окупації міста.
Фігурантом є молодший інспектор Херсонського слідчого ізолятора, що підтримав рашистів на початку повномасштабної війни.
За це його «призначили» охоронцем в російській катівні, яку ворог облаштував у будівлі захопленого СІЗО.
Перебуваючи на «посаді», зрадник охороняв камери, до яких окупанти масово ув’язнювали місцевих жителів. Найбільше потерпілих було серед учасників руху опору у південному регіоні України.
Крім того, фігурант агітував своїх знайомих вступати до окупаційної установи рф, обіцяючи потенційним кандидатам «зарплату» в рублях та лояльне ставлення з боку агресора.
Після звільнення Херсона зловмисник намагався уникнути правосуддя і для цього постійно змінював місця проживання.
L-i-s-a-92af• 09 марта в 00:46
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ваш муж и сыновья где?)
СБУ та Нацполіція запобігли убивству сім’ї волонтерів із Черкащини*
Служба безпеки та Національна поліція запобігли замаху на сім’ю волонтерів на Черкащині. Йдеться про очільницю благодійного фонду, що допомагає Силам оборони, та її чоловіка – демобілізованого воїна ЗСУ, який отримав тяжке поранення на передовій.
За результатами спецоперації в регіоні нейтралізовано злочинну групу, яка за допомогою саморобних вибухових пристроїв намагалася підірвати волонтерів прямо в їхньому будинку.
За матеріалами справи, мотивом замаху стала відмова потерпілих сплачувати вигаданий борг за ремонтні роботи в їхньому будинку.
Для вчинення злочину зловмисники підготували 4 саморобні вибухові пристрої, які спорядили порохом, гайками і запальними шнурами.
У подальшому вони планували закинути вибухівку до спальної кімнати, де мали відпочивати волонтери.
L-i-s-a-92af• 09 марта в 00:47
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Та я знаю)
СБУ затримала інформаторів рф, які намагалися «перебити» логістику Сил оборони на східному фронті*
Служба безпеки зірвала спроби рф зі знищення логістики Сил оборони України на південно-східному фронті нашої держави.
За результатами спецоперації на Дніпропетровщині затримано двох російських інформаторів, які готували координати для нової серії ракетно-дронових ударів агресора по об’єктах Укрзалізниці.
Під «прицілом» ворога були вузлові станції та залізничні лінії, через які, на думку рашистів, могли транспортувати бойову техніку та боєприпаси на східний фронт.
За матеріалами справи, щоб скоригувати вогневе ураження, фігуранти встановлювали поблизу залізничних станцій приховані відеокамери, які в режимі реального часу транслювали рух потягів на акаунти окупантів.
Для маскування «відеопасток» зловмисники облаштовували їх на деревах, ховаючи у гілках, та підключали до них портативні акумулятори.
Володарка мрій• 09 марта в 00:47
Ответ дляКава з адреналіном
Янукович теж був нашрадной
И что? Я не его поклонница, но в его период жизнь была спокойная, не сравнить с тем что сейчас
L-i-s-a-92af• 09 марта в 00:47
Ответ дляВолодарка мрій
За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримала зрадниця, яка наводила російські ракети на Житомирщину і планувала втечу до рф*
За доказовою базою Служби безпеки 15 років ув’язнення отримала агентка російської воєнної розвідки (більш відомої як гру), яка діяла на Житомирщині. Зловмисниця коригувала ракетно-дронові удари агресора по Силах оборони.
За матеріалами справи, фігурантка намагалася дізнатися локації ремонтних баз для важкого озброєння ЗСУ.
Співробітники СБУ затримали агентку у серпні 2023 року, коли вона готувалася до втечі в росію. Тоді російське гру планувало «евакуювати» свою поплічницю до рф транзитом через треті країни.
Як встановило розслідування, агенткою виявилася 43-річна переселенка з Донеччини. Після початку повномасштабної війни жінка спочатку переїхала до Києва, а потім орендувала помешкання у Житомирській області.
Вона шукала «виходи» на воєнну розвідку рф через російські соцмережі. Там зрадниця залишала повідомлення, де пропонувала свої послуги як інформаторки
L-i-s-a-92af• 09 марта в 00:48
За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримала агентка фсб із позивним «007», яка шпигувала у Запоріжжі під виглядом волонтерки*
За доказовою базою Служби безпеки 15 років позбавлення волі отримала агентка фсб, яка діяла у Запоріжжі під оперативним псевдонімом «007».
Контррозвідники СБУ затримали зловмисницю на початку вересня 2022 року, коли вона розвідувала пункти базування Сил оборони.
Затриманою виявилась мешканка тимчасово окупованого Пологівського району. Її завербували на території громади і згодом відправили до обласного центру як «волонтерку».
Після прибуття в місто жінка намагалася встановлювати особисті контакти з українськими захисниками, щоб «втемну» використовувати нові зв’язки для отримання розвідданих.
За інструкцією фсб агентка мала передавати своєму російському куратору геолокації штабів, укріпрайонів та вогневих позицій ЗСУ в районі Запоріжжя.
Володарка мрій• 09 марта в 00:49
Ответ дляL-i-s-a-92af
Вам плохо? Зачем вы это строчите? Или у вас все, кто имеет другое от вас мнение, это ждуны и зрадники?
Вот Она Я• 09 марта в 00:52
Ответ дляВолодарка мрій
Удалено администрацией...
L-i-s-a-92af• 09 марта в 00:57
Ответ дляВолодарка мрій
Так,ваше мнЄніЄ-це саме ждуни і зрадники.Кожном у з вас місуе у в´язниуі,якнайменше.
Творог для розжига• 09 марта в 02:05
Ответ дляВолодарка мрій
Це що таке ?😡🤬
Ирина-bbd0• 09 марта в 03:59
Ответ дляТворог для розжига
Це що таке ?😡🤬
Это обычная гебнявая манипуляция)))
Усатая полосатая• 09 марта в 07:26
Ответ дляВолодарка мрій
Не звертайте увагу на агресивного та неосвіченого бота.
Їхня робота навʼязати думку, що суспільство прагне воювати до останнього українця та підтримує беззаконня навʼязане зеленою владою, а це абсолютно не так.
Топтунша• 09 марта в 08:21
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
В Украине Рождество как было так и есть 7 января, нововведение зелёной команды мимо)
Ваша прабаба і дід, якщо вони з України, святкували 25 грудня. Тому що до 20-х років 20 сторіччя саме так і святкувалося Різдво в Україні - 25 грудня. І лише з приходом Совєтів Різдво ’скасували’ і перенесли на 7 січня. На сосії, до речі, так само. Але звідки про це знати ’ісконним скрєпам’.
Ленивица-красавица• 09 марта в 08:23
Ответ дляАnnеt
магнитной бурей сдуло.
притянуло или оттолкнуло?
Володарка мрій• 09 марта в 08:32
Ответ дляТоптунша
А почему не пишите, что 25 декабря было по старому стилю? И это тоже самое, что сейчас 7 января?
Глубоководная селедка• 09 марта в 08:35
Господь пытается напомнить, что он существует, глядя на обеды и концерты в Лавре. Добром это не закончится.