Поумничка• 24 апреля в 14:43
Косметика DR.spiller
Косметолог порадила придбати піну для очищення від бренду DR.spiller,сказала що також не погана від medik8
Шкіра чутлива,але з розширеними порами недавній період
Та дивлюсь я на ціну і щось геть не бюджетно!
Хто користувався як вам?
Чи є більш бюджетні та хороші засоби?
Хто користувався як вам?
Чи є більш бюджетні та хороші засоби?
неДоПриличий• 24 апреля в 14:45
Спросите у косметолога аналоги, и скажите прямо что нету таких денег она вам может что то бюджетное подберёт, или забейте в чат GPT и попросите найти аналог этого средства
ротцвеники• 24 апреля в 14:45
Скажу, що пінка має бути просто комфортною і не стягувати. Її єдина задача очищувати. На якість шкіри впливу немає
НетЕщеНаверное• 24 апреля в 14:46
Автор, др.Шпілер хороша косметика, вам тієї піни майже на рік вистачить, ціна нормальна
Трільчиха• 24 апреля в 14:46
Ой, ну ви як маленька. Як раз засіб для очищення може бути простим, недорогим. Його головна функція очищати. І не сушити. Все. Зволоження, живлення, помʼякшення чи анти вікова дія то вже функція кремів та сироваток. От на них точно економити не треба
НетЕщеНаверное• 24 апреля в 14:49
Ответ дляТрільчиха
Я б не сказала, засіб для очищення теж має бути хорошим.
Трільчиха• 24 апреля в 14:50
Ответ длянеДоПриличий
Мені іноді здається, що косметологи навмисно радять дорогу косметику, щоб на тлі цін на косметику ціни на послуги косметолога не здавалися дорогими. І головне аргумент залізобетонний - ви витрачаєте на себе
Трільчиха• 24 апреля в 14:51
Ответ дляНетЕщеНаверное
Так, він має гарно очищати. Це його основна задача. Звісно що дитяче мило теж гарно змиє макіяж, але буде сушити. Тому і кажу, що вмивалка має очищати і не сушити
Поумничка
• 24 апреля в 14:59
Ответ длянеДоПриличий
Я запитала що може сказати за умивалку від Bioderma вона все ж таки більш бюджетна і бачила хороші відгуки про неї.Косметолог сказала що може не підійти так як в мене чутлива шкіра і може пересушувати,вона більш краща для комбінованої та жирної .А в цих що радила вона кращий м’якший склад і очищення
Якось так
Поумничка
• 24 апреля в 15:00
Ответ дляНезнакомлюся
Біодерма гель рожевий
Я запитала за цей гель,сказала що може не підійти через чутливу шкіру,вона більш агресивна за ці що порадила косметолог.
Поумничка
• 24 апреля в 15:02
До цього користувалась звичайною умивалкою корейською з EVA.
неДоПриличий• 24 апреля в 15:02
Ответ дляПоумничка
Якось так
Значит чат GPT вам в помощь. У меня косметолог подбирала мне уход из тех средств которые я могла себе позволить финансово. Она сразу спросила сколько я могу потратить на косметику для ухода, так как сейчас времена такие что не у всех финансы большие.
неДоПриличий• 24 апреля в 15:05
Ответ дляПоумничка
Якось так
Попробуйте посмотреть фирму CeraVe у меня эмульсия для умывания их, когда была пересушена кожа очень помогло хорошо увлажнить.
Видна міленіалка• 24 апреля в 15:06
Я бы не покупала такую дорогую пенку. Лучше вложитесь в крем, сыворотку. Для своей чувствительной кожи беру пенку SoonJung Etude, а вечером перед ней гидрофильное масло Manyo Pure. Вообще подсела на корейскую, считаю что она одна из лучших для чувствительной кожи. Разница спустя 3 месяца прям очень заметная.
Поумничка
• 24 апреля в 15:08
Ответ длянеДоПриличий
Дякую вам,не підскажете яка саме емульсія?
Поумничка
• 24 апреля в 15:09
Ответ дляВидна міленіалка
Дякую за відгук!Перегляну
неДоПриличий• 24 апреля в 15:11
НеВРотик• 24 апреля в 15:13
Ответ длянеДоПриличий
Такая у меня.
Вот эта не подходит для чувствительной кожи, она может щипать если есть особо чувствительные участки
НетЕщеНаверное• 24 апреля в 15:56
Ответ длянеДоПриличий
Такая у меня.
В мене донька-підліток такою користується, їй дерматолог порадив
Незнакомлюся• 24 апреля в 16:14
Ответ дляПоумничка
Він для чутливої шкіри.