Feel good• Изменено 09 марта в 14:24

Антиукраїнські настрої в США: Трамп масово змінює ситуацію

Дональд Трамп знаходить дедалі більше підтримки для свого курсу щодо України. Нове опитування CNN підкреслює, що він користується високим рівнем схвалення після публічного приниження президента Володимира Зеленського перед камерами Білого дому. Хоча політики ЄС приголомшені новим пропутінським курсом президента США, все більше американців погоджуються з цим.

Опитування, ймовірно, стане попутним вітром для Трампа та його віце-президента Джей Ді Венса, щоб продовжувати в тому ж дусі.

Трамп впливає на настрої в США: Все більше людей скептично ставляться до України
Наприклад, 41 відсоток опитаних американців зараз вважають, що підтримка США Україною проти путінської Росії заходить занадто далеко. Однак на початку війни у ​​2022 році ця цифра становила лише 7 відсотків. Серед республіканців, тобто електорату Трампа, 62 відсотки зараз вважають, що допомога США занадто велика.

Також різко впала репутація Зеленського в США. Лише 48 відсотків впевнені, що українці чинять правильно, коли йдеться про глобальні наслідки війни в Україні. Три роки тому його підтримували 72 відсотки. Серед республіканців лише кожен третій (32 відсотки) вважає курс Зеленського правильним.

Жорстка критика Трампа на адресу Зеленського та його публічно висловлені побоювання, що він веде світ у Третю світову війну, вочевидь, приносять свої плоди. Зміна кривдника і жертви! Вітер у США змінюється, як того хоче президент Трамп.

Нещодавно, згідно з опитуванням CNN, 78 відсотків підтримали б мирну угоду між Росією та Україною. Тому в США яскраво виражене бажання швидкого миру в Європі. Однак у цьому опитуванні не ставилося запитання, чи може це також бути мирна угода між Трампом і Путіним через голови українців.

https://www.msn.com/de-de/nachrichten/other/anti-u...
lilu1990• 09 марта в 14:52
Та забудьте ви за те сша. Вони виходять з нашої війни
Olvia1987• 09 марта в 14:52
Ответ дляlilu1990
Трусливо бегут
diamond_shop• 09 марта в 14:54
Ответ дляOlga_72
Скоріше Маск козел, що таким був завжди, а Трамп стариган з поганою пам´ятью.
там уся шобла кончена - подивіться на Венса, Рубіо, Волца! а Келог який типу був таким притомним заявив, що Україну треба привести до тями як віслюка, вдаривши дошкою по носі, це нормально?

всі дуполизи там тільки й думають що про свої посади
Наташа_32• 09 марта в 14:54
Ответ дляOlvia1987
Думаете,если США перестанут спонсировать,война ещё так долго продлится?
Так это и был ’мирный’ план старого маразматика из Белого дома.
Не дать Украинцам оружие, и они перестанут воевать. Тогда птн-птх двинет через всю Украину на Европу и дело сделано. Украина и Европа у трампона в кармане.
Renesmeе 16• 09 марта в 14:54
Ответ дляНаташа_32
Вы видели, куда дроны русни уже начали пулять? Горели газохранилища в И-Франковской и Тернопольской областях.
У мене електро все
lilu1990• 09 марта в 14:54
Ответ дляOlvia1987
Трусливо бегут
Маск уже старлінки шантажує відключити

Смысла не бачу їхати в Аравію. Імітація діяльності. Тільки повітря літаками псують
diamond_shop• 09 марта в 14:55
Ответ дляНаташа_32
Если, а не дай бог, трапон доведёт, что из-за его мансов Украина не выстоит и итн-птх пойдёт через всю Украину на Европу, ох трампону и маску скажут все ’большое спасибо’! А те же компании США кормятся из Европы. Русаки даже не скрывают своего интереса к отдельным европейским странам, и лавров в открытую сказал - что целью сво есть полный захват Украины.
цікаво хто Вам наставив рука-обличчя? хоча.. русня тут пасеться аж гай шумить
Наташа_32• 09 марта в 14:55
Ответ дляRenesmeе 16
У мене електро все
Это ещё уязвимей. Веерные отключения, и не сварить кушать, не обогреться, не помыться.
diamond_shop• 09 марта в 14:55
Ответ дляOlvia1987
не сподівайтеся навіть, що українці здадуться
Yuljwa• 09 марта в 14:56
Ответ дляOlvia1987
Трусливо бегут
А чего и кого им бояться?
Меняют полностью свою внешнюю политику, уже начинаю верить, что технофашист Ярвин действительно идеолог команды Трампа.

