НаливайКа• 09 марта в 12:35
Дівчата( набрала 20 кг, тип фігури груша і попа стала плоска
Як млинець…..
а чому це так? А раніше була кругла і красива( як це так працює ? Якщо схуднути то вже попа назад в красиву не повернуться як я розумію ??
НаливайКа
• 09 марта в 12:36
Ответ дляДинамоКит
Її стало не видно просто за 20ма кг
То проблема тільки в кг? Стала реально плоска як дошка 🛹
Якщо схуднути назад буде красива чи то вже все ?(
ДинамоКит• 09 марта в 12:37
Ответ дляНаливайКа
З вашим типом фігури має бути ще й спорт
Белоснежко• 09 марта в 12:40
Який вік у вас?
Моя фігура ’’груша’ зазнала значних змін після початку клімаксу. Зменшилася кількість естрогенові, і гарна попа стала непомітною. Ну , і +10 кіло
НаливайКа
• 09 марта в 12:41
Ответ дляБелоснежко
Який вік у вас?
28 років ((
ЗаведУющая• 09 марта в 12:42
Ответ дляБелоснежко
Який вік у вас?
У мене фігура не груша, але попа теж стала якоюсь пласкою
Белоснежко• 09 марта в 12:45
Ответ дляНаливайКа
28 років ((
Тоді худніть + спорт. Зайва вага дуже впливає (негативно) на гормональний баланс. Думаю, звідти і проблема
Сиджу тихенько• 09 марта в 12:47
У меня 100-70-100 и тоже попа стала квадратом каким-то. Наросли верхние уши, которые от талии, округлость сзади пропала. 🙄 +12 кг.
НаливайКа
• 09 марта в 13:03
Ответ дляЯ тут Живу
Все запливло
Напевно, що запливло. Цікаво якщо схуднути чи буде ще гірше чи повернеться як до
Добра, коли сита!• 09 марта в 13:08
Я груша і попа була дуже рівна в мене. Довелось йти качати в зал. Зараз гарна , прям кругленька.
празники не помню• 09 марта в 13:15
Ответ дляНаливайКа
я так розумію ви зараз хочете від нас письмових гарантій зі штрафними санкціями
Укр_жіночка• 09 марта в 13:29
Сначала нужно найти причину, почему поправились. И уже от причины смотреть, как поступить, всегда есть несколько путей. Я думаю, питание и спорт -это база, основа. В любом случае нужно тогда в зал или дома тренироваться + следить за питанием, кушать 5-6 раз в день, не пить газированные напитки, не ходить в макдональдс. Я думаю,можно похудеть и улучшить состояние попы.
Нульовий сантиметр• 09 марта в 15:58
Ответ дляAmalia_Ke
Треба качати попу, шоб вона пласка не була
А як її качати щоб була персик?
Я тут Живу• 09 марта в 17:04
Ответ дляНаливайКа
Гірше точно не буде.