Не любовница• 08 марта в 19:44
Засоби від вікової пігментації
Прошу порадити дієві засоби від вікової пігментації, у мами досить помітні плями на шкірі обличчя, хотілося б хоч якось їх висвітлити/зменшити.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 08 марта в 19:45
косметические дефекты лезут из-за грязной печени, например
Не любовница
• 08 марта в 19:48
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Вікові зміни в поєднанні з впливом УФ-випромінення також зумовлюють появу пігментних плям. Це зумовлено порушенням балансу вироблення меланіну в клітинах шкіри, що призводить до появи вікових пігментних плям на обличчі, шиї та інших ділянках тіла.
Де тут про пєчєнь ?
40каградусная• 08 марта в 19:49
Печень - печенью, а ещё есть генетика например.
Есть крема с ретиноидами.
Есть лазер.
Много чего есть.
Вам не сюда, вам к косметологу с медобразованием.
Есть крема с ретиноидами.
Есть лазер.
Много чего есть.
Добра всем!• 08 марта в 19:49
нет таких чудо-средств. Спф круглый год,тональный крем.осенью -зимой пилинги. Ну можете попробовать типа ахромина,но это все до лампочки
Встидаюся запитать• 08 марта в 19:54
Мені такий допоміг DMK Super Bright Creme в минулому році, коли після моря над губою пігмінтація як вуса була. Я на розпив купувала
Я такая - жду трамвая• 08 марта в 20:43
Ответ дляВстидаюся запитать
Де купували?
Встидаюся запитать• 08 марта в 22:09
Ответ дляmmashulia
Можна посилання в приват))
Я купувала у своєї косметологині, вона парацює на цій косметиці. Подивіться в інсті, там теж колись бачила DMK на розпив
Встидаюся запитать• 08 марта в 22:10
Ответ дляzxcvbnm77
Можно і мені посилання на крем .
Дякую)
Я у косметолога купувала, коли вона мене після моря в порядок приводила