Репетиторша• 10 марта 2025
Чого він трясеться? Дивні зміни з моїм директором. Я подобаюсь?
Звільнився попередній директор, прийшов інший.
7 березня. Він мені каже ʼпоїхали торт виберемо дівчатам в честь святаʼ
Ну я поїхала. Їдемо, і він починає говорити якусь маячню..задає тупі питання, щось жартує. Я витріщаюсь.
Заїхали, пішли курити.
Куримо, він запитує про мене. Пішли на каву. Попили. Він заплатив. Відкриває мені двері.
Пішли за тортами, говорили і говорили . Купили.
Сіли в машину, їдемо в офіс.я дивлюсь у вікно, він голову на мене скручує. І тут його починає трясти і він заїкаючись запитує чи не хочу я кудись піти після роботи. Я роблю вигляд, що не чую.
Він повторює вдруге. Робить компліменти. Я мовчу. Він повторює втретє. Я мовчу. Задає якесь питання абсолютно тупе, безглузде питання ʼні про щоʼ , я відповідаю. Він після мого мовчання став сумним. Занесли торти, віддали секретарці і він поїхав по справам.
Говорили сьогодні по роботі - з усім погоджується, ʼдобре, Катюшаʼ і голос такий лагідний…ну неочікувано від нього.
Що з ним?
Заїхали, пішли курити.
Що з ним?
Ашотакоя• 10 марта 2025
Только не вздумайте искать подтекст в этом.
Был такой же, я думала он немного стесняется, что это я нравлюсь. Ничего подобного! 😠
Он меня отшил, грубо и резко 🫠
Думаю это раздражение на меня у него было, от того и трясло
Он меня отшил, грубо и резко 🫠
Бува і таке• 10 марта 2025
«ну я поехала..» а зачем?
потом пошли курить, потом еще что то.
если вам не нужно это общение, то почему не все равно что он чувствует.
выполняете свои должностные обязанности и расслабьтесь.
пусть мужчина найдет свое счастье.
потом пошли курить, потом еще что то.
пусть мужчина найдет свое счастье.
Ашотакоя• 10 марта 2025
Будьте с ним пожестче, скажите: что, влюбился? тогда гоу трахаться! сколько можно мять яйца?
Цідило правди• 10 марта 2025
Если нравится, почему б не пойти? Если есть у вас кто, зачем молчать - объяснили все и живете спокойно)
Кашпо• 10 марта 2025
Ответ дляКинДза
о рабочий тролик, каждый день новая работа и новый образ
Это не та дама, у которой все сотрудники мужского пола проявляют к ней симпатию (по ее мнению), а дальше ни шагу...
Кому там слова не давали• 10 марта 2025
а что у вас бы язык отвалился сказать, что не ищете сейчас романтики?
зачем притворяться глухой?
Репетиторша
• 10 марта 2025
Ответ дляКому там слова не давали
зачем притворяться глухой?
А он мне что, предлагал?
Дружная семейка• 10 марта 2025
О, давно вас не було. Взимку відпочивали? Довге волосся, товсті руки і короне:’ я ніпанімаю, що він хоче’. Могли б за зіму підготуватись краще.
Кому там слова не давали• 10 марта 2025
Ответ дляРепетиторша
А он мне что, предлагал?
. І тут його починає трясти і він заїкаючись запитує чи не хочу я кудись піти після роботи. Я роблю вигляд, що не чую.
Дружная семейка• 10 марта 2025
Ответ дляРепетиторша
А он мне что, предлагал?
Нафантазуйте самі, що вам там міг запропонувати уявний директор)))))
Кому там слова не давали• 10 марта 2025
Ответ дляДружная семейка
у нее еще за зиму пробки в ушах появились. Плохо слышать стала.
Дружная семейка• 10 марта 2025
Ответ дляКому там слова не давали
Може весняне у автора почалось. Осінь ми пережили , з її темами))))
Ашотакоя• 10 марта 2025
Ответ дляДружная семейка
а что тут понять? даже за жопу не хватал, шо там понять то можно?
Репетиторша
• 10 марта 2025
Ответ дляАшотакоя
Не хватав, але постійно намагався до мене притулитись і стояти поруч
ЗабежАЛОЧКА• 10 марта 2025
Ответ дляРепетиторша
А он мне что, предлагал?
А ви думали, що він вам скаже: Натаха, пропоную тобі 200 баксів пішли ахатись?
Ашотакоя• 10 марта 2025
Эволюция не очень пошла мужикам на пользу.
То ли дело в пещерном веке, понравилась самка, поймал ее и сношай сколько хошь, пока она верещит как сучька.
А то понапридумывали этикетов, ’а не изволите ли вы...сударыня...со мною пройти на променад?...’карета подана.
🎃🙄🥴😁🥲
Ашотакоя• 10 марта 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Вам людина задає питання, а ви як глухоніма, чи як це виглядає?
може вона і є глуха німа
ЗабежАЛОЧКА• 10 марта 2025
Ответ дляАшотакоя
може вона і є глуха німа
Та почула ж, що сказав за тортами їхати
Репетиторша
• 10 марта 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Ну виходить так і виглядаю
А що казати?
Він після того як перший раз сказав, а я промовчала, сказав ʼти робиш вигляд що не чуєшʼ
І повторив ще тричі
А що казати?
І повторив ще тричі
Ашотакоя• 10 марта 2025
Ответ дляРепетиторша
Два озабоченных задрота с травмами это клиника. Так и не поябуца.
Репетиторша
• 10 марта 2025
Ответ дляАшотакоя
🎃🙄🥴😁🥲
І не кажіть
Чесно, якби мені так прямо сказали - одразу пішла б
А так не ясно що хочуть від мене
ЗабежАЛОЧКА• 10 марта 2025
Ответ дляРепетиторша
Ну виходить так і виглядаю
А що казати?
І повторив ще тричі
А що казати?
І повторив ще тричі
А вам заціпило, чи у вас букви платні, сказати: Вась, ок