В курсі діла• 09 марта 2025
Подобаються авокадо і маслини, це вже зрілість?
Що відбувається? Раніше терпіти не могла маслини (ці чорні солоні незрозумілі штуки) та авокадо (взагалі не розуміла, що воно таке, та чому так дорого). А зараз можу банку маслин злопати та авокадо зʼїсти, наче яблуко (без нічого, без ніяких там салатів чи закусок). Що це таке? Це жесть якась. Це я з дівчини перетворююся на жіночку у віці? Звісно, мінус цих змін - то ціна на ці смаколики.
Кумася• 09 марта 2025
Если это так, то значит, мне надо радоваться? Не такая я и старая) Терпеть не могу ни маслины, ни авокадо.
В курсі діла
• 09 марта 2025
Ответ дляКумася
Так, вітаю.
В курсі діла
• 09 марта 2025
Ответ дляКотомафия
Так, це вік. Дітки таке не їдять, от ви і стали дорослою.
Жесть. Але дякую.
В курсі діла
• 09 марта 2025
Ответ дляБентливуман
Да. Старость. И лишний вес. Столько есть.
Та що там їсти? Ви ті баночки бачили з маслинами? А авокадо взагалі ні про що
В курсі діла
• 09 марта 2025
Ответ дляКотомафия
А в чому жесть?
Та хотілося побігати ще юною принцесою, а не тягтися до маслин
В курсі діла
• 09 марта 2025
А що клоун в цей темі робить? Так і не розумію, клоун це ок чи геть погано?
В курсі діла
• 09 марта 2025
Ответ дляВерСаСе
А які маслини любите?
Чорні без кісточок. Часто обираю по ціні. Вподобань по виробнику нема. Головне, щоб без усіляких начинок.
В курсі діла
• 09 марта 2025
Раніше думала, що маслини - то для бабусь. Вибачте, якщо когось образила. А тепер ось і я в клубі дорослих дівчат.
ВерСаСе• 09 марта 2025
Ответ дляВ курсі діла
Вялені спробуйте. Вони найкращі. Взагалі відірватись не можна. В мене турецькі найулюбленіші
Верочка 100%• 09 марта 2025
ніякої привязки до малин та оливок ) Я їх люблю з дитинства, коли вдома стояли великі жестяні банки і їж стільки влізе. Племінник теж з років трьох за маслинами сходить з розуму ) А авокадо як не розуміла ніколи, так і в 40+ нерозумію ні в яких варіантах
Бентливуман• 09 марта 2025
Ответ дляВ курсі діла
Не видела, теоретизирую. Ведь откуда мне знать как выглядят баночки и авокадо.
В курсі діла
• 09 марта 2025
Ответ дляВерСаСе
Які, трохи не зрозуміла?
Бурундучиха• 09 марта 2025
Мне уже 41, но до сих пор не люблю) хотя уже не испытываю отвращения, как это было в молодости. Я еще в пути, короче)) я про маслины. Авокадо норм.
Наивная Хо• 09 марта 2025
Ну я маслини полюбила років в 25, авокадо нещодавно. То я виходить і молодою не була, зразу бабця.
Алина-1240• 09 марта 2025
Фу..я их никогда не любила...если авокадо просто бесвкусная маслянистая картошка,то оливки и маслины гадостные,на вкус мразость и запах какашек
Щедрик• 09 марта 2025
Ответ дляБентливуман
Та ладно старость. Я авокадо в 47 только попробовала впервые, сейчас ем его ежедневно практически
Вешу 53 кг - не старая, не толстая
Love_Love_Love_• 09 марта 2025
Ответ дляВ курсі діла
Що ви несете ?
Перепрошую.
Почитайте хоч склад авокадо і маслин
Перепрошую. Почитайте хоч склад авокадо і маслин
Роздратована шкіра• 09 марта 2025
Ответ дляВ курсі діла
Бедные греки)