Лиса Патрикевна• 09 марта в 00:01

А что происходит с воздухом в Украине?

Фиолетовые показатели я вижу впервые(((
Не открывайте хотя бы окна, это реально небезопасно
Всіх підсаджую• 09 марта в 00:23
Ответ дляГомосноб
В Швейцарии в горы
ні. Україна будь ласка або найближче закордоння . Swiss дорого і далеко
100pudov• 09 марта в 00:24
Ответ дляБочка порохУ
Ви в курсі скільки дронів і ракет над нами щоденно? Куди по вашому з них начинка дівається?
Все-одно такого не було в 22 чи в 23 році, і часто таке повітря і в областях де доволі спокійно
Несу пургу• 09 марта в 00:25
Ответ дляГомосноб
В Швейцарии в горы
там мусульманские беженцы
Всіх підсаджую• 09 марта в 00:26
Ответ дляНевловимий Джо
А що восени палити? Буде горіти сирий очерет чи зелена трава? Зараз все сухе - іскра і пожежа.
я думала після зими воно точно не сухе.. вологе після снігів, вологості повітря.. як скажете , я не експерт ні разу
Невловимий Джо• 09 марта в 00:27
Ответ дляВсіх підсаджую
Подивіться, яка погода. Воно вимерзле, вітер підсушив, горить і димить.
Лялька в колисці• 09 марта в 00:27
Ответ дляМарс атакует
Пару років назад зловили підпалювачів в Київській області. Це, по-перше, а по-друге, в країні війна, все може бути.
а по третє..коли у нас останній раз був дощ чи сніг? Суха трава.( земля-вже пиль,як на місяці). ..,повно битого скла в лісі та посадках..лупонуло через скло сонце(-а-ля лінза ) і готовий пожар.
100pudov• 09 марта в 00:27
Авторе, в нас таке повітря ще з минулого року, десь з кінця осені, глибокий тил. І це при тому що в багатьох інших містах була норма. Хз що то таке
автор Лиса Патрикевна • 09 марта в 00:28
Ответ дляВсіх підсаджую
Так я і питаю : де чисте ? Хтось може підказати ?
Ну вот где-то еще есть чистый воздух, пока еще что-то можно выбрать. Ссылку выше бросала, можно по странам ’побродить’ посмотреть
Всіх підсаджую• 09 марта в 00:28
Ответ дляЧу Ча
Все життя тут живу і в інше місце не переїхала
класно вам. ніколи не була у вас, але дуже хочеться.
після Києва ваше місце як небо і земля точно буде ) по повітрю
Невловимий Джо• 09 марта в 00:28
Ответ дляВсіх підсаджую
Це зараз біля мого міста.
А почалося з сухої трави
Зажуженная Жужжа• 09 марта в 00:30
А какой должен быть воздух на полигоне? Отож, мы полигон 🤷
автор Лиса Патрикевна • 09 марта в 00:30
Ответ для100pudov
Вот я примерно с тех пор и наблюдаю. Раньше ориентировалась на запах гари, а последнее время даже едкий запах не всегда бывает при таких показателях(
Всіх підсаджую• 09 марта в 00:30
Ответ для100pudov
Автор вище писала що не тільки проблема України по повітрю начебто зараз .. згідно сайта
Чупа-чупс• 09 марта в 00:32
Ответ дляЛиса Патрикевна
В том, что на скрине только Украина.
Вот тут можно мир посмотреть и проблема, оказывается не только у нас. Так что это точно не дроны (

https://waqi.info/ru/#%2Fc%2F50.172%2F22.018%2F8.5...
Я помню что такое было и до войны, до дронов и ракет. И всегда было одинаково - днём все нормально, и вдруг ни с того ни с сего вечером начинается вонь гари и так на всю ночь. Утром волшебным образом вонь исчезает. Киев
Всіх підсаджую• 09 марта в 00:32
Ответ дляНевловимий Джо
Це зараз біля мого міста.
А почалося з сухої трави
страшне :(( боляче на таке дивитися навіть
КапитанльнаЯ• 09 марта в 00:37
Мій дім в центрі міста під горбом, який захищає від вітру, якщо на вулиці небагато машин, тут відносно чисте повітря, а вже за 5 км, ближче до околиці, смердить димом, бо комусь за містом чешуться руки палити сухостій. І штрафують дебілів, і вмовляють, - як горохом об стіну, все-одно якась свиня мусить підпалити траву.
Полонянка SexShop-а!• 09 марта в 00:38
Ответ дляНевловимий Джо
Палії палять все безбожно.... Нам мало війни, то ще ці.....
Какие палии …Боже
Полонянка SexShop-а!• 09 марта в 00:39
Ответ дляНевловимий Джо
Суха трава, листя. В нас кругом поля горять, вже пожежа в лісі почалася. Сьогодні їздили на дачу, нічого не видно через дим
Всю зиму в Киеве вонь стояла и воздух ужасный. Тоже палії ?
Всіх підсаджую• 09 марта в 00:40
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
А какая причина наиболее вероятная? По вашему мнению
Perfect look• 09 марта в 00:43
Ответ дляЧупа-чупс
Это от атмосферного давления зависит, к вечеру оно повышается и все садиться вниз, все выхлопы, выбросы,дым и тд. А если еще и ветра нет, то совсем печаль с воздухом. Часам к 11/12 дня атмосферное давление самое низкое и воздух чище всего
Perfect look• 09 марта в 00:45
Ответ дляВсіх підсаджую
В тэц сжигают всякий мусор, самое дешевое и токсичное, плюс мусоросжигательные заводу без очистки особой, на выходе, плюс частный сектор палетами обогревается .
Чучало яблуні• 09 марта в 00:47
На Трої вчора резиною смерділо. Знов гімно якесь колеса палить
Кастрюлька• 09 марта в 00:47
Ответ дляВсіх підсаджую
Хто такі паліі ? Що вони палять у березні?
Ветки с деревьев
Аноним ФЕЯ• 09 марта в 00:47
Ответ дляБочка порохУ
До речі я теж десь так думала, допоки сьогодні зранку читаючи новини про погане повітря і заклики закрити негайно вікна, чорт мене не дьоргнув подивитися на якість повітря у сусідній Польщі в цей же час і там сьогодні по всій країні теж було жахливе повітря, всюди чорне і темно фіолетове значення, тобто найвищий рівень забруднення. Я якось від цього призадумалась, що війна все ж ні до чого у нас, причина в чомусь іншому. Почала гуглити новини в польщі і там теж люди писали про димку в повітрі
Кастрюлька• 09 марта в 00:47
Ответ дляВсіх підсаджую
А його саме в березні палять ? Не восени ?
И весной тоже
Кастрюлька• 09 марта в 00:49
Ответ дляЛиса Патрикевна
В том, что на скрине только Украина.

Я вижу, что хороший воздух сейчас в районе Никополя
Пластилин_Колец• 09 марта в 00:49
В рашке кстати чистый воздух по карте🤣
Бочка порохУ• 09 марта в 00:49
Ответ дляАноним ФЕЯ
А де саме в Польщі? Якщо шльонське воєводство,де Катовіце, то там завжди погане повітря , тому що шахти
Аноним ФЕЯ• 09 марта в 00:51
Ответ дляБочка порохУ
По всій абсолютно Польщі. Тільки в районі Гданська був жовтий показник, а зеленого не було жодного. Все чорне і фіолетове
Вкаблучках• 09 марта в 00:51
Фиолетовые показатели я вижу не впервые. Еще за долго до войны в Киеве такое бывало регулярно, все что то горело, то торфяники то еще что. Странно было бы если бы во время войны стало лучше.