Незламна Україна• 09 марта в 12:46
Привіт, полізнозники. Ну що...почалось?! Які каплі для очей від свербежу порадите?
Люблю порядок• 09 марта в 12:48
Шо, и вас пылевая буря накрыла уже?
Сочувствую. Я обычные увлажняющие капли капаю. С утра сегодня чешусь.
Незламна Україна
• 09 марта в 12:51
Ответ дляЛюблю порядок
Шо, и вас пылевая буря накрыла уже?
Вийша надвір і це просто жах. Очі червоні, аж роздерти хочеться. З носа пливе. Горло розриває від сверблячки.
Незламна Україна
• 09 марта в 12:52
Ответ дляЗабризкана водою
У меня лекролин
Сьогодеі спробую, дякую
Люблю порядок• 09 марта в 12:54
Ответ дляНезламна Україна
А я возле окна кофе пила и вот сижу теку теперь тоже.
Перекус беру завжди• 09 марта в 12:56
Рекомендую асіт,донька ходила з опухлими очима,весь час кров з носа йшла через виснажену слизову. На асіт геть пройшли симптоми. Нормальна весна.так,це не дешево. Але весь час сидіти на авамісі і ринті і пити пігулки,які викликають сонливість,це теж не дуже добре,та і не помагало сильно,так,трохи симптоми знімало. На асіт абсолютно нормальний стан
Чарочка діда• 09 марта в 12:59
Ответ дляПерекус беру завжди
А що це, поясніть ,будь ласка. Син страждає
Незламна Україна
• 09 марта в 12:59
Ответ дляПерекус беру завжди
2 роки проходила. Мені недопомогло. На 3 не захотіла, бо результату 0.
Ви скільки разів асіт проходили?
Перекус беру завжди• 09 марта в 13:28
Ответ дляНезламна Україна
Ви скільки разів асіт проходили?
Рік донька ходить
Умничка-помощничка• 09 марта в 15:46
Шо вже? А я думаю шо мене так рано накрило? На новий ополіскувач грішила, а виявляється вже понесло пилок…
Незламна Україна
• 09 марта в 17:47
Ответ дляУмничка-помощничка
Вже....