Пульт от линолеума• 10 марта в 09:53
Парфуми дівчинці 14 р
Порадьте парфуми на подарунок. Колись тут радили zara як вони?
Пульт от линолеума
• 10 марта в 09:56
Ответ дляЦідило правди
Треба щоб вона вибрала. Їй може не сподобатись.
Їх не має де обирати. Думала через інтернет замовити. Можливо є якісь універсальні аромати. Не важкі
Шукаю трусики• 10 марта в 10:00
Спішу - перекидаюсь• 10 марта в 10:05
Моей нравится Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Moschino Funny
Бегущаяпо• 10 марта в 10:11
На такий вік можна по стандарту , взяти москино фанни або той якісь - як на мене універсальні для підлітків , вони люблять таке
зара треба щоб сама обирала , моя вибрала орхід зара , я дихати не можу від них, сама б точно такі їй не обрала
Мама Чели• 10 марта в 10:15
Двом своїм донькам (вони правда менші, їм 10 і 12 років) купувала Marc Jacob’s з квіточками на закривачках. На майкапі на них були хороші знижки, не знаю, який у вас бюджет, але міні за два флакони вийшло приблизно 2500 грн.
Найменшій дитині брала Zara, але вона поки що не перебірлива, то їй сподобалися. Але Зару я брала з Холодного серця, це дійсно аромат для малечі