Они же от всех союзников отворачиваются, - ЕС, Канада, Япония, дате Израиль (ведут сепаратные переговоры с хамасовцами).
Апель-синка• 09 марта в 14:56
78 відсотків підтримали б мирну угоду між Росією та Україною///

Так у нас бы 100% украинцев поддержали бы мирный договор. На наших условиях конечно же.
diamond_shop• 09 марта в 14:56
Ответ дляlilu1990
Маск уже старлінки шантажує відключити

він вже шантажував, що я пропустила знов?
Наташа_32• 09 марта в 14:56
Ответ дляdiamond_shop
Тут есть русня?! Где, кто?!!
diamond_shop• 09 марта в 14:56
Ответ дляАпель-синка

отож!
lilu1990• 09 марта в 14:57
Ответ дляdiamond_shop
А хто нам дасть?

🥴 Для Європи безпечніше, якби війна в Україні тривала ще 5 років, – голова німецької розвідки.

росія захоче випробувати єдність країн Заходу та дієвість 5-ї статті НАТО, яка передбачає, що напад на одну з країн-членів вважають нападом на всіх. Якщо війна закінчиться до 2029-2030, рф може стати загрозою для Європи.
Renesmeе 16• 09 марта в 14:57
Ответ дляdiamond_shop
Вчора читала в новинах що вже три європейські компанії пропонують свої послуги замість старлінк.
Правда пишуть що у нього з європейцями контракти, так що можуть і засудити якщо порушить умови
lilu1990• 09 марта в 14:57
Ответ дляdiamond_shop
Уже прямо шантажує. Без посередників і третіх ліц
lilu1990• 09 марта в 14:58
Ответ дляdiamond_shop
У вас хтось воює? Уже немає бажаючих
diamond_shop• 09 марта в 15:00
Ответ дляlilu1990
так компанія Старлінк заявляла що виконуватиме контракти, я так розумію, він там в одне лице все не вирішує
lilu1990• 09 марта в 15:00
Ответ дляdiamond_shop
Най європейці тепер воюють з росією. Закалібали
diamond_shop• 09 марта в 15:00
Ответ дляlilu1990
У вас хтось воює? Уже немає бажаючих
що за дурне питання? з початку війни воює й не один
Witty• 09 марта в 15:00
146% підтримки. Вірю, я повірив
Хтось активно вчиться у ’старшого брата’
Make Vladimyr great again
Наташа_32• 09 марта в 15:01
Ответ дляlilu1990
А хто нам дасть?

Трампон же для чего хочет покинуть НАТО!? Что бы не давать свои средства вооружения, деньги и не было упрёков, что он за птн-птх. С ним он воевать не будет. Трампон вообще желает оставить Украину без средств точного наведения, спутниковой связи, боеприпасов, ракет мин к оружию, запасных частей к технике из США!
ТРАМПОН-КОЗЁЛ!
Я лично уже месяц продукцию США не покупаю!
Natal_ka91• 09 марта в 15:02
Ответ дляНаташа_32
Смеётся тот, кто это делает последний) США сейчас уже не до смеха. Они останутся в банкротах. Им должны, а не платят, и не заплатят. Никто им ничего уже не должен!
США? Смішно.
Наташа_32• 09 марта в 15:03
Ответ дляRenesmeе 16
Но, вся система наведения Patriot, Himars привязана к GPS через этот долбаный Starlink! Беда в том, что всё это с другими системами работать не будет. США всё подвязали к себе.
Манула• 09 марта в 15:03
Ответ дляLudaSHS
Скільки галасу у Венса через той мітинг біля його дому, тому думаю правильно роблять що мітингують, це дійсно інструмент.
В аках Венса в мережах шабаш таких як він , він там купається в своїй ванні з оплесками.
А ось мітинги і на вулицях це зовсім інше, ніж писанина в мережах, які курують його кореші. , і в змі, що отримують Темники з Білого дому.
Посміялася сьогодні з ображеного Трампа, який охолов до короля Чарьза.
Боже які вони піпікнуті.
Дорослих в сша майже не лишилося? Всі грають в дудку трампа. І олігархів.
Не дивились вчора Портнікова у Соколової про трампа-бджолину матку у вулику? Це шедевр
Olvia1987• 09 марта в 15:03
Ответ дляНаташа_32
А вы хотели бы,чтобы Украина бастионом стояла,оберегая Европу от невзгод?
Наташа_32• 09 марта в 15:04
Ответ дляNatal_ka91
США? Смішно.
Посмотрим. Платить им никто не будет! Украина уж точно!
Olvia1987• 09 марта в 15:04
Ответ дляdiamond_shop
Как пожелаете
Natal_ka91• 09 марта в 15:04
Ответ дляRenesmeе 16
Ну що ви не знаєте, українські олігархи, Маск уже ж сказав 😂
Смішно-не смішно, а у його пості явно заклик і шантаж олігархам, щоб ті були проти політики Зе. Інакше - санкції. А олігархи виберуть свої шкурні інтереси