фан L.O.S.T.• 10 марта 2025
Шкіра як гофрований папір
Суха, тонка, багато дуже дрібних тонких зморшок на обличчі. Що порадите, чого робити, чого не робити? Який догляд тут треба і який точно не можна? На фото - лоб, це найпроблемніша зона. Вік 35 років.
фан L.O.S.T.
• 10 марта 2025
Ответ дляЯкаКраля
Мне кажется это гормональное, эстрогена у вас очень мало скорее всего
Приймаю КОК уже дуже довго з антиандрогенним ефектом, Дарілія (аналог Джаз). Не впевнена, чи може бути на такому препараті гіпоестрогенія…
ЯкаКраля• 10 марта 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
Сдайте анализы
Паратруперсупер• 10 марта 2025
дело не только в коже, брови (их отсутствие), волосы вас не смущают?
Полуничка• 10 марта 2025
мені здається нехватка вітамінів. Як харчуєтесь, чи пропиваєте вітаміни курсам? Ще й доглядова косметика повинна підходити.
Про брові не читайте, все у Вас ок.
Шкала Радощів• 10 марта 2025
Ответ дляГолубка миру
Пейте больше воды .
Извините,что влажу, сколько мне ?
38)?
Срочнокпсихологу• 10 марта 2025
Ответ дляГолубка миру
Пейте больше воды .
Извините,что влажу, сколько мне ?
До 40ка вам, в паспорте ж указано
Бойова• 10 марта 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
Обезвожена сильно , но к эндокринологу
Вы молодая сильно для такого
Бойова• 10 марта 2025
Ответ дляГолубка миру
Пейте больше воды .
Извините,что влажу, сколько мне ?
40-42
Голубка миру• 10 марта 2025
За воду я Автору не зря написала,кожа жуть сухая была ,воду вообще не пила ,а с водой - прям ожила.
Ну и на гормоны обязательно надо сдать все наладится.
Шкала Радощів• 10 марта 2025
Ответ дляГолубка миру
Скоро 48
на телефоне хорошо все выглядит, это без ботулотоксина?
Голубка миру• 10 марта 2025
Ответ дляШкала Радощів
Хорошо,не идеально, ничего не колю.
Увы,каждый стареет ,по- своему,лоб аккуратно очень,а вот овал лица чуть не тот уже,что есть - то есть
Шкала Радощів• 10 марта 2025
Ответ дляГолубка миру
Хорошо,не идеально, ничего не колю.
значит вы не гиперкинетик, это я про лоб и глаза. а овал опускается у всех, надо его держать было лет с 38, по крайней мере попробовать
фан L.O.S.T.
• 10 марта 2025
Ответ дляДай подивлюся
Ви взагалі зволожуєте шкіру чимось?
Користуюсь як раз кремом, який має зволожувати) так і заявлено: крем-бустер зволожуючий…
фан L.O.S.T.
• 10 марта 2025
Ответ дляПолуничка
Про брові не читайте, все у Вас ок.
Вже 20 днів пʼю омега 3, магній В6, також Урсофальк. Все це курсами останні роки.
фан L.O.S.T.
• 10 марта 2025
Ответ дляБойова
Обезвожена сильно , но к эндокринологу
Вы молодая сильно для такого
Дякую, була в ендокринолога… вона мені тільки порадила схуднути на 10 кг))))
фан L.O.S.T.
• 10 марта 2025
Ответ дляГолубка миру
Я дуже багато пʼю води і травʼяних чаїв. 2-2,5л десь.