Свекруня• 08 марта в 23:45
хто вивчав польську?
мені дуже складно підібрати курси чи вчителя.
граматики не знаю, але на слух розумію 95%.
писати і говорити - взагалі дуже погано.
курси з 0 - дуже нудно.
пробувала двох репетиторів - також нудно, почали з книжки з 0 і такий темп...
мабуть я просто ще не знайшла вчителя..
нейтів спікери ціну космос пропонують
наші також ціну високу.
а серед оптимальної ціни - не можу знайти..
В моєму випадку все ж потрібно репетитора?
курси з 0 - дуже нудно.
мабуть я просто ще не знайшла вчителя..
нейтів спікери ціну космос пропонують
наші також ціну високу.
Свекруня
• 08 марта в 23:46
Ответ дляdiablo12
В вашем случае нет мотивации, сначала нужно захотеть
мотивація є.
шалено багато часу витратила на пошуки вчителя, курсів...
були пробні заняття
Сижуревувшоке• 08 марта в 23:56
Я так сумую за мовними курсами з вивчення польської мови (жила декілька місяців у Польщі і ходила на курси). Прогрес був за ті декілька місяців такий самий, як от за пів року вивчення німецької.
Зараз у Німеччині. І це катастрофа, а не мова 😬
Так що вчіть польську. Я б з радістю переїхала до Польщі, але в чоловіка робота у Німеччині.
Свекруня
• 08 марта в 23:57
Ответ дляСижуревувшоке
дорого було на курсах?
не знаєте, чи мають онлайн?
Слобожаночка• 09 марта в 00:21
Конечно вам нужно с 0, если вы писать и говорить не умеете.
Что значит «скучно»?? Садитесь и пишите те 95%, которые понимаете на слух.
Так работает изучение любого языка.
Если немного знаешь - в начале кажется легко. А потом просто капец как НЕ легко становиться.
Так работает изучение любого языка.
Панна Кота• 09 марта в 00:26
Ответ дляСижуревувшоке
Німецька насправді класна. Складна для нас, але опанувати можна.
Свекруня
• 09 марта в 00:34
Ответ дляСлобожаночка
Так работает изучение любого языка.
Який метод навчання?
Курси, репетитор?
Порадьте пліз
Курси, репетитор?
Порадьте пліз
ПриснитсяЖЕ• 09 марта в 00:41
Я займалася з вчителькою польської мови- вона не знала ні російської ні української- навчала мене з нуля, як дитину в 1 класі. Але нажаль не дуже довго, вона перейшла на іншу роботу і покинула репетиторство .Тепер я читаю і пишу на польській добре, а розмовляти нажаль не дуже виходить
Брехушечка• 09 марта в 00:54
Спробуйте Free in talk, у них є безкоштовний пробний урок, щоб зрозуміти, чи підходить Вам.
Я згодна з засновницею цієї школи, що саме базовий А1-а2 дуже важливий, без граматики нікуди. На вищих рівнях потім можна збагатити лексику, але саме основи граматики - це А1, А2.
Знаю жінку, яка спілкувалася з поляками, думала, що вона має достатній рівень і одразу пішла на курси на В1, але пожалкувала, тому що не знала саме тих основ, що дає базовий курс.
Элька-Карамелька• 09 марта в 01:39
я вашу проблему вижу в том, что настоящие учителя- вам дорого. те, за урок с которыми вы продвигаетесь и ощутимо. все остальное - это как корова на льду. курсы кнш возможно..но лучше нормального репетитора ничего нет
Забула що?• 09 марта в 08:31
Ви не можете перескочити граматику, це основа вивчення мови . Тому так, вам треба вчити з нуля
Слобожаночка• 09 марта в 08:31
Ответ дляСвекруня
Який метод навчання?
Курси, репетитор?
Порадьте пліз
Курси, репетитор?
Порадьте пліз
Конечно репетитор который будет немного подстраивать программу под вас
Например больше говорить на уроке
сладкий_ноябрь• 09 марта в 09:04
У вас не має цілі.
Купа уроків в інтернеті, купа репетиторів і курсів де є перший пробний урок.
Але ви морально не готові до вивчення польської, тому вам і нудно.
Щоб не було нудно, потрібно працювати
Свекруня
• 09 марта в 09:59
Ответ дляжар-птица Нюра
Шукайте , можливо онлайн в группах. Мен1 зайшло
Які?
жар-птица Нюра• 09 марта в 15:13
Ответ дляСвекруня
Які?
Я вчу німецьку так , не підскажу .
Шукайте в інста , хто подобається обирайте