Репетиторша• 10 марта в 11:54
Чого він трясеться? Дивні зміни з моїм директором. Я подобаюсь?
Звільнився попередній директор, прийшов інший.
7 березня. Він мені каже ʼпоїхали торт виберемо дівчатам в честь святаʼ
Ну я поїхала. Їдемо, і він починає говорити якусь маячню..задає тупі питання, щось жартує. Я витріщаюсь.
Заїхали, пішли курити.
Куримо, він запитує про мене. Пішли на каву. Попили. Він заплатив. Відкриває мені двері.
Пішли за тортами, говорили і говорили . Купили.
Сіли в машину, їдемо в офіс.я дивлюсь у вікно, він голову на мене скручує. І тут його починає трясти і він заїкаючись запитує чи не хочу я кудись піти після роботи. Я роблю вигляд, що не чую.
Він повторює вдруге. Робить компліменти. Я мовчу. Він повторює втретє. Я мовчу. Задає якесь питання абсолютно тупе, безглузде питання ʼні про щоʼ , я відповідаю. Він після мого мовчання став сумним. Занесли торти, віддали секретарці і він поїхав по справам.
Говорили сьогодні по роботі - з усім погоджується, ʼдобре, Катюшаʼ і голос такий лагідний…ну неочікувано від нього.
Що з ним?
Заїхали, пішли курити.
Що з ним?
ЗабежАЛОЧКА• 10 марта в 12:22
Ответ дляРепетиторша
Не хватав, але постійно намагався до мене притулитись і стояти поруч
А ви що?
Ашотакоя• 10 марта в 12:22
Ответ дляРепетиторша
І не кажіть
Чесно, якби мені так прямо сказали - одразу пішла б
А так не ясно що хочуть від мене
А може він насміхається. Чи хоче з другом звести 😑
Ашотакоя• 10 марта в 12:23
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
А вам заціпило, чи у вас букви платні, сказати: Вась, ок
Написать на табличке? или телепатически передать?
75В• 10 марта в 12:24
Ответ дляАшотакоя
норм
не, для автора, оказывается, надо было, чтоб ее просто оприходовали в машине
Репетиторша
• 10 марта в 12:24
Ответ для75В
О так 😋
І бажано грубо) люблю таке)
ЗабежАЛОЧКА• 10 марта в 12:24
Ответ дляРепетиторша
Бо я не хочу нікуди з ним йти
А у вас платні букви, чи вам боляче язиком шевелити? Сказати, Вась, не хочу
Репетиторша
• 10 марта в 12:25
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Ну так він не Вася, а директор
Васі би я знайшла як відповісти
ЗабежАЛОЧКА• 10 марта в 12:25
Ответ дляРепетиторша
Бо я не хочу нікуди з ним йти
А в чому проблема це озвучити? Ви прикидаєтесь дурепою глухонімою для чого?
ЗабежАЛОЧКА• 10 марта в 12:25
Ответ дляРепетиторша
Ну так він не Вася, а директор
Васі би я знайшла як відповісти
Холостяк?
Виправлялочка• 10 марта в 12:26
Ответ дляРепетиторша
Жена его в Европе?
Ашотакоя• 10 марта в 12:27
Ответ дляРепетиторша
Ну виходить так і виглядаю
А що казати?
Він після того як перший раз сказав, а я промовчала, сказав ʼти робиш вигляд що не чуєшʼ
І повторив ще тричі
А що казати?
І повторив ще тричі
У нее тоже не все дома. И видимо рядом с ним это усугубляется.
Нічна ненажера• 10 марта в 12:28
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
А вам важко відповідати автору без «колкостєй»? А просто «чому не погодилися?»
Чому тут одна перед одної намагаються вкусити авторку?
Хтось задав такий тон ї понеслась
ЗабежАЛОЧКА• 10 марта в 12:28
Ответ дляНічна ненажера
Хтось задав такий тон ї понеслась
Автор сама і задала
Ашотакоя• 10 марта в 12:29
Ответ для75В
Хоть в машине. Все лучше чем ничего.
75В• 10 марта в 12:30
Ответ дляАшотакоя
Хоть в машине. Все лучше чем ничего.
ничего
это то, что автор без фантазии и строчит одное и тоже
ЗабежАЛОЧКА• 10 марта в 12:31
Ответ дляНічна ненажера
Чому тут прийнято нападати на автору гуртом, ЗАВЖДИ?
А ви хочете тет-а-тет спілкуватись?
Ашотакоя• 10 марта в 12:31
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Может это типа аутизма? Человек иногда не может говорить, как немой, но не очень 😑
Нічна ненажера• 10 марта в 12:33
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
А ви хочете тет-а-тет спілкуватись?
Ви не розумієте суть питання чи щш?
КинДза• 10 марта в 12:34
Ответ дляКашпо
Это не та дама, у которой все сотрудники мужского пола проявляют к ней симпатию (по ее мнению), а дальше ни шагу...
ЗабежАЛОЧКА• 10 марта в 12:36
Ответ дляНічна ненажера
Ви не розумієте суть питання чи щш?
Я не розумію які претензії? Нам всім не писати, щоб автор сама з собою чи наодинці з вами спілкувалась?
Нічна ненажера• 10 марта в 12:36
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Я питаю, чому ви язвите всією зграєю, а не спілкуєтесь з автором нормально?
Репетиторша
• 10 марта в 12:37
Ответ дляНічна ненажера
До сліз приємно, що тут є адекватні люди
Я вже і не сподівалась
Кому там слова не давали• 10 марта в 12:43
Ответ дляНічна ненажера
думаете стоит? она сделает опять вид, что она дуб дерево не слышит, не видит не понимает.
Репетиторша
• 10 марта в 12:44
Ответ дляКому там слова не давали
Ви абсолютно не права
Ашотакоя• 10 марта в 12:49
Ответ дляКому там слова не давали
Она не делает вид. Это как ступор. Слова не могут выйти, как блокировка речевой деятельности.