Хочу на Балі• 09 марта 2025
А що буде з ЗСУ та ветеранами в разі капітуляції?
От припустимо що здалися, як путін мріє. Що буде з діючими та колишніми військовими нашими?
Ответ дляАпель-синка
Думаю, целыми семьями в Сибирь вышлют, лес валить.
Историю про Гулаги и Сибирь уже все резко забыли?
Или как неугодных людей в тюрьмах гноили и до смерти забивали или расстреливали?
Вони скористаються всіма засобами. Товарний вагон, щ якого вийдуть в кінці шляху 4 з 10, яких кинуть в тайзі помирати, той же розстріл по суті.
L-i-s-a-92af• 09 марта 2025
Ответ дляНатусик Я
Мій син в 8- му класі зараз по історії проходить Полтавську битву.Коли гетьман Мазепа і швецький король проти московії клятої.Потім , після поразки, кацапье знищило Батурин ( резиденцію гетьмана) і біля 30 тис козаків.Просто вирізали всі родини, засилали на ті болота.Ні чого в тих тварюк проклятих не зміниться.
І це повторювалося багато разів в українсько-москальських стосунках
Апель-синка• 09 марта 2025
Ответ дляlus_so
Я про это и говорю. И про массовые выселения целых народов (татар, украинцев и пр.) с родных мест в глухую Сибирь. У скольких семей в роду есть не вернувшиеся оттуда, не выжившие, умершие по пути туда или там... Слишком короткая память что ли?
Perfect look• 09 марта 2025
Ответ дляРеверанс
Списки Портнов писав не зря.При владі ті ж.І в ясна з проросійськими опжз
Какие списки он писал ? Для кого ?
Ирина-bbd0• 09 марта 2025
Ответ дляАпель-синка
Да там с памятью специально всё плохо у кацапов
И такого в интернетах тыщи материалов
Да уж.наша украинская толерантность с нами таки злую шутку играет
И такого в интернетах тыщи материалов
L-i-s-a-92af• 09 марта 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
L-i-s-a-92af• 09 марта 2025
Ответ дляолена олена
Я живу в Києві. В моєму оточенні дуже багато чоловіків - друзі, колеги, батьки дитини в класі, чоловіки подруг. Жоден з них не постраждав від тцк. Більше того, жоден з них не мобілізований.
А у вас?
Сьогодні чудова погода була.Гуляли з дітьми в міському парку.Чоловіків- сотні
Coffee is Love• 09 марта 2025
Ответ дляNerses
Пока речь идёт не о капитуляции. Сейчас хотят Херсон и Запорожье.
А ще роззброєення, щоб пізніше забрати решту
Ирина-bbd0• 09 марта 2025
Ответ дляNerses
Всего лишь?
L-i-s-a-92af• 09 марта 2025
Ответ дляVika-N
Ви ще не знаєте і ніхто не знає, чим для українців обернеться такий мир. Можливо, буде ще гірше, ніж зараз
100%
Ответ дляАпель-синка
Їм в тіктоке не показували, і в шортсах на ютубі теж і в вайбер-групі про ссср такого не пишуть - значить цього не було. Карасі, з пам´яттю 30 сек.
L-i-s-a-92af• 09 марта 2025
Ответ дляКудесница полесья
Удалено администрацией...
L-i-s-a-92af• 09 марта 2025
Ответ дляКудесница полесья
Що може вже бути гірше?
Ваші москальські пики в наших українських містах-то найгірше,що можна уявити
L-i-s-a-92af• 09 марта 2025
Ответ длязона_комфорта
Странно, как такое здесь может происходить? Ведь это форум где можно высказать свою точку зрения, не боясь быть оскорблённым, где запрещено агрессивное отношение к юзерам, даже если их мнение не совпадает с толпой.
Ні,це УКРАЇНСЬКИЙ форум,де заборонено поширювати москальську пропаганду!
А ви не в курсі прийшли?
L-i-s-a-92af• 09 марта 2025
Ответ дляCoffee is Love
То може ви якраз і не в Україні?
Бо я щось навколо не чую того, що ви нам тут намагаєтеся донести.
100% раша гній
L-i-s-a-92af• 09 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Ви звідки знаєте
У вас інтернет відсутній?
Є безліч інформації і тексти і відео і в ООН в тому числі зафіксовані злочини і міжнародними організаціями.
Perfect look• 09 марта 2025
Ответ дляРеверанс
Для Зеленського.І росіян.Погугліть.Андрій Портнов-розстрільні списки.
Если это правда, то почему оно еще на свободе. Он был мне всегда мерзок, а теперь максимально отвратителен
L-i-s-a-92af• 10 марта 2025
Ответ дляАпель-синка
Ні,то нащадкам тих,кого заселили в хати українціа тепер зручно’ не пам´ятати’
L-i-s-a-92af• 10 марта 2025
Ответ дляNerses
Всього лише,так?
Хай всі зберуть пожитки і йдуть по-світу з Херсона і Запоріжжя
якихось пару мільйонів,так?
Або аквафреш зустрічають
Brisa de mar• 10 марта 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Саме так і це огидно.
Бо всі чоловіки з окупованих територій мають бути або в ЗСУ,або в раші.
Удалено администрацией...
L-i-s-a-92af• 10 марта 2025
Ответ дляBrisa de mar
Удалено администрацией...
L-i-s-a-92af• 10 марта 2025
Ответ дляNerses
Никто на это не пойдет в Украине. Пока(
Сподіваюсь,що так.
Бо той ’ мир’ буде кривавішим,чим теперішня війна.
Brisa de mar• 10 марта 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...