Ноу коммент• 03 февраля 2025
репетитор чи курси?
дівчата, допоможіть вибрати.
викладач на курсах хороша, як і індивідуально.
ціна практично однакова.
на курсах 6-7 чоловік максимум, курси відомі, є гарні відгуки.
репетитор також по відгуках в ФБ.
мову буду вчити з нуля, це не англійська
ціна практично однакова.
репетитор також по відгуках в ФБ.
Ноу коммент
• 03 февраля 2025
додам, що репетитор не з дуже відомої школи, просто знайшла по одному відгуку, але сподобалось заняття
Цветов Мне срочно• 03 февраля 2025
Я бы а начале шла на курсы. А репетитора когда выше уровень будет
Ноу коммент
• 03 февраля 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
в репетитора ж я говорю весь час.
а на курсах чекаєш, поки інші))
Вільний митець• 03 февраля 2025
Ответ дляНоу коммент
в репетитора ж я говорю весь час.
а на курсах чекаєш, поки інші))
Я бы начала с репетитора. Когда уже будет какая-то база и понимание, можно на курсы.
Все знаю від і до• 03 февраля 2025
Для початку краще індивідуально, коли вже треба буде спікати, структурувати вже отримані знання, там краще група. Якщо ж одразу група, будете довго втрачати оплачений час на чієсь мичання.
Ноу коммент
• 03 февраля 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
дякую. просто курси більш відомі, відгуки
а репетитор лише 1 відгук був і все. але урок загалом сподобався.
єдине, що не дуже сподобалось, що тривав не чітко годину, а 57 хвилин (бо у вчителя кожну годину урок)
Ноу коммент
• 03 февраля 2025
Ответ дляВільний митець
а навіщо тоді потім курси?
я англійську знаю на В2 - ходжу до репетитора. не хочу витрачати час щоб слухати інших..
Все знаю від і до• 03 февраля 2025
Ответ дляНоу коммент
а навіщо тоді потім курси?
Особисто мені курси сприяли у поповненні лексики, трошки бачиш чужі помилки зі сторони, більше аналізуєш свої. Плюс в діалогах туди сюди ганяєш, повторюєш, виправляєш опонента чи він тебе, краще засвоюється.
Все знаю від і до• 03 февраля 2025
Але з репетитором теж має бути метч, бо я робила перерву у навчвнні, а потім у мого репетитора не було вільних місць. То ж хочу сказати, що я перебрала трьох і всі були жахливі. Ну от чесно.