хутряна володарка• 09 марта в 22:03
Кто красит волосы в рыжий, медный. Посоветуйте краску.
Тут надолго• 09 марта в 22:10
Боже) только вышла с него. 18 лет выбирала рыжий. Тошнит от него. Вам удачи!
Молчунья• 09 марта в 22:10
Я крашусь Igora Royal, смешиваю в разных пропорциях 7-77,8-77 и 6.88. Рыжих оттенков очень много, я нашла свой .
хутряна володарка
• 09 марта в 22:18
Ответ дляМолчунья
Спасибо
Так точно!• 09 марта в 22:43
Barex серия Permesse, ecли поярче, то серия Joc. Nook тоже красивые оттенки рыжего и медного.
хутряна володарка
• 09 марта в 22:50
Ответ дляТак точно!
Спасибо
Танцепесенная• 10 марта в 02:06
Я більше 20- ти років фарбуюсь в рудий колір. Спочатку треба трохи висвітлити волосся- це обов´язково повірте. Я багато разів була в салонах ще тоді, як хотіла рудий колір. ніхто не зміг з перукарів вийти на рудий. Я тоді ще в магазині поацювала. І от прийшла покупець, а в неї рудий колір- очей не відірвати. Ну я і спитала як це зробити. Тому спочатку трохи висвітлити. В ті часи я висвітляла Супра до жовтого кольлрпу. Після цього змішувала декілька кольорів. Тоді був Лонда колор. Зараз фарбую Лореаль Перференс 74 або 78 і добавляю коректор 44 ( рижий)від Естель. Але коректор вже закінчується і немає де купити, бо він з країни ворога. Купила коректор інтенсивно- мідний другої фірми, але ще не користувалась.
хутряна володарка
• 10 марта в 09:59
Ответ дляТанцепесенная
Дуже Вам дякую.