Слоник-тоник• 10 марта 2025

Посоветуйте крем для лица

Увлажняющий, до 1000 грн
Малая еще та• 10 марта 2025
Тут радили Крістіна
Горня капучіно• 10 марта 2025
Мне очень понравился 500грн
17bob• 10 марта 2025
Ответ дляМалая еще та
Тут радили Крістіна
Да. Пользовалась єтим, покупала на проме. там можно купить 20 мл, 30мл, 50 мл.
https://eva.ua/ua/pr326454/
и, очень хороша ємульсия, купила на пробу у косметолога, понравилась

https://prom.ua/p2026803014-complexion-repairing-m...
Поліцейський патруль• 10 марта 2025
Ответ дляГорня капучіно
Мне очень понравился 500грн
Обожнюю цю фірму вже багато років! Майже всі креми просто супер!
hrystia• 10 марта 2025
До 12 березня можна під -20% купити. Це з Айхерб. Маю ще пару нічний цієї марки. Подобається.
dorik• 10 марта 2025
Ответ дляhrystia
Він легкий? Це ліфтінг,а просто зволожуючийчи поживний в них є, ви користувались?
hrystia• 10 марта 2025
Ответ дляdorik
Там різні є. Є з вітаміном С у жовтій баночці. Коліжанка брала, їй сподобався. В мене є ще цієї марки легкий лосьйон для обличчя з спф 18. Всі креми легкі на обличчі.
Горня капучіно• 10 марта 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
Я только купила 2- ю баночку, но реально хороший крем.