Ксерокопия ночи• 09 марта 2025
А отмечают ли где-то за рубежом Новый год?
Или там это не такой масштабный праздник, как у нас?
Сама собі лікар• 09 марта 2025
Відмічають. Феєрверки, пітарди всю ніч запускають. Це єдина доба, коли тут це дозволено робити. Німеччина
Ксерокопия ночи
• 09 марта 2025
Просто раньше слышала, что там Рождество больше празднуют.
Царевна_несушка• 09 марта 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
Різдво звичайно,як свято, має більше значення,ніж новий рік.
Пожмаковна• 09 марта 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
Да, рождество больше, безусловно
Ромашкинная• 09 марта 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
Одно с другим никак не связано.
Рождество дома тихо с семьёй.
Новый год громко весело с концертами, фейерверками , толпами на улицах
Рождество дома тихо с семьёй.
Ромашкинная• 09 марта 2025
Ответ дляПожмаковна
Да, рождество больше, безусловно
В каком смысле ’больше’?
Рубаю олівлє• 09 марта 2025
Усюди відмічають. Різдво і НР дуже різні свята за традицією проведення і одне одне не заміняють. Різдво для сім´ї, НР для друзів та тусовок
Рубаю олівлє• 09 марта 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
Це лише срсері протиставлялися Різдво і нр, в нетоталітарних системах такого нема
Миловидна леді• 09 марта 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
Просто у нас в 12 все за столом с шампанским
А у них прям на улице с салютом
И наши думают, что это «не отмечание». Вот и трындят по интернетам, что они не отмечают
А у них прям на улице с салютом
Миловидна леді• 09 марта 2025
Ответ дляРобот Вертер
А времена года везде есть, или это у нас зима, весна, лето, осень?
В некоторых странах смещено деление.
Приму в дар• 09 марта 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
В Германии все небо в фейерверках, страшно на улицу выйти
І всі вулиці в трупах
Приму в дар• 09 марта 2025
Ответ дляРобот Вертер
З 21 числа зміна пори року
Зима до 21 березня
Робот Вертер• 09 марта 2025
Ответ дляПриму в дар
З 21 числа зміна пори року
Зима до 21 березня
Це де?
Топтунша• 09 марта 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
Різдво то дуже велике свято для них, сімейне, родини збираються за столом, святкують. А новий рік то свято іншого масштабу де всю ніч салюти, феєрверки і петарди. Олів´є як ми не кришать на новий рік, гуся не запікають , столи великі не накривають
Тішуся неперетішуся• 09 марта 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
Так, ви правильно чули.
Запитайте чи є десь товари ’для нового року’. Відповідь буде Ні . Все лише для Різдва, і ярмарки Різдвяні, а не новорічні.
Що стосується ’святкують’. Запитайте коли діти і дорослі отримують подарунки. Відповідь буде знову: на Різдво. На новий рік нічого не дарують.
Як проходять ці свята: Різдво завжди в колі сім´ї, з подарунками і ялинкою. Потім його ще відсвяткують декілька раз з іншими важливими членами родини, які живуть окремо. Наприклад, з батьками чоловіка, з батьками жінки, з дорослими дітьми і т.д.
Як святкують Новий рік? Майже завжди з друзями, але не сидять всю ніч. Це швидше символічне свято.
Робот Вертер• 09 марта 2025
Ответ дляМиловидна леді
В некоторых странах смещено деление.
В деяких сухий і вологий сезон.Наприклад в Нікарагуа.І іншого поділу там немає.
Але то далеко.А от в тих хто поряд з нами є визначення пори року,чи ні?
Наприклад Західна Європа,Близький Схід,
Тішуся неперетішуся• 09 марта 2025
Ответ дляМиловидна леді
А у них прям на улице с салютом
Можу написати за Францію. Поодинокий феєрверк 5 хвилин максимум і все. На вулиці нікого нема
Всі сидять або вдома, або в ресторані (дуже рідко).
Ромашкинная• 09 марта 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
Так, ви правильно чули.
Во многих странах Европы дарят подарки детям на Миколая 6 декабря.
Не на рождество
Ромашкинная• 09 марта 2025
Ответ дляРобот Вертер
Це де?
Во многих странах Европы. Это называется ’астрономические времена года’. А есть ’календарные времена года’
Щось не спиться• 09 марта 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Це дійсно капець, я зустріла новий 2023 рік в Хемніці, німці просто дуріють з цим фаєр шоу, майже дві години безперервно страшенний тріск, бідні тварини, я бачила тих собачок
Миловидна леді• 09 марта 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
В Швеции даже в маленьком городке минимум 30-40 минут после полуночи фейерверки со всех сторон. (Люди сами покупают и запускают)
В больших городах прямо в полночь централизованные, от города, там страшные толпы - все приходят посмотреть.
И да, многие в ресторанах. Вышли в 12, посмотрели салют пол часа, и вернулись в ресторан дальше отмечать.
Тішуся неперетішуся• 09 марта 2025
Ответ дляМиловидна леді
Не знаю яку Швеції, я застала новий рік у Данії. Нічого подібного до описаного вами. І свято Різдво, а новий рік то вторинно і малопомітно.
Тішуся неперетішуся• 09 марта 2025
Ответ дляРомашкинная
Не на рождество
В яких? Просто цікаво. Де є ’товари до Миколая’, а не Різдва? Де є ’Миколайський ярмарок’ замість різдвяного?
Тоді правильніше писати за конкретну країну. Французи не святкують Миколая взагалі, лише якщо в родині свій Микола є. Подарунки виключно на Різдво і свято Різдво. Навіть в деяких мусульманських родинах перейняли цю традицію, бо однокласники отримують, то і дитині з мусульманської родини дарують. Але не як на Різдво, а просто так, кожного 25 грудня.
Миловидна леді• 09 марта 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
Так, ви правильно чули.
То есть вы не видели в магазинах блестящие шляпы, пиджаки, очки с новыми годами????
Всякий декор для вечеринок???
Вот это все продают как раз к новому году. Рождество не при чем.
Всякий декор для вечеринок???