ЛюбимаЯНЬ• 56 минут назад
Фешн из май профешн
Потребую апгрейду• 52 минуты назад
Я этот мем дочкам объясняла, в итоге уже 2 серии посмотрели и они хотят дальше
ЛюбимаЯНЬ
• 52 минуты назад
Ответ дляПотребую апгрейду
😁😁😁
Садоводница• 52 минуты назад
Да. Сейчас мода отстойная. Все ходят как попандопало в этих квадратных пальто и широких джинсах))))
ЛюбимаЯНЬ
• 51 минуту назад
Ответ дляСадоводница
Дааааа😅
Невісточка ж• 51 минуту назад
Ответ дляСадоводница
То ли дело в 2005))
Невгамовна шахиня• 50 минут назад
Ответ дляНевісточка ж
То ли дело в 2005))
Як згадаю ті шпилякі і гострі носи на взуті, шкіряні піджаки, кльош від коліна, короткі джинсові спідниці і все в облипу. Бррр, як страшний сон
Садоводница• 50 минут назад
Ответ дляНевісточка ж
То ли дело в 2005))
Уже не помню какая тогда была мода.
Садоводница• 48 минут назад
Ответ дляНевгамовна шахиня
О, точно. Длинные острые носы на обуви это был треш)) кожаные пиджаки любила, клеша тоже) и пара классных коротких джинсовых юбок у меня была.
Невгамовна шахиня• 48 минут назад
Ответ дляСадоводница
Зараз відмінна мода, дуже комфортна. Можна і кроси і шпильки, і в облипку і мегаовер - кому що пасує і подобається.
А не як раніше - всі на шпиляках і в облипку ультраміні
Садоводница• 47 минут назад
Ответ дляНевгамовна шахиня
А мне сейчас не хватает изящных вещей в магазинах. Всё не нравится. Всё квадратное.
Невгамовна шахиня• 47 минут назад
Ответ дляСадоводница
Кроси були в основному для спорту. Ніхто в них не ходив, тим більше під сукню. Я весь універ вілкатала а шпильках, по всьому місту на громадсьому, дурне
ЛюбимаЯНЬ
• 46 минут назад
Ответ дляНевгамовна шахиня
И я 😅 всегда была при параде)))
Винник• 46 минут назад
Ответ дляСадоводница
И дедовы босоножки
Невгамовна шахиня• 45 минут назад
Ответ дляСадоводница
Чому? Є на будь-який смак. Купити той же лонг слім і спідницю чи прямі брюки. Суконь на любий смак і фасон валом
Садоводница• 44 минуты назад
Ответ дляНевгамовна шахиня
И я) шпиляки были высоченые и я в них весь рабочий день спокойно работала. Сейчас уже не могу носить даже менее высокие шпильки . Старость не радость))) хотя, более устойчивый каблук ношу.
Невгамовна шахиня• 43 минуты назад
Ответ дляСадоводница
Я весь день в універі, до 16-17, а потім ще на побачення або з подругами десь і ото все на шпиляках
Садоводница• 43 минуты назад
Ответ дляВинник
И дедовы босоножки
Ой, я прям умираю от смеха когда люди нахваливают в темах эти ’дедкины тапки’ по типу лоро пиано)))
Невгамовна шахиня• 42 минуты назад
Ответ дляСадоводница
В мене від еко лофери чи мокасіни,хз як називаються. Але мегазручні, хоча і не дуже гарні з виду. Я вже обираю комфорт, а не тільки зовнішній вигляд
Садоводница• 42 минуты назад
Ответ дляНевгамовна шахиня
Может я не там ищу. Ничего не вижу нормального. Но я бываю только в хм, кунде и других обычных сетевых. Из нормальных платьев только одно нашла у манго.
Садоводница• 41 минуту назад
Ответ дляНевгамовна шахиня
Я стараюсь совмещать. Пробовала покупать чисто для комфорта - валяются, не ношу.
Невгамовна шахиня• 37 минут назад
Ответ дляСадоводница
О, я взагалі каблуки не ношу років 10 ніякі, максимум танкетка чи щось стійке широке до 5 см. Знайшла на фотосесію на шафі замшеві туфлі, не шпилька, але тоненький каблук см 7-8. Короче, стояти в них я могла красіво, ходити ні, на півзігнутих
Невгамовна шахиня• 34 минуты назад
Ответ дляСадоводница
Ну в мене з зари купа лонгів в облипку, штанів там повно на будь-який смак і спідниць також. Сукні в зарі якщо міні, то мені закороткі, я 172, а довгі є гарні варіанти. А сукні, не повірете, найвдаліші були куплені в секі
Невгамовна шахиня• 32 минуты назад
Ответ дляСадоводница
В мене зараз звичне повсякденне - кроси, зимові череики - ессо, нью беленс. З парадового є шкіряні черевики на грубшій підошві естро. Довгі труби осінні і зимові, майже ботфорти, шкіряні, класика без каблуеа, їм років по 5 точно є. Але я працює віддалено.