Пульт от линолеума• 10 марта в 09:53

Парфуми дівчинці 14 р

Порадьте парфуми на подарунок. Колись тут радили zara як вони?
Цідило правди• 10 марта в 09:55
Треба щоб вона вибрала. Їй може не сподобатись.
автор Пульт от линолеума • 10 марта в 09:56
Ответ дляЦідило правди
Їх не має де обирати. Думала через інтернет замовити. Можливо є якісь універсальні аромати. Не важкі
Ананомчикус• 10 марта в 09:56
Моя выбрала себе такие. Очень зашли ей.
Ананомчикус• 10 марта в 09:58
И ещё Bombshell VS
Заліковий троль• 10 марта в 09:58
Моя мои Libre пользует, у самой два сладеньких миста Вики.
Шукаю трусики• 10 марта в 10:00
Донці в 14 брала Аріана Гранде Світ Лайк Кенді. Але спочатку взяли відливант спробувати
Спішу - перекидаюсь• 10 марта в 10:05
Моей нравится Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Moschino Funny
Бегущаяпо• 10 марта в 10:11
На такий вік можна по стандарту , взяти москино фанни або той якісь - як на мене універсальні для підлітків , вони люблять таке
зара треба щоб сама обирала , моя вибрала орхід зара , я дихати не можу від них, сама б точно такі їй не обрала
Мама Чели• 10 марта в 10:15
Двом своїм донькам (вони правда менші, їм 10 і 12 років) купувала Marc Jacob’s з квіточками на закривачках. На майкапі на них були хороші знижки, не знаю, який у вас бюджет, але міні за два флакони вийшло приблизно 2500 грн.
Найменшій дитині брала Zara, але вона поки що не перебірлива, то їй сподобалися. Але Зару я брала з Холодного серця, це дійсно аромат для малечі
Г@Л@В@ломка• 10 марта в 10:37
Зара або ведмеді москіно.