Ксерокопия ночи• 09 марта 2025
А отмечают ли где-то за рубежом Новый год?
Или там это не такой масштабный праздник, как у нас?
Тішуся неперетішуся• 09 марта 2025
Ответ дляРобот Вертер
В деяких сухий і вологий сезон.Наприклад в Нікарагуа.І іншого поділу там немає.
Але то далеко.А от в тих хто поряд з нами є визначення пори року,чи ні?
Наприклад Західна Європа,Близький Схід,
В західній Європі зима до 21 чи 22 березня)
Дитина в школі це з подивом дізналася.
Тішуся неперетішуся• 09 марта 2025
Ответ дляМиловидна леді
То есть вы не видели в магазинах блестящие шляпы, пиджаки, очки с новыми годами????
Всякий декор для вечеринок???
Вот это все продают как раз к новому году. Рождество не при чем.
Всякий декор для вечеринок???
Ці товари є в магазинах типу ’все по євро’. У звичайних супермаркетах я бачила товари до Геловіну, до Різдва і Паски - вони при вході, прям велика частина магазину виділяється під ці товари. Так само бачу товари до Рамадану. Але ніколи до нового року...
Більше того, я ставила це питання до місцевих. Ні для кого з них новий рік не є значним святом. Вони шуткуютб, що настільки втомлюються святкувати Різдво, що новий рік вже не помічають. Його сприймають просто як вихідний день. Щось на зразок дня закінчення першої світової (другу більше вшановують).
Миловидна леді• 09 марта 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
Не знаю яку Швеції, я застала новий рік у Данії. Нічого подібного до описаного вами. І свято Різдво, а новий рік то вторинно і малопомітно.
Вот вам первые попавшиеся фото в интернете из города Оребру. (Это там где недавно стреляли в школе доя взрослых, может слышали новость)
Тішуся неперетішуся• 09 марта 2025
Ответ дляМиловидна леді
Я жила в багатому передмісті копенгагену...
Миловидна леді• 09 марта 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
Значит у вас такая «бульбашка» общения.
Я хоть и не люблю вечеринки, но очень многие «местные» их устраивают именно на новый год.
Отмечают чипсами, бутербродами, другими закусками. Конечно НЕ оливье и кашами (как на рождество). Но очень многие отмечают.
И никто не сравнивает «какой праздник важнее». Их невозможно сравнить. Они абсолютно разные.
Ромашкинная• 09 марта 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
В яких? Просто цікаво. Де є ’товари до Миколая’, а не Різдва? Де є ’Миколайський ярмарок’ замість різдвяного?
Тоді правильніше писати за конкретну країну. Французи не святкують Миколая взагалі, лише якщо в родині свій Микола є. Подарунки виключно на Різдво і свято Різдво. Навіть в деяких мусульманських родинах перейняли цю традицію, бо однокласники отримують, то і дитині з мусульманської родини дарують. Але не як на Різдво, а просто так, кожного 25 грудня.
В германии, в Польше - дети в основном получают подарки от Миколая 6 декабря.
На рождество только если так принято в семье дарить от родителей и бабушек. Но массово дети получают подарки от Святого Миколая/Николауса 6 декабря
Ромашкинная• 09 марта 2025
Ответ дляМиловидна леді
Всякий декор для вечеринок???
Ромашкинная• 09 марта 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
В лидле постоянно товары для Нового года - мишура, шляпы, колпаки, феейрверки, салюты, очки цветные
Не знаю про каких вы местных. Я в германии жила 2 года, и в Польше уже 9 лет.
На НГ толпы народу на улицах и празднование и концерты и фейерверки до утра.
Ромашкинная• 09 марта 2025
Ответ дляМиловидна леді
Значит у вас такая «бульбашка» общения.
+1 это разные праздники и их никто не сравнивает кроме как на советчице.
Тішуся неперетішуся• 09 марта 2025
Ответ дляРомашкинная
В Лідлі товари для Різдва. 24 грудня їх повністю прибирають з полиць, принаймі у Франції. То це різдвяні товари чи новорічні?)))
Феєрверки у Франції масово лише на 14 липня. На новий рік то у Парижі для туристів. Для місцевих новий рік не свято. Але ви можете вважати інакше, звичайно.
Ромашкинная• 09 марта 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
Да. А за две недели до НГ выкладывают товары для нового года те что я написала.
Они никак с рождеством не связаны.
Тішуся неперетішуся• 09 марта 2025
Ответ дляРомашкинная
Они никак с рождеством не связаны.
Коли їх прибирають у Німеччині? Цього року у нашому лідл навіть паперу для подарунків не було біля 18 грудня) до 24 грудня прибрали геть все. То це товари до нового року чи Різдва? Щоб знати значимість свята треба говорити з місцевими.Всі колеги, що брали вихідні/відпустку на зимові свята повернулися до роботи або 27 грудня, або у понеділок після Різдва. А новий рік був у середу. Оце вам відповідь що для місцевих свято. Подарунки на підприємстві лише на Різдво, святковий ланч на Різдво. 31 грудня був звичайний робочий день, жодної згадки про новий рік. Напевне, це тому, що новий рік - дуже важливе свято)
Робот Вертер• 09 марта 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
Дитина в школі це з подивом дізналася.
Так,світ різний.В нас були студенти,забула з якої країни.То в них 9 сезонів))
А були наче ще з Лівану,то в них є якась пора року на честь оливкових дерев.
Тішуся неперетішуся• 09 марта 2025
Ответ дляРобот Вертер
Україна ж наче у Європі. Ви запитували як у західній Європі, я вам відповіла як. До чого оливкові дерева?
Робот Вертер• 09 марта 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
Я запитувала не тільки про Європу.Там було написано і Близький Схід,він не далі Європи від нас.
Про Ліван я просто сказала,бо знаю.
Може в якихось близьких країнах ще є відмінності.Мені цікаво.
Про Ліван я просто сказала,бо знаю.
Ромашкинная• 09 марта 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
А мы разве говорим о ’важности’?
Мы говорим о том что празднуется и то и то, по разному как и другие государственные праздники
Тішуся неперетішуся• 09 марта 2025
Ответ дляРомашкинная
А мы разве говорим о ’важности’?
Тема була чи святкують Новий рік за кордоном. Чи це ’не таке масштабне свято як у нас’.
Моя відповідь: і близько нема ’масштабного свята як в Україні’. Святкують Різдво. Новий рік - просто вихідний день. Комусь хочеться вважати інакше - ок.
Царевна_несушка• 09 марта 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
У Словаччині святкують. Так ,що не однією Францією Європа обмежується
Ромашкинная• 09 марта 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
Да, гораздо более масштабное празднование нового года в европейских странах чем в Украине